Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 204 tema

QUOTE(Kirila @ 2013 11 26, 22:35)
O ką reikia pirkti kad gautum tą nuolaidą?  ax.gif

gal bet ka, tik uz kokia nors suma g.gif o gal vaikisku prekiu g.gif pirkau siandien pampersu ir pedkelnes vaikiskas, sumokejau 37 Lt ir gavau ta kvituka su 40% nuolaida, galioja iki gruodzio 2d. tai nzn ar visi cekiai iki tiek galos ar nuo tada kada isduoda galioja savaite g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirila @ 2013 11 26, 21:35)
O ką reikia pirkti kad gautum tą nuolaidą?  ax.gif

greiciausiai atsitiktine tvarka. man nespausdino, bet gavau is kitu, kurie irgi nerado ka pirkti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(saulute32 @ 2013 11 26, 22:02)
gal bet ka, tik uz kokia nors suma g.gif o gal vaikisku prekiu  g.gif pirkau siandien pampersu ir pedkelnes vaikiskas, sumokejau 37 Lt ir gavau ta kvituka su 40% nuolaida, galioja iki gruodzio 2d. tai nzn ar visi cekiai iki tiek galos ar nuo tada kada isduoda galioja savaite g.gif

as manyciau visi iki tos 2d galioja. o gal nuo kokios 3 paleis jau ta bendra akcija. man labai jis padejo, nereikes dabar vaziut stumdytis. nuejau vakar ramiai, nusipirkau ko reikia ir isejau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2013 11 26, 22:05)
pagal viska negalios - nes turesit prabraukti kortele, kuriai buvo duotas pasiulymas  mirksiukas.gif (bent su kitom tokio tipo akcijom buvo taip)

as jau pirkau, galiojo...
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2013 11 26, 22:03)
greiciausiai atsitiktine tvarka. man nespausdino, bet gavau is kitu, kurie irgi nerado ka pirkti smile.gif

pagal viska negalios - nes turesit prabraukti kortele, kuriai buvo duotas pasiulymas mirksiukas.gif (bent su kitom tokio tipo akcijom buvo taip)
Atsakyti
kaip idomiai susicitavo lotuliukas.gif , pirma jusu komentaras, tada mano postas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 11 26, 22:07)
kaip idomiai susicitavo lotuliukas.gif , pirma jusu komentaras, tada mano postas bigsmile.gif

aha, ir as pastebejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 11 26, 23:07)
kaip idomiai susicitavo lotuliukas.gif , pirma jusu komentaras, tada mano postas bigsmile.gif

aha, as ir ziuriu is kur cia ta zinute tavo tokia istrauke biggrin.gif

man jau irgi kaip ir nereikia nieko, tik vienam berniukui ko nors. na ir dar mama prase anukam ka nors surast tai gal maxej ka gero uzmatysiu.
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2013 11 26, 23:05)


as manyciau visi iki tos 2d galioja. o gal nuo kokios 3 paleis jau ta bendra akcija. man labai jis padejo, nereikes dabar vaziut stumdytis. nuejau vakar ramiai, nusipirkau ko reikia ir isejau smile.gif
Papildyta:



taip.nuo gruodžio 3d bus maximoj žaislams akcija 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 11 26, 12:51)
Mergaitės, jei amazone rašo prie tracking information:
LATEST EVENT: XX
Out for delivery - 26 November 2013 4:23:10

Tai čia jau gauta siunta turėtų būti  g.gif

Taip, siunta jau gauta LT ir perduota ar greitu laiku bus perduota kurjeriams mirksiukas.gif

QUOTE(natina @ 2013 11 26, 15:02)
ne, dar tik isvyksta is amazono i pristatyma.

Nea schmoll.gif tada raso dispaching soon.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monday: 26 lapkričio 2013 - 22:55
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 11 26, 23:54)
taip.nuo gruodžio 3d bus maximoj žaislams akcija  4u.gif  ax.gif

30 ar 40 off? ax.gif
Atsakyti
jei prekės pirktos iš Ebay. Jų nebesulaukiu. Ar man kelt disputą per paypalą ar galiu kažkaip tiesiai per Ebay.
Aš ebay radau Open Case. Bet galvoju ar to užtenka susigrąžint pinigus? g.gif nes jaučiu kad tepalų nebesulauksiu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 11 27, 08:27)
jei prekės pirktos iš Ebay. Jų nebesulaukiu. Ar man kelt disputą per paypalą ar galiu kažkaip tiesiai per Ebay.
Aš ebay radau Open Case. Bet galvoju ar to užtenka susigrąžint pinigus? g.gif nes jaučiu kad tepalų nebesulauksiu. doh.gif

Aš kelčiau per paypal, bet svarbu, kad būtų nepraėjęs reikiamas dienų terminas. O ką sako pardavėjas?
Atsakyti
pardavėjo aš nekaltinu. DHL nuvežė siuntą ne ten kur reikia. Pardavėjas kelis kart susisiekė su DHL bet jie nieko pasakyt begali, nes siunta perduota Libano muitinei ar kas ten pas juos. Ir neaišku kada bus persiųsta man. Pardavėjas antros siuntos nenori siųsti, nes sako, kad man turi ta pirma ateiti. Jso atšaukti neina. Aš pasakiau kad nebenoriu laukti ir noriu pinigų, va tada jau 2 diena pardavėjas tyli.
Atsakyti