Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(ruutka @ 2007 09 17, 12:11)
geras  biggrin.gif . į kokį servisą vežei?

Tanagra, nors jais daug kas skundžiasi g.gif
Ai, svarbu, kad ramu dabar wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gėlyte @ 2007 09 18, 12:37)
Tanagra, nors jais daug kas skundžiasi  g.gif
Ai, svarbu, kad ramu dabar wink.gif



kažkaip dar nieko blogo apie tanagrą girdėt neteko g.gif . va kemi, keikia visi kaip reikiant
Atsakyti
O gal galit patarti, ką daryti, kai pas mane iš priekinių dešinių durelių muzikos garsas nesigirdi, kartais įsijungia, tai pasijaučia iš karto, bet ilgai nesilaiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gėlyte @ 2007 09 18, 19:00)
O gal galit patarti, ką daryti, kai pas mane iš priekinių dešinių durelių muzikos garsas nesigirdi, kartais įsijungia, tai pasijaučia iš karto, bet ilgai nesilaiko  g.gif



vežk pas meistrus arba paprašyk kokio pažįstamo. pati nieko nepadarysi
Atsakyti
ruutka, o kokia tavo mazdute? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gėlyte @ 2007 09 18, 19:42)
ruutka, o kokia tavo mazdute?  ax.gif



323c biggrin.gif
Atsakyti
efkute 323F 95m , myyyliu ja wub.gif
Atsakyti
323F yra TOBULA mašina! wub.gif wub.gif wub.gif
(aišku jei nekreipsime dėmesio į tai, kad didžioji tokių mašiniukų problema - elektros istaliacija...)
Atsakyti
QUOTE(MacGyver @ 2008 01 03, 19:27)
323F yra TOBULA mašina!  wub.gif  wub.gif  wub.gif
(aišku jei nekreipsime dėmesio į tai, kad didžioji tokių mašiniukų problema - elektros istaliacija...)

aha,buvo tokiu problemu biggrin.gif pakeiciau visus laidus ir problema ispresta ir tik 200 rolleyes.gif ir daugiau nesikaprizina ax.gif
Atsakyti
Na pas mane irgi Mazda 323c,1997m,važinėju daugiau kaip pusmetį ir esu ja patenkinta,malonu vairuoti ir niekas ten nebarška kaip kažkas rašė.Tik kietoka(kaip turbūt ir kitos tokios klasės mašinos) ir kuro ima mieste apie 10l/100km,nežinau,gal čia ir normaliai,užmiesty 5-6l. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Santa-I @ 2008 02 04, 12:56)
Na pas mane irgi Mazda 323c,1997m,važinėju daugiau kaip pusmetį ir esu ja patenkinta,malonu vairuoti ir niekas ten nebarška kaip kažkas rašė.Tik kietoka(kaip turbūt ir kitos tokios klasės mašinos) ir kuro ima mieste apie 10l/100km,nežinau,gal čia ir normaliai,užmiesty 5-6l. rolleyes.gif

Mano 323F panašiai ima, tik gal mieste 10 l nesiekia, o užmiesty apie 7-8 l. Irgi niekas nebarška ir iš esmės esu ja patenkinta, tik kad žema, nepatogu įsėst ir išlipt. Šeimai su mažais vaikais gal kitokią siūlyčiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gėlyte: 04 vasario 2008 - 13:11
Sorry,mano Mazda irgi ne 323c,o 323f;o visos japoniškos žemos.Man tai patinka,tik jeigu didesnei šeimai tai norėčiau keturių durų. mirksiukas.gif
Atsakyti