Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

Ieskausi ir as dabar mazdikes 323f. Ir vis susiduriu su ta pacia problema - rudimis. Sakykit, ar imanoma rast 95-96 metu efkute neparudijusia? Jau 4 apziurejau ir visu parudije slenksciai, dureliu apacios, kebulas. Aisku, tai ne esmine problema, bet jau esam tureje mazda ir tos rudys paskui labai sparciai progresavo.
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2008 04 14, 10:32)
Ieskausi ir as dabar mazdikes 323f. Ir vis susiduriu su ta pacia problema - rudimis. Sakykit, ar imanoma rast 95-96 metu efkute neparudijusia? Jau 4 apziurejau ir visu parudije slenksciai, dureliu apacios, kebulas. Aisku, tai ne esmine problema, bet jau esam tureje mazda ir tos rudys paskui labai sparciai progresavo.


kaip keista... Dvi turėjau efkes (96m) nei viena nė trupučio nebuvo parudijus. Kaip tik labai džiaugiausi, kad nerudijanti mašina. Gal tu čia užtaikai taip? blink.gif
Niu, kas ieško,ta randa, sėkmės paieškose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2008 04 14, 11:32)
Ieskausi ir as dabar mazdikes 323f. Ir vis susiduriu su ta pacia problema - rudimis. Sakykit, ar imanoma rast 95-96 metu efkute neparudijusia? Jau 4 apziurejau ir visu parudije slenksciai, dureliu apacios, kebulas. Aisku, tai ne esmine problema, bet jau esam tureje mazda ir tos rudys paskui labai sparciai progresavo.

Manau, įmanoma, kai rinkausi savąją, mačiau nemažai parūdijusių ir nepirkau tol, kol atradau nesurudijusią smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2008 04 14, 12:32)
Ieskausi ir as dabar mazdikes 323f. Ir vis susiduriu su ta pacia problema - rudimis. Sakykit, ar imanoma rast 95-96 metu efkute neparudijusia? Jau 4 apziurejau ir visu parudije slenksciai, dureliu apacios, kebulas. Aisku, tai ne esmine problema, bet jau esam tureje mazda ir tos rudys paskui labai sparciai progresavo.


as irgi ieskausi 95-96 efkutes. nu kokia ji man fainulka wub.gif irgi noreciau neparudijusios, kad tik sestum ir vaziuotum rolleyes.gif bet jei kokia grazesne, tai ir kaina ryskiai skiriasi doh.gif
Atsakyti
papasakosiu atsiradimo istoriją savo efkutės wub.gif ieškojau ieškojau , kol vieną dieną radome skelbimą tik ką buvo įdėtas, paskambinom, sako rytoj varysiu ją į turgų Utenos, vargais negalais įkalbėjome , kad prieš turgų kur nors ją atvarytų pažiūrėt smile.gif atvažiavom, aš jau iš tolo mačiau,kad MANO wub.gif nu ką MB su pusbroliu apžiūrėjo, pavažynėjo, pradėjome derėtis beveik nieko nenuleido, nes atseit neuždirbsiu ir taip iš jos nieko ir dar pardavynėti nenorėjo, nes buvo tikras, kad už ją duotų turguje daugiau doh.gif mašinytė neaprudijus , tvarkinga, pabraižymų nėra, 98 metų, bet išvaizda ne tokia kaip tų kitokiu tokiu , o kaip 95 metų wub.gif tik kaip už tokią kainą galėjo būti kondiškė ir bent veidrodėliai valdomi elektra, o ne rankiniu būdu doh.gif bet kiek man sakė tai 10 metų su ja važynėjo moteris Belgijoje, tai matyt tuo metu ir ėmė kuo pigesnės komplektacijos mašiną doh.gif tik vat bėda vakar nutiko, tepalas baigėsi, bet taip, kad tas pagaliukas jo net nesiekė doh.gif kai nupirkome neturėjome kada nei diržų pakeisti nei tepalą tai taip ir važynėjau, bet įdomus dalykas gaunasi arba man pripylė prieš parduodant arba kažkur leidžia , jei pripylė reiškia jinai valgo daug to tepalo ir teks parduoti verysad.gif o jau ir prisirišau prie jos ir šiaip nebenoriu tų tąsymų su tais pirkimais pardavimais verysad.gif
Atsakyti
Nu keistokai čia g.gif kad mašinytė 98 m., o atrodo modelis kaip 95 m. Nes būtent nuo 98 m. jos kardinaliai išvaizdą pakeitė, o dar tai, kad veidrodėliai ne elektriniai man tikrai keistai atrodo.. Iš kitos pusės, svarbu, kad tau patinka. O kiek mokėjai, jei ne paslaptis? ir kada pirkai?
Atsakyti
ir as jau turiu savo efkute wub.gif man ji labai patinka, ypac palyginus su civiku rolleyes.gif smagi masinyte mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza:): 22 gegužės 2008 - 14:01
QUOTE(mimoza:) @ 2008 05 22, 15:00)
ir as jau turiu savo efkute wub.gif man ji labai patinka, ypac palyginus su civiku rolleyes.gif smagi masinyte mirksiukas.gif

tai pasipasakok, kokia, iš kur, už kiek? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2008 05 22, 17:02)
tai pasipasakok, kokia, iš kur, už kiek?  ax.gif


susiradau per autoplius.lt. 1 metus Lietuvoj vazineta, tai nereikejo nei technikines daryt, nei numeriu isiminet, tai dar lituku sutaupiau.
1997.03 uz 6500Lt. Grazi ir tvarkinga.ir dar visokiu geru dalykeliu paliko rolleyes.gif
abi gimem ta pati menesi ir diena bigsmile.gif tai gal mano masiniukas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza:): 22 gegužės 2008 - 15:30
QUOTE(Carpe diem @ 2008 05 22, 14:24)
Nu keistokai čia  g.gif kad mašinytė 98 m., o atrodo modelis kaip 95 m. Nes būtent nuo 98 m. jos kardinaliai išvaizdą pakeitė, o dar tai, kad veidrodėliai ne elektriniai man tikrai keistai atrodo.. Iš kitos pusės, svarbu, kad tau patinka. O kiek mokėjai, jei ne paslaptis? ir kada pirkai?


mokėjau 9 su puse doh.gif o su metais tai ten įdomiai taip parašyta pagaminta jinai 97 metais 9 mėnesi , o pradėjo su ja važynėti tik 98 metais, tai aš galvojau logiškai, jei ta šeima užsakė jos pagaminimą ir atsisakė visų navarotų kaip kondiškė, elektra valdomi veidrodėliai dėl pigumo, tai kodėl jinai tiek mėnesių nebuvo registruota doh.gif
Papildyta:
95 metų mazda ir 98 metų mazda nematau skirtumo kardinalaus lotuliukas.gif aikšu nuo 98 metų pradėjo gaminti ir tas kitas mazdas efkes, bet man jos negražios blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dženita @ 2008 05 22, 16:37)
Papildyta:
95 metų mazda ir 98 metų mazda nematau skirtumo kardinalaus  lotuliukas.gif  aikšu nuo 98 metų pradėjo gaminti ir tas kitas mazdas efkes, bet man jos negražios  blush2.gif

Pati tokią turiu kaip ta sidabrinė biggrin.gif meluoja jie su tais metais, ji bus 1997 12 mėn., kaip ir maniškė. Kai pirkau, irgi sklebime buvo parašyta 1998 m., tai dar juokais sakau, neapgaudinėkit žmonių biggrin.gif 1998 m. Mazda 323F ir yra ta kitokia, kuri tau nepatinka, man, beje, irgi nepatinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2008 05 22, 16:28)
susiradau per autoplius.lt. 1 metus Lietuvoj vazineta, tai nereikejo nei technikines daryt, nei numeriu isiminet, tai dar lituku sutaupiau.
1997.03 uz 6500Lt. Grazi ir tvarkinga.ir dar visokiu geru dalykeliu paliko rolleyes.gif
abi gimem ta pati menesi ir diena bigsmile.gif  tai gal mano masiniukas rolleyes.gif


tikiuosi tau pasisekė su tavo efkute 4u.gif nes mano irgi kėbulas super, pakaba supėr, o va kas su varykliu atsitiko ir dabar nebežinau ką daryti , remontuoti labai brangu, parduot kažkaip žmones gaila apgaudynėti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Carpe diem @ 2008 05 22, 16:43)
Pati tokią turiu kaip ta sidabrinė  biggrin.gif meluoja jie su tais metais, ji bus 1997 12 mėn., kaip ir maniškė. Kai pirkau, irgi sklebime buvo parašyta 1998 m., tai dar juokais sakau, neapgaudinėkit žmonių  biggrin.gif 1998 m. Mazda 323F ir yra ta kitokia, kuri tau nepatinka, man, beje, irgi nepatinka  drinks_cheers.gif


lotuliukas.gif ot jau pajaunina pora mėnesiu ir jau kietus vaidina lotuliukas.gif
Atsakyti