Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 204 tema

QUOTE(EirJ @ 2013 11 26, 18:29)
mamukai, SOS: reikia parvežti tašę (10-12kg.) iš Londono į Klaipėdą. gal kas užsiimat ar galit ką rekomenduoti. reikia kada veža ir už kiek.
pirmam psl info nėra  biggrin.gif pasidalinkit patikimais vežėjais, ačiū  4u.gif

http://www.supermama...howtopic=947768
Atsakyti
Sveikos, renku Violey užsakymą Vilniuje (į kitus miestus galėsiu persiųsti). Lauksiu krepšelių a.matulyte@yahoo.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mole @ 2013 11 26, 14:16)
Merginos, mano vaikinas vis dar be Lego Advento verysad.gif  Pas mus kaime žaislams nuolaidų dar nebuvo unsure.gif  Gal galėtų vilnietės ar kaunietės parašyti, ar didesnėse Maximose yra Lego advento kalendorių kokių?
Esu dėkinga atsakiusioms 4u.gif

tai pirkit internetu is babymarket, mergaitiskus jau pabrangino, berniukisku dar ne http://www.babymarke...4-5702014974203
Atsakyti
MERGAITES KURIOS JUNGESI PRIE SALDAINIU

parasiau laiskus bukit geros atsakykit 4u.gif
Kas dar sugalvos rinkti prisideda 7% PVM smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 26 lapkričio 2013 - 18:49
QUOTE(mole @ 2013 11 26, 15:16)
Merginos, mano vaikinas vis dar be Lego Advento verysad.gif  Pas mus kaime žaislams nuolaidų dar nebuvo unsure.gif  Gal galėtų vilnietės ar kaunietės parašyti, ar didesnėse Maximose yra Lego advento kalendorių kokių?
Esu dėkinga atsakiusioms 4u.gif


Maciau yra dar kalendoriu, tik, kad jokiu akciju db g.gif
Atsakyti
QUOTE(N@tasha @ 2013 11 26, 17:54)
Gal galite padėti  ax.gif  Kur galima nusipirkti Old Navy striukytę?

www.oldnavy.com, tik siųstis reikės per JAV tarpininkes

QUOTE(spaliukė @ 2013 11 26, 17:58)
Amerikoj. www.gap.com (o googlas tai būtų padėjęs greičiau lotuliukas.gif )

Tai, kad čia kita firma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kimora @ 2013 11 26, 19:24)
www.oldnavy.com, tik siųstis reikės per JAV tarpininkes
Tai, kad čia kita firma  biggrin.gif

absoliučiai jokio skirtumo, iš gap.com pakliūsi į daugiau parduotuvių, tame tarpe ir on.
Atsakyti

QUOTE(klakšt @ 2013 11 26, 19:36)
tai pirkit internetu is babymarket, mergaitiskus jau pabrangino, berniukisku dar ne http://www.babymarke...4-5702014974203

Kaip isvengt pristatymo mokescio? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 11 26, 19:43)
Kaip isvengt pristatymo mokescio? lotuliukas.gif

pirkt 4 kalendorius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 11 26, 20:43)
Kaip isvengt pristatymo mokescio? lotuliukas.gif

geras klausimas thumbup.gif domintu lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 26 lapkričio 2013 - 19:47
Noriu paklausti kurios esate pirkusios kalbancius katinus Tomus. As nezinau ar man cia taip "sekasi" ar taip su jais turi buti. kai paspaudi rankyte, paskai jam ka ir jis atkartoja, ar turi jis kartu leisti ir app garsus (murkimas ir pan.)? as kaip suprantu app garsus turi leisti tik kai lieti pilvuka, kojyte ar galva. Pirkau is amazon,dabar is argos gavau tai jis atkartoja bet kartu ir leidzia app garsus,nors nieko neleciu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Austutesmama @ 2013 11 26, 19:48)
Noriu paklausti kurios esate pirkusios kalbancius katinus Tomus. As nezinau ar man cia taip "sekasi" ar taip su jais turi buti. kai paspaudi rankyte, paskai jam ka ir jis atkartoja, ar turi jis kartu leisti ir app garsus (murkimas ir pan.)? as kaip suprantu app garsus turi leisti tik kai lieti pilvuka, kojyte ar galva. Pirkau is amazon,dabar is argos gavau tai jis atkartoja bet kartu ir leidzia app garsus,nors nieko neleciu  verysad.gif

mūsų katinas app'sus leidžia tik kai daužai per galvą, pilvą ir pan biggrin.gif O tai jums tas nepatinka ar kaip tik gerai?
Atsakyti