Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Dženita @ 2008 05 22, 17:46)
tikiuosi  tau pasisekė su tavo efkute  4u.gif  nes mano irgi kėbulas super, pakaba supėr, o va kas su varykliu atsitiko ir dabar nebežinau ką daryti , remontuoti labai brangu, parduot kažkaip žmones gaila apgaudynėti  doh.gif
Papildyta:
lotuliukas.gif  ot jau pajaunina pora mėnesiu ir jau kietus vaidina  lotuliukas.gif


man 98metu irgi nepatinka schmoll.gif
nu tikiuosi, kad pasiseke. cia kaip loterija, isigyji ir nezinai kaip cia bus.
bet gal ir verta remontuoti, tai zinosi, kad jau tikrai gera, nebent neilgai planuoji vazineti. nu reikia viska paskaiciuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
panos o kaip jusu mazdos ryja? g.gif mano jau senute 323 bet nebuvo problemu, nu bet dabar ant duju vazinejau ir kai tik ipilu baka ir paravaziuoju apie 10km sioscikas nulius rodo! doh.gif cia kazkas su duju iranga ar jos taip ryja?
Atsakyti
Gal kas parduodat Mazda 323F nuo 1994m? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Aš irgi noriu į jūsų būrelį 4u.gif Turiu mazda 323 '91 metų... Iškart nenorėjau, bet maniškis vis tiek nupirko, bet pavažinėjus, tai įsimylėjau... Nors varikliukas tik 1.3 bet jis varo kaip koks lėktuviukas, net maniškis paima kartais ją, kad palakstytų smile.gif Labai didelių problemų su ja neturiu, bet vis karts nuo karto išlenda kokia bėdelė... Kaip tik šiandien bando taisyti jos radiatorių... Tikiuosi naujo pirkti nereikės.. unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif As ketinu pirkti mazda 323 f biggrin.gif Taip mazdaug 1994-1996 metu, noriu butinai keturdures ax.gif Variklio glingo man nereikia, sociai butu ir 1.6 smile.gif Gal kas turite tokia? Idomu kiek ji ryja benzo, ar duju? rolleyes.gif Mat rudeni kasdien vazinesiu i paskaitas po 50 km pirmyn ir dar 50km atgal. Dabar turiu pasata sedana 1992m, 2 l variklis, ryja 11-12 l duju, tai gal mazdyte taupesne masinyte? rolleyes.gif kas mane pakonsultuos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 08 08, 15:29)
Sveikutes  smile.gif  As ketinu pirkti mazda 323 f  biggrin.gif  Taip mazdaug 1994-1996 metu, noriu butinai keturdures  ax.gif  Variklio glingo man nereikia, sociai butu ir 1.6  smile.gif Gal kas turite tokia? Idomu kiek ji ryja benzo, ar duju?  rolleyes.gif  Mat rudeni kasdien vazinesiu i paskaitas po 50 km pirmyn ir dar 50km atgal. Dabar turiu pasata sedana 1992m, 2 l variklis, ryja 11-12 l duju, tai gal mazdyte taupesne masinyte?  rolleyes.gif  kas mane pakonsultuos?  blush2.gif


Passatas labai normaliai pas tave ryja...
Kas del mazdos 323F tai geriau žiūrėk nuo 1995 metų pabaigos .Šiaip tas modelis ėjo nuo 94m bet 95m pakeista šiek tiek pakabos konstrukcija...Ne be reikalo matyt japoncai taip padarė, juolab kad pasikeitė į paprastėjimo pusę...
Varikliuko jai per akis ir 1,5 litro....Eksplotuojama pas mumi tik benzu, tai užmiesty jama tarp 5 - 6 litrų netaupant...Panašu kad tokiu režimu ir žadi važinėti....Tai ir dujos nelabai verta dėt....Na o mieste būna visaip....ir 8 ir 13 litrų/100km.... g.gif tiesa mūsų dvidurė, 1997m, ir vadinasi 323P....bet viskas ten identiška 323F keturdurei...
Perkant ypač žiūrėti ar nesupuvęs dugnas ir arkos gale, ir ar nedūmija šaltas variklis.
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2008 08 11, 11:52)
Passatas labai normaliai pas tave ryja...
Kas del mazdos 323F tai geriau žiūrėk nuo 1995 metų pabaigos .Šiaip tas modelis ėjo nuo 94m bet 95m pakeista šiek tiek pakabos konstrukcija...Ne be reikalo matyt japoncai taip padarė, juolab kad pasikeitė į paprastėjimo pusę...
Varikliuko jai per akis ir 1,5 litro....Eksplotuojama pas mumi tik benzu, tai užmiesty jama tarp 5 - 6 litrų netaupant...Panašu kad tokiu režimu ir žadi važinėti....Tai ir dujos nelabai verta dėt....Na o mieste būna visaip....ir 8 ir 13 litrų/100km.... g.gif tiesa mūsų dvidurė, 1997m, ir vadinasi 323P....bet viskas ten identiška 323F keturdurei...
Perkant ypač žiūrėti ar nesupuvęs dugnas ir arkos gale, ir ar nedūmija šaltas variklis.

o tai aciu uz informacija notworthy.gif O cia rimtai ant tiesiosios ryja 5-6 litras?? blink.gif Cia labai mazai, puikumelis thumbup.gif ieskosiu mazdytes drinks_cheers.gif
Atsakyti
Paskutinė kelionė dviese Vilnius - Druskinykai - Vilnius, neviršijant 100 km/val, geru oru... smile.gif ..sanaudas išmatavau tiksliai: 5,6 l/100 km....
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2008 08 11, 15:26)
Paskutinė kelionė dviese Vilnius - Druskinykai - Vilnius, neviršijant 100 km/val, geru oru... smile.gif ..sanaudas išmatavau tiksliai: 5,6 l/100 km....

Neitiketina thumbup.gif O kiek kw jusu mazdyte turi? smile.gif ir koks variklis?
Atsakyti
Ka daugiau niekas neturi mazdos 323 f? g.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 08 12, 13:48)
Neitiketina  thumbup.gif  O kiek kw jusu mazdyte turi?  smile.gif ir koks variklis?

Variklis tai 1,5 DOHC, kilovatų tai net nežinau,...žmonai po miestą maltis pilnai pakanka.
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2008 08 14, 16:11)
Variklis tai 1,5 DOHC, kilovatų tai net nežinau,...žmonai po miestą maltis pilnai pakanka.

Reiskia ir man uzteks pilnai thumbup.gif Aciu uz info, parduodu pasata si savaitagali ir jau ieskosiu mazdytes clap.gif
Atsakyti