Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 204 tema

QUOTE(vasarele123 @ 2013 11 26, 10:15)
Bet siu guminuku buna tomas filips.. Pakankamai gera kaina.

Deja, nebebuna, ir TPh sake nezinia, ar betures unsure.gif g.gif
Atsakyti
Mergaites, SD turi koki stebuklinga nuolaidos koduka? smile.gif
Atsakyti
siandien po pietu pirksiu is E5P veiksmas Alytus y kitus miestus galiu siusti
Atsakyti
mergaites-ar jums irgi svara nuskaiciavo virs 4.2 ? man siandien nurase po 4.29 SEB blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gagadiga @ 2013 11 26, 08:28)

Tie saldainiukai pirmoj nuorodoj,kur yra juodos spalvos.Jie anyziniai.Kadangi nezinojau,tai viena kart pasirikau tokius nusipirkus,nes labai nemegstu anyziu. schmoll.gif Atrodo jau vaikas megsta tuos lietuviskus anyzinius saldainius,bet situ nevalge.
Atsakyti
Gal gam pravers smile.gif Kalėdinės idejos mažiems vaikams:
https://www.knygos.l...smurfu-kegliai/
šiek tiek didesniems:
https://www.knygos.l...o-3-iki-6-metu/
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2013 11 26, 11:22)
Tie saldainiukai pirmoj nuorodoj,kur yra juodos spalvos.Jie anyziniai.Kadangi nezinojau,tai viena kart pasirikau tokius nusipirkus,nes labai nemegstu anyziu. schmoll.gif Atrodo jau vaikas megsta tuos lietuviskus anyzinius saldainius,bet situ nevalge.


Ačiū labai už pastabą. 4u.gif bet kiek suprantu, tai ten lyg ir miksas, ne vien anyžiniai, ar aš klystu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gagadiga @ 2013 11 26, 10:45)
Ačiū labai už pastabą.  4u.gif bet kiek suprantu, tai ten lyg ir miksas, ne vien anyžiniai, ar aš klystu?  g.gif

Kur saldainiukai su juodu ,jie visi man atrodo su anyžium.Tik vat meškiukai guminukai be,ir uogos matosi be jo.
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2013 11 26, 11:47)
Kur saldainiukai su juodu ,jie visi man atrodo su anyžium.Tik vat meškiukai guminukai be,ir uogos matosi be jo.


Ką gi, teks pačiai valgyti lotuliukas.gif Nieko, kitą kartą žinosiu doh.gif
Atsakyti
kas pasakysit, kur galima sekti Deutsche Post DHL tracking?
Atsakyti
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2013 11 26, 11:56)
kas pasakysit, kur galima sekti  Deutsche Post DHL tracking?

man irgi labai idomu suzinoti 4u.gif 4u.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2013 11 26, 11:22)
Tie saldainiukai pirmoj nuorodoj,kur yra juodos spalvos.Jie anyziniai.Kadangi nezinojau,tai viena kart pasirikau tokius nusipirkus,nes labai nemegstu anyziu. schmoll.gif Atrodo jau vaikas megsta tuos lietuviskus anyzinius saldainius,bet situ nevalge.


O as maniau susilaikysiu nuo sio uzsakymo guminuku, bet kai pamaciau situos su anyziumi viskas nebegaliu. Fantastiski man jie, patys nerealiausi is visu wub.gif

Papildyta:
QUOTE(Gagadiga @ 2013 11 26, 11:55)
Ką gi, teks pačiai valgyti  lotuliukas.gif Nieko, kitą kartą žinosiu  doh.gif

Zinok as ju ziauriai uzsimanaiu bet man atrodo raso kad jie isparduoti verysad.gif
Atsakyti