Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 204 tema

QUOTE(smilga79 @ 2013 11 24, 21:26)
As ivedziau, tai man rodo kupona su -10, ar taiko taip ir nezinau. Dar nebandziau uzsakyti.

Man rašo, kad jau kuponas panaudotas verysad.gif Gal jie jaučia, kad apmaut juos noriu .. biggrin.gif Nor pastas ir vardas tie patys. Adresas tik tas pats.
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 11 24, 21:29)
Man rašo, kad jau kuponas panaudotas verysad.gif  Gal jie jaučia, kad apmaut juos noriu .. biggrin.gif  Nor pastas ir vardas tie patys. Adresas tik tas pats.


panos ne karta jau rašė kad įvedus kodą nebegalima gryšti į krepšėlį, ar dar pridėti prekių . turit jau pirkti,kitaip jau rašys kad panaudojot kodą mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 11 24, 21:29)
Man rašo, kad jau kuponas panaudotas verysad.gif  Gal jie jaučia, kad apmaut juos noriu .. biggrin.gif  Nor pastas ir vardas tie patys. Adresas tik tas pats.


O ar pas jus rodo -10 g.gif
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 11 24, 21:33)
panos ne karta jau rašė kad įvedus kodą nebegalima gryšti į krepšėlį, ar dar pridėti prekių . turit jau pirkti,kitaip jau rašys kad panaudojot kodą  mirksiukas.gif  4u.gif



Tai turbut ir pas mane bus tas pats variantas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga79: 24 lapkričio 2013 - 20:51
Gal kas renkat mytoys Kaune?
ir http://www.unserekleineapotheke.de ?

Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 11 24, 21:33)
panos ne karta jau rašė kad įvedus kodą nebegalima gryšti į krepšėlį, ar dar pridėti prekių . turit jau pirkti,kitaip jau rašys kad panaudojot kodą  mirksiukas.gif  4u.gif

Bet aš nebuvau grįžusi. Iškart parašė, kad panaudotas. Gerai, einu dar vienos paskyros kurtis lotuliukas.gif
Ir vel nieko verysad.gif Gal del to, kad renkuosi moketi Paypalu, o ne kreditine? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deltadu: 24 lapkričio 2013 - 21:25
QUOTE(deltadu @ 2013 11 24, 22:19)
Bet aš nebuvau grįžusi. Iškart parašė, kad panaudotas. Gerai, einu dar vienos paskyros kurtis lotuliukas.gif
Ir vel nieko verysad.gif  Gal del to, kad renkuosi moketi Paypalu, o ne kreditine? g.gif

Taip yra buvę su paypal, bet nesu tikra ar tikrai dėl to. Ir kursas euro bus didesnis. O gal kas priimtų ir mane Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(ggrass @ 2013 11 24, 22:35)
Taip yra buvę su paypal, bet nesu tikra ar tikrai dėl to. Ir kursas euro bus didesnis. O gal kas priimtų ir mane Vilniuje?

Neleidžia niekaip. verysad.gif Gal mato, kad jau iš šito kompiuterio kartą pirkta su šia nuolaida.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 11 24, 22:54)
Neleidžia niekaip. verysad.gif Gal mato, kad jau iš šito kompiuterio kartą pirkta su šia nuolaida.. g.gif


o kokį kodą naudojate? g.gif 4u.gif
10MYTOYS2013 4u.gif g.gif šitą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ta-pa-ti: 24 lapkričio 2013 - 22:05
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 11 24, 23:04)
o kokį kodą naudojate?  g.gif  4u.gif
10MYTOYS2013  4u.gif  g.gif  šitą?

Ne, tą , kur nurodytas pirmame puslapyje. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 11 24, 23:10)
Ne, tą , kur nurodytas pirmame puslapyje. 4u.gif


jis senai neveikia mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 11 24, 23:12)
jis senai neveikia  mirksiukas.gif  4u.gif

Na tai ačiū toms, kurios kuria temas.. gun_bandana.gif
Ir labai aciu tau 4u.gif Nes vargstu jau keleta valandu verysad.gif
Praso banko prisijungimo. Ar cia reikia vesti ta slaptazodi, kuriuo jungiuopsi prie savo banko?
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 11 24, 23:17)
Na tai ačiū toms, kurios kuria temas.. gun_bandana.gif
  Ir labai aciu tau 4u.gif  Nes vargstu jau keleta valandu verysad.gif
Praso banko prisijungimo. Ar cia reikia vesti ta slaptazodi, kuriuo jungiuopsi prie savo banko?


ten saugaus atsiskaitymo internetu kodas ax.gif
Atsakyti