Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Lemyna @ 2009 05 06, 14:52)
Čia rimtai?  blink.gif gal ne viskas gerai tai kaimynei?  umn.gif  fool.gif Beje pas mus jau isilijo kaip reikalas, tamsu aplink visur  smile.gif  Gal ir man reik eit aplink masina palakstyt ir kaimynus pajuokint  laugh.gif


Nu kaimynė tokia įdomi visada buvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif dabar moteriškė pametė savo vyrioką ir išmovė į užsienį jau kokie 4 metai kaip išgaravus biggrin.gif biggrin.gif o kaimynas žmogus normalus mašiną nusiplauna plovykloj
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 05 06, 15:00)
Nu kaimynė tokia įdomi visada buvo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif dabar moteriškė pametė savo vyrioką ir išmovė į užsienį jau kokie 4 metai kaip išgaravus  biggrin.gif  biggrin.gif o kaimynas žmogus normalus mašiną nusiplauna plovykloj

Turbūt dėl to ir pametė, kad jai idomiai buvo neidomu su neidomiu žmogum lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif gerai čia susakiau blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 05 06, 15:02)
Turbūt dėl to ir pametė, kad jai idomiai buvo neidomu su neidomiu žmogum  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif gerai čia susakiau  blink.gif  biggrin.gif


A kad ir dukros irgi viena normali į tėvą kita biškioką į mamą lotuliukas.gif nu yra keistų žmonių ant svieto, vienas va iš gretimos laiptinės kiek tik aš jį atsimenu tai vasarą vaikšto su treninginėm kelnėm kad nenusmuktų prisega petnešas, o esmė visa tame kad maikė niekada nenaudojama lotuliukas.gif tik mašiną nuo jo irgi reik per atstumą laikyt nes važiakas tai bože padėk, kieme cielus du tokius turim vienas su opeliu kitas su fordu tai per puskilometrį visi nuo jų statosi biggrin.gif aišku mano kibiras bet ir to labai gaila blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 05 06, 15:06)
A kad ir dukros irgi viena normali į tėvą kita biškioką į mamą  lotuliukas.gif nu yra keistų žmonių ant svieto, vienas va iš gretimos laiptinės kiek tik aš jį atsimenu tai vasarą vaikšto su treninginėm kelnėm kad nenusmuktų prisega petnešas, o esmė visa tame kad maikė niekada nenaudojama  lotuliukas.gif tik mašiną nuo jo irgi reik per atstumą laikyt nes važiakas tai bože padėk, kieme cielus du tokius turim vienas su opeliu kitas su fordu tai per puskilometrį visi nuo jų statosi  biggrin.gif aišku mano kibiras bet ir to labai gaila  blush2.gif

Mes ir turim viena kaimyne, tokia išvėpusią moterytę lotuliukas.gif Tai rytais matau kaip vyras jai mašina pastato ant kelio (iš aištelės išvaro) tada ji sėda ir važiuoja tiesiai doh.gif idomu kiek ilgai g.gif O aš ir jos privengiu, nes dažnai baltos mašinos dažu ant savosios duru randu, kai prie jos pastatau (mat jos balta silke). Atrodo ir nestora moteriškė, bet niekaip neišlipa iki galo durų neatlapojus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Dabar taip pagalvojum, kad su pilviuku turėtų būti sunku išsirident iš mazdutės? rolleyes.gif Aš pati kai kulnus auksštuis apsimaunu, tai kažkaip sunkiau išsiraityt biggrin.gif nei su kedukais: iššoki ir išoki greit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 05 06, 15:12)
Mes ir turim viena kaimyne, tokia išvėpusią moterytę  lotuliukas.gif Tai rytais matau kaip vyras jai mašina pastato ant kelio (iš aištelės išvaro) tada ji sėda ir važiuoja tiesiai  doh.gif  idomu kiek ilgai  g.gif  O aš ir jos privengiu, nes dažnai baltos mašinos dažu ant savosios duru randu, kai prie jos pastatau (mat jos balta silke). Atrodo ir nestora moteriškė, bet niekaip neišlipa iki galo durų neatlapojus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 
Dabar taip pagalvojum, kad su pilviuku turėtų būti sunku išsirident iš mazdutės?  rolleyes.gif  Aš pati kai kulnus auksštuis apsimaunu, tai kažkaip sunkiau išsiraityt  biggrin.gif nei su kedukais: iššoki ir išoki greit  smile.gif


Kažkaip dar visai normaliai susipakuoju blush2.gif tik va kai žmonės pastato savo kokį katafalką nuo vairuotojo durelių per 10cm tada jau kūdos antys bet įsigudrinu įtilpt šiandien prie darbo irgi spraudžiausi per vieną tokį paskui 5min zulinausi kol su savo mažulka sugebėjau išlįst ten kas mato kaip kartais man tenka išsiparkuot tai jaučiu žvengia slankiojuosi pirmyn atgal po 2mm doh.gif doh.gif
Atsakyti
O aš jau nelabai lengvai su savo pilvu susiraitau ir išsirangau iš mašiniuko blush2.gif, nu žemoka ji. O apie parkavimąsi aš išvis patyliu blush2.gif geriau statau, kur matau, kad man tikrai vietos per akis biggrin.gif ir paskui pėdinu toliau , į siaurą skylę nerizikuoju grūstis schmoll.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 05 06, 16:27)
Kažkaip dar visai normaliai susipakuoju  blush2.gif tik va kai žmonės pastato savo kokį katafalką nuo vairuotojo durelių per 10cm tada jau kūdos antys bet įsigudrinu įtilpt šiandien prie darbo irgi spraudžiausi per vieną tokį paskui 5min zulinausi kol su savo mažulka sugebėjau išlįst ten kas mato kaip kartais man tenka išsiparkuot tai jaučiu žvengia slankiojuosi pirmyn atgal po 2mm doh.gif  doh.gif

Tenka ir man pasistumdyt po cm, bet ai nesuku galvos cool.gif svarbu kitu masinu neuzkabinti ir kad nereikia prasyti, kad klas nors kitas isvarytu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 05 06, 16:45)
O aš jau nelabai lengvai su savo pilvu susiraitau ir išsirangau iš mašiniuko blush2.gif, nu žemoka ji. O apie parkavimąsi aš išvis patyliu blush2.gif geriau statau, kur matau, kad man tikrai vietos per akis biggrin.gif  ir paskui pėdinu toliau , į siaurą skylę nerizikuoju grūstis schmoll.gif  blush2.gif


Nu man tenka ir į siauras landžiot hihihi.gif namie ir palei darbą vadovaujamasi principu kas pirmesnis tas gudresnis nespėjai tavo bėdos parkuokis kur įlendi lotuliukas.gif

QUOTE(Lemyna @ 2009 05 06, 16:49)
Tenka ir man pasistumdyt po cm, bet ai nesuku galvos  cool.gif  svarbu kitu masinu neuzkabinti ir kad nereikia prasyti, kad klas nors kitas isvarytu  doh.gif


Aha ypač smagu kai va taip užstato ir tenka parkuotis po 1-2mm šalia naujo mamelės merso doh.gif doh.gif jabytute gi mamai mašinos nenubrauksi gaila velnioniškai, o kaimynui šoną nurėžus teks apsimokėt ir vėl negerai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 05 06, 16:45)
O aš jau nelabai lengvai su savo pilvu susiraitau ir išsirangau iš mašiniuko blush2.gif, nu žemoka ji. O apie parkavimąsi aš išvis patyliu blush2.gif geriau statau, kur matau, kad man tikrai vietos per akis biggrin.gif  ir paskui pėdinu toliau , į siaurą skylę nerizikuoju grūstis schmoll.gif  blush2.gif

bigsmile.gif na jau nebedaug tau beliko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 05 06, 18:16)
Nu man tenka ir į siauras landžiot hihihi.gif namie ir palei darbą vadovaujamasi principu kas pirmesnis tas gudresnis nespėjai tavo bėdos parkuokis kur įlendi  lotuliukas.gif
Aha ypač smagu kai va taip užstato ir tenka parkuotis po 1-2mm šalia naujo mamelės merso  doh.gif  doh.gif jabytute gi mamai mašinos nenubrauksi gaila velnioniškai, o kaimynui šoną nurėžus teks apsimokėt ir vėl negerai  lotuliukas.gif

Nu matai tu tai jau visas ąsas thumbup.gif , o aš tai dar tik žalias lapas lotuliukas.gif , tai ir ieškau kur paprasščiau blush2.gif , MB prisakyta pastoviai būna, jei kur važiuoha su mano mašiniuku, kad pastatytų taip, kad aš lengvai išlysčiau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(jurguliux @ 2009 05 06, 18:21)
bigsmile.gif  na jau nebedaug tau beliko wub.gif

Aha, jau telefonas iki raudonumo įkaitęs kai visi kasdien skambina ir klausia ar dar ne lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 05 06, 18:24)
Nu matai tu tai jau visas ąsas thumbup.gif , o aš tai dar tik žalias lapas lotuliukas.gif , tai ir ieškau kur paprasščiau blush2.gif , MB prisakyta pastoviai būna, jei kur važiuoha su mano mašiniuku, kad pastatytų taip, kad aš lengvai išlysčiau blush2.gif
Papildyta:

Aha, jau telefonas iki raudonumo įkaitęs kai visi kasdien skambina ir klausia ar dar ne lotuliukas.gif

o mes rašinėsim kol tavo klaviatūra atsijungs nuo atsakymų lotuliukas.gif ar jau mirksiukas.gif wub.gif
O ką reiškia, kad kaip "žalias lapas" g.gif čia tipo vairavimo stažas mažutis? Kiek? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 05 06, 18:29)
o mes rašinėsim kol tavo klaviatūra atsijungs nuo atsakymų  lotuliukas.gif ar jau  mirksiukas.gif  wub.gif
O ką reiškia, kad kaip "žalias lapas"  g.gif  čia tipo vairavimo stažas mažutis? Kiek? blush2.gif

Teises tik prieš metus išsilaikiau, o važinėju tai išvis dar nedaug ax.gif , nuo vasario kai mazdutę įsigijau blush2.gif
Atsakyti