Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 204 tema

QUOTE(mole @ 2013 11 26, 14:16)
Gal galėtų vilnietės ar kaunietės parašyti, ar didesnėse Maximose yra Lego advento kalendorių kokių?
Esu dėkinga atsakiusioms 4u.gif

nerandu ir aš Vilniuje, tik Lego friends likę doh.gif
Atsakyti
Kaune poros dienu begyje pirksiu MYTOYS.de . Priimciau keleta merginu, bet su apmokejimu is anksto, nes jau kai saviems dovanas susikroviau, tai ziuriu, kad limito nebeuzteks doh.gif Siuskite i linaguste (eta) gmail.com
Atsakyti
Gal kas esat pirkę
http://www.rosewhole...ing-196598.html
šią striukę ir galit pakomentuoti?
Arba bent jau gal turit atsiliepimų apie šią parduotuvę?

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(mole @ 2013 11 26, 14:16)
Merginos, mano vaikinas vis dar be Lego Advento verysad.gif  Pas mus kaime žaislams nuolaidų dar nebuvo unsure.gif  Gal galėtų vilnietės ar kaunietės parašyti, ar didesnėse Maximose yra Lego advento kalendorių kokių?
Esu dėkinga atsakiusioms 4u.gif

Musu mazyliuose viena mamyte pardavineja lego kalendoriu uz 55lt,tik praitu metu.
Atsakyti
mamytės,kaip su pašto siuntinukais, vakar atnešiau mažą siuntinuką kieta dėžutė, įdėta į paprastą baltą nepermatomą, be jokių užrašų maišelį, ant viršaus lapas užklijuotas su visa reikiama siuntimo info, nepriėmė doh.gif doh.gif tipo maišeliuose neimam ir viskas, čia kažkokia naujovė, ar tik mūsų pašte vėl išsikalinėja g.gif
Atsakyti
Pirksiu SD ax.gif Alytus , kam tinka persiusiu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2013 11 26, 17:05)
mamytės,kaip su pašto siuntinukais, vakar atnešiau mažą siuntinuką  kieta dėžutė, įdėta į paprastą baltą nepermatomą, be jokių užrašų maišelį, ant viršaus lapas užklijuotas su visa reikiama siuntimo info, nepriėmė doh.gif  doh.gif tipo maišeliuose neimam ir viskas, čia kažkokia naujovė, ar tik mūsų pašte vėl išsikalinėja g.gif

pas mus jau seniai maiseliuose nepriima...
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2013 11 26, 17:05)
mamytės,kaip su pašto siuntinukais, vakar atnešiau mažą siuntinuką  kieta dėžutė, įdėta į paprastą baltą nepermatomą, be jokių užrašų maišelį, ant viršaus lapas užklijuotas su visa reikiama siuntimo info, nepriėmė doh.gif  doh.gif tipo maišeliuose neimam ir viskas, čia kažkokia naujovė, ar tik mūsų pašte vėl išsikalinėja g.gif

naujoviu jokiu nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitatr @ 2013 11 26, 17:12)
pas mus jau seniai maiseliuose nepriima...


ir pas mus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2013 11 26, 17:05)
mamytės,kaip su pašto siuntinukais, vakar atnešiau mažą siuntinuką  kieta dėžutė, įdėta į paprastą baltą nepermatomą, be jokių užrašų maišelį, ant viršaus lapas užklijuotas su visa reikiama siuntimo info, nepriėmė doh.gif  doh.gif tipo maišeliuose neimam ir viskas, čia kažkokia naujovė, ar tik mūsų pašte vėl išsikalinėja g.gif

Tik jūsų pašte lotuliukas.gif Aš kartais ir margame kokiame įdedu - praeina. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2013 11 26, 17:05)
mamytės,kaip su pašto siuntinukais, vakar atnešiau mažą siuntinuką  kieta dėžutė, įdėta į paprastą baltą nepermatomą, be jokių užrašų maišelį, ant viršaus lapas užklijuotas su visa reikiama siuntimo info, nepriėmė doh.gif  doh.gif tipo maišeliuose neimam ir viskas, čia kažkokia naujovė, ar tik mūsų pašte vėl išsikalinėja g.gif

neima ir mano paste tokiu, turi but dezute, vokas arba i popieriu suvyniotas.
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2013 11 26, 16:05)
mamytės,kaip su pašto siuntinukais, vakar atnešiau mažą siuntinuką  kieta dėžutė, įdėta į paprastą baltą nepermatomą, be jokių užrašų maišelį, ant viršaus lapas užklijuotas su visa reikiama siuntimo info, nepriėmė doh.gif  doh.gif tipo maišeliuose neimam ir viskas, čia kažkokia naujovė, ar tik mūsų pašte vėl išsikalinėja g.gif


Buvau supakavus i Asdos juoda maisa, neprieme, sako tu cia paprasta maiseli is parduotuves paemei tiesiog kita puse isvertei, o siuntimui visai kitokie maiseliai buna teko dezute pirkti smile.gif Namuose dar pabandziau praplesti, nu man jie tikrai tvirtesni uz tuos geltonus pasto maiselius pasirode g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti