Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Lemyna @ 2009 05 04, 16:38)
a visą bagažinę išdrąskiau, bet nieko neradau  schmoll.gif  Tada uždarius bagažinę patampiau už spoilerio ir akurat pats dangtis barška  doh.gif  Tai tete bandys kažka paklijuoti, gal nebebarškės  4u.gif

As tai nezinau kas pas mane ten barska, bet vaziuosiu si karta jau tikrai sveisti savo mazduke pas tevus, tai paprasysiu tecio, kad paziuretu kas ten yra. Galvojau gal siaip kas trankosi, nes bagazinej visokio velnio prikrauta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 05 03, 18:44)
Mane pradeda erzinti barskejimas  mad.gif amzinau kas nors barska, o kas neaisku  mad.gif  Kaip jusiskes mazdikes? barskuciai, ar cia mano vienos tokia?  g.gif


Sveikutukės,

aš tai jau nebekreipiu dėmesio, nes mano mazdukė visa tarška barška, nugis kaip kibiriukas gali nebarškėti hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 05 05, 00:40)
As tai nezinau kas pas mane ten barska, bet vaziuosiu si karta jau tikrai sveisti savo mazduke pas tevus, tai paprasysiu tecio, kad paziuretu kas ten yra. Galvojau gal siaip kas trankosi, nes bagazinej visokio velnio prikrauta  unsure.gif

As ir taip galvojau, net buvau tokia plastmase, kuri virs zapaskes yra, isrovus, dabar vos sukisau atgal.. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Carevna @ 2009 05 05, 10:15)
Sveikutukės,

aš tai jau nebekreipiu dėmesio, nes mano mazdukė visa tarška barška, nugis kaip kibiriukas gali nebarškėti hihihi.gif

Mano brolis tai skarbonke vadina gun_bandana.gif Na bet gi norisi, kad nebarsketu, baisiai nervina, kai vaziuoji ir yra pasaliniu garsu mad.gif
Beje Carevna seniai girdeta mirksiukas.gif tiksliau skaityta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 05 05, 11:12)
Mano brolis tai skarbonke vadina  gun_bandana.gif  Na bet gi norisi, kad nebarsketu, baisiai nervina, kai vaziuoji ir yra pasaliniu garsu  mad.gif
Beje Carevna seniai girdeta  mirksiukas.gif  tiksliau skaityta  biggrin.gif


Aš kibiriuku vadinu biggrin.gif biggrin.gif a man dzin kažkaip jau įpratau prie visokių plasmasių krebždėjimo ir tarškėjimo svarbu daugiau niekas netraška ir nebraška ir ramu irnesakyk.gif o Carevna tai vaidina, kad baisiai daug reikalų turi hihihi.gif paskaityt įlendu visada tik kartais patingiu ką nors rašyt blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
atėjo liūdnos dienos į mano kiemą. nusprendžiau parduoti savo spuogį verysad.gif . gal žinote kam reikia arba kas norėtų mielo mašiniuko ax.gif ? spuogis, geras, mielas, 95m, didelių bėdų neturi, važiuoklė suremontuota, kuro daug nesrebia...
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 05 05, 12:38)
Aš kibiriuku vadinu  biggrin.gif  biggrin.gif a man dzin kažkaip jau įpratau prie visokių plasmasių krebždėjimo ir tarškėjimo svarbu daugiau niekas netraška ir nebraška ir ramu irnesakyk.gif o Carevna tai vaidina, kad baisiai daug reikalų turi hihihi.gif paskaityt įlendu visada tik kartais patingiu ką nors rašyt  blush2.gif  blush2.gif

ai kaip negrazu soske.gif reiks pamyslint kokiu nors klausimu daugiau, kad turetum ka parasyti gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 05 05, 17:28)
ai kaip negrazu  soske.gif reiks pamyslint kokiu nors klausimu daugiau, kad turetum ka parasyti  gathering.gif


Tik žiūrėk, kad klausimai lengvesni būtų lotuliukas.gif lotuliukas.gif naktį pas mus lyg nulijo mačiau tai gal mano kibiriukas švaresnis bus blush2.gif vis nedaeinu iki plovimo darbų blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 05 06, 10:05)
Tik žiūrėk, kad klausimai lengvesni būtų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif naktį pas mus lyg nulijo mačiau tai gal mano kibiriukas švaresnis bus  blush2.gif vis nedaeinu iki plovimo darbų  blush2.gif  blush2.gif

Kuriam cia kraste? blush2.gif hah.gif lengvas klausimas pas mus tai tik is vakaro geriausiu atveju 2 lasai nukrito, bet uz tai dabar biski krapina, bet tokio krapinimo mano mazdukei nuplauti neuzteks schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 05 06, 12:39)
Kuriam cia kraste?  blush2.gif hah.gif lengvas klausimas pas mus tai tik is vakaro geriausiu atveju 2 lasai nukrito, bet uz tai dabar biski krapina, bet tokio krapinimo mano mazdukei nuplauti neuzteks  schmoll.gif


Čia Kaune Draugystės gatvėje buvo toks tarpas, dabar va vėl nebelyja tikiuosi bent kiek nuskalavo, o ne dar baisiau nuterliojo hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 05 06, 13:29)
Čia Kaune Draugystės gatvėje buvo toks tarpas, dabar va vėl nebelyja tikiuosi bent kiek nuskalavo, o ne dar baisiau nuterliojo hihihi.gif

na aš gyvenu Lietuvos Šiaurės Rytuose, tai čia toks ale lietus, tai tik dar labiau nuterlino doh.gif Galėtų palyt taip nuo dūšios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 05 06, 13:53)
na aš gyvenu Lietuvos Šiaurės Rytuose, tai čia toks ale lietus, tai tik dar labiau nuterlino  doh.gif Galėtų palyt taip nuo dūšios  thumbup.gif


Nu beliktų tik kokio šampūno užsiplit ant stogo ir darbas baigtas lotuliukas.gif lotuliukas.gif mano kaimynka taip žigulį plaudavo tai visada palei langą raitydavausi kaip jinai laksto su skėčiu aplink mašiną ir zulina, mama vis pršaydavo kad aukštesnės jėgos lietų nutrauktų ir mašina šampūnuota liktų lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 05 06, 14:05)
Nu beliktų tik kokio šampūno užsiplit ant stogo ir darbas baigtas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif mano kaimynka taip žigulį plaudavo tai visada palei langą raitydavausi kaip jinai laksto su skėčiu aplink mašiną ir zulina, mama vis pršaydavo kad aukštesnės jėgos lietų nutrauktų ir mašina šampūnuota liktų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Čia rimtai? blink.gif gal ne viskas gerai tai kaimynei? umn.gif fool.gif Beje pas mus jau isilijo kaip reikalas, tamsu aplink visur smile.gif Gal ir man reik eit aplink masina palakstyt ir kaimynus pajuokint laugh.gif
Atsakyti