Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 204 tema

QUOTE(Austutesmama @ 2013 11 26, 19:48)
Noriu paklausti kurios esate pirkusios kalbancius katinus Tomus. As nezinau ar man cia taip "sekasi" ar taip su jais turi buti. kai paspaudi rankyte, paskai jam ka ir jis atkartoja, ar turi jis kartu leisti ir app garsus (murkimas ir pan.)? as kaip suprantu app garsus turi leisti tik kai lieti pilvuka, kojyte ar galva. Pirkau is amazon,dabar is argos gavau tai jis atkartoja bet kartu ir leidzia app garsus,nors nieko neleciu  verysad.gif

musu tas pats doh.gif is tikro kartais tai nervina, nes daro ka nori lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2013 11 26, 19:53)
mūsų katinas app'sus leidžia tik kai daužai per galvą, pilvą ir pan biggrin.gif O tai jums tas nepatinka ar kaip tik gerai?


nepatinka. nes kartais nebaigia atkartoti ka pasakai, o pradeda murkt ar dar koki garsa leist biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2013 11 26, 16:05)
mamytės,kaip su pašto siuntinukais, vakar atnešiau mažą siuntinuką  kieta dėžutė, įdėta į paprastą baltą nepermatomą, be jokių užrašų maišelį, ant viršaus lapas užklijuotas su visa reikiama siuntimo info, nepriėmė doh.gif  doh.gif tipo maišeliuose neimam ir viskas, čia kažkokia naujovė, ar tik mūsų pašte vėl išsikalinėja g.gif

Pas mus tas pats, kelis metus siunciau kame norejau, nesikabinejo prie nieko, o praeita sav. nuejau ir pasake, kad vsiuo, vynioti i popieriu, tai dar prieme su maisiuku, bet kita kart reiks pasitaisyti. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Austutesmama @ 2013 11 26, 20:11)
nepatinka. nes kartais nebaigia atkartoti ka pasakai, o pradeda murkt ar dar koki garsa leist  biggrin.gif

Gal elementai i pabaiga, katulis bludija, pabandykit pakeisti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Austutesmama @ 2013 11 26, 20:11)
nepatinka. nes kartais nebaigia atkartoti ka pasakai, o pradeda murkt ar dar koki garsa leist  biggrin.gif

o try me režimas perjungtas į ON? gal tiesiog kad neoriginalus, visokių kopijų prigaminta rolleyes.gif
Atsakyti

DARLIA25, prasitrinkit az, tinka man jazminai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2013 11 26, 21:10)
o try me režimas perjungtas į ON? gal tiesiog kad neoriginalus, visokių kopijų prigaminta rolleyes.gif

perjungtas. Pirkau is argos ir is amazon. Firma Dragon,tai kaip ir originalus
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 11 26, 18:52)
Maciau yra dar kalendoriu, tik, kad jokiu akciju db  g.gif

Maxima dalina vardines nuolaidas, prie čekio išspausdina jūsų kortetei galiojantį barkodą -40 proc. žaislams mirksiukas.gif . Tik aš tai nerandu ką pirkti biggrin.gif , būtų berniukiųkš kalendorių tai už 48 lt paimčiau ax.gif .
Atsakyti
Gal kas gali Asda George koduku pasidalinti, nepavyksta rasti galiojančio.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2013 11 26, 21:23)
Maxima dalina vardines nuolaidas, prie čekio išspausdina jūsų kortetei galiojantį barkodą -40 proc. žaislams  mirksiukas.gif . Tik aš tai nerandu ką pirkti  biggrin.gif , būtų berniukiųkš kalendorių tai už 48 lt paimčiau  ax.gif .


O ką reikia pirkti kad gautum tą nuolaidą? ax.gif
Atsakyti
ryt (treciadieni) pirksiu http://www.everything5pounds.com veiksmas kaunas, i kitus miestus siunciu , pirksiu vakare 4u.gif
Atsakyti
gal būtų norinčių skubiai jungtis prie landsend.co.uk? -25 proc. viskam, bet jau šiandien baigiasi. siuntimas tiesiai į LT, dalinamės 7,50 pristatymo mokestį. Vilnius, bet galiu persiųsti. laiškų su prierašu landsend/Jūsų nikas laukiu tobeornottobeorange_gmail.com
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2013 11 26, 18:46)
PRASOM -man tai irgi tas kvapas nerealus  drinks_cheers.gif
Papildyta:

is beautyatcraightons buvau pirkusi ir kazkas atsauke uzsakyma-tai taip ir liko man nes pinigu neemiau is anksto o uz 1litro talpos buteli nenorejo moketi 1.5 svaro siuntimo  blush2.gif va toks http://www.beautyatc...ilk-cream-bath/ beje, dar turiu jei kas noretu uz 8 lt  4u.gif

Imu.
Atsakyti