Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

mano efke senike 94 1.6variklis mieste kai pastoviai kamstyje tai 10 litru uztenka ant 160km - manau kad visai ekonomiska, nes trasoj is vis ndaug ima jei nespaudi pedalo iki dugno, dabar planuoju pirkti 2001 323 - tikiuos tokia pat ekonomiska bus nors ir galingesne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2007 08 26, 20:40)
mano efke senike 94 1.6variklis mieste kai pastoviai kamstyje tai 10 litru uztenka ant 160km - manau kad visai ekonomiska, nes trasoj  is vis ndaug ima jei nespaudi pedalo iki dugno, dabar planuoju pirkti 2001 323 - tikiuos tokia pat ekonomiska bus nors ir galingesne smile.gif


Pas mane 2001, ir netgi automatas, o vis tiek trasoj tik apie 5,5-6 ima. Mieste tai apie 9 l/100km bet automatas, tai litrą kokį gali numest, jei mechaninę pirksi 4u.gif
Atsakyti
as tik uz mechanine !!! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2007 08 27, 19:12)
as tik uz mechanine !!! smile.gif


Skonio reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano masinyte pradėjo kažkaip garsiau važiuot, toks ūžimas girdisi didesnis, nei įprastai, bent jau man taip atrodo. Kas čia galėtų būti g.gif kai pirkau, man pasirodė, kad nu ne taip jau tyliai ji važiuoja, bet juk nėra nauja mašinytė ('97 Mazda 323 F), tačiau kažkaip pastaruoju metu dar garsiau pasidarė. Technikinė prieš mėnesį praeita, prie nieko neprikibo.
Atsakyti
QUOTE(Gėlyte @ 2007 09 08, 18:17)
Mano masinyte pradėjo kažkaip garsiau važiuot, toks ūžimas girdisi didesnis, nei įprastai, bent jau man taip atrodo. Kas čia galėtų būti  g.gif kai pirkau, man pasirodė, kad nu ne taip jau tyliai ji važiuoja, bet juk nėra nauja mašinytė ('97 Mazda 323 F), tačiau kažkaip pastaruoju metu dar garsiau pasidarė. Technikinė prieš mėnesį praeita, prie nieko neprikibo.



gali būti duslintuvas, guoliai arba padangos. maniškė irgi ūžt pradėjo. pasižiūriu, ogi ant galinės padangos guzelis doh.gif ! važiuosiu kitą savaitę padangų keist. prieš kokį mėnesį duslintuvą susitvarkiau. vėl parpia blink.gif . daugiau niekada nevažiuosiu pas šunmeistrius! meistras sakė, kad duslintuvai yra japonų liga doh.gif
Atsakyti
O tai man nuvežti į servisą ir sakyti, ūžia, padėkit? ax.gif bijau, kad tiek visko "ras" ir dar paskui kai kaina pasakys už patvarkymą doh.gif žinot, kiap būna, kai mergina mašiną tvarkosi, nežinodama, kas blogai doh.gif šiaip ir viena lempa perdegė, tai vešiu tikrai tvarkyti, galvoju tuo pačiu ir dėl ūžimo paklaust...
Atsakyti
QUOTE(Gėlyte @ 2007 09 08, 18:56)
O tai man nuvežti į servisą ir sakyti, ūžia, padėkit?  ax.gif  bijau, kad tiek visko "ras" ir dar paskui kai kaina pasakys už patvarkymą  doh.gif  žinot, kiap būna, kai mergina mašiną tvarkosi, nežinodama, kas blogai  doh.gif šiaip ir viena lempa perdegė, tai vešiu tikrai tvarkyti, galvoju tuo pačiu ir dėl ūžimo paklaust...



aga wink.gif, taip ir reikia sakyt. šiaip prieš važiuodama patikrink ar ant padangų guzelių nėra.
Atsakyti
QUOTE(Gėlyte @ 2007 09 08, 17:56)
O tai man nuvežti į servisą ir sakyti, ūžia, padėkit?  ax.gif  bijau, kad tiek visko "ras" ir dar paskui kai kaina pasakys už patvarkymą  doh.gif  žinot, kiap būna, kai mergina mašiną tvarkosi, nežinodama, kas blogai  doh.gif šiaip ir viena lempa perdegė, tai vešiu tikrai tvarkyti, galvoju tuo pačiu ir dėl ūžimo paklaust...


Pabandyk dar pasižiūrėti, kada ūžia - jei iškart vos užvedus variklį ar didinant apsukas, tai gal ir su varikliu kas, jei toks stabilus "ūkimas" atsiranda greitį didinant (man konkrečiai buvo nuo 40 km/h) - guolis greičiausiai.
Atsakyti
pati geriausia macina mazdute...pati vazinejau 5 metus ir dabar vel ieskau mazdutes...nezinau, jos tokios patrauklios... 4u.gif
Atsakyti
Na va, buvau nuvežus į servisą, apžiūrėjo ir sako, kad viskas tvarkoj, kad niekas neūžia, guoliai tvarkoj, duslintuvas irgi. Pirmą kartą pati vežiau, tai likau sužavėta, kaip supratingai vyrai bendravo, kai atėjus pasakiau, kad ūžia ir nežinau, kas ax.gif Sakė, jei dar girdėsiu ką nors, kad atvežčiau ir patikrins nemokamai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gėlyte @ 2007 09 16, 20:11)
Na va, buvau nuvežus į servisą, apžiūrėjo ir sako, kad viskas tvarkoj, kad niekas neūžia, guoliai tvarkoj, duslintuvas irgi. Pirmą kartą pati vežiau, tai likau sužavėta, kaip supratingai vyrai bendravo, kai atėjus pasakiau, kad ūžia ir nežinau, kas  ax.gif  Sakė, jei dar girdėsiu ką nors, kad atvežčiau ir patikrins nemokamai  ax.gif



geras biggrin.gif . į kokį servisą vežei?
Atsakyti