Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(wai2te_m @ 2009 04 28, 00:11)
Sveikos paneles  flirt.gif Sutvarke mano masinyte, uzdejo ratus, tai dabar "ledas", labai graziai atrodo  biggrin.gif bet deja sugebejau tik nusiplauti masina, o poliruoti nepoliravau ir vidaus net neissisiurbiau, nes visada su MB masina vaziuojam pas tevus, o Kaune aikstelej nesivalysiu gi  biggrin.gif  su pulteliu ir man tas pats buvo, tai pasikeiciau i kita, bet ir tas dabar is kelinto karto atrakina ar uzrasina, tai reikes batarkes pasikeisti.

Gana kankinti zmones box.gif rodyk savo grazuole greiciau! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 04 28, 13:42)
Gana kankinti zmones  box.gif rodyk savo grazuole greiciau!  mirksiukas.gif

neturiu fotoaparato dabar doh.gif biggrin.gif bet butinai nufotografuosiu. Pas mane viena beda, kad nera kondicionieriaus, siandien kol nuvaziavau iki akropolio, tai slapia islipau, tiek masina prikaitus buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 04 29, 18:13)
neturiu fotoaparato dabar  doh.gif  biggrin.gif  bet butinai nufotografuosiu. Pas mane viena beda, kad nera kondicionieriaus, siandien kol nuvaziavau iki akropolio, tai slapia islipau, tiek masina prikaitus buvo  doh.gif

O pas mane yra thumbup.gif bet neveikia cry.gif cry.gif cry.gif reikia keisti radiatoriu kondicionieriaus, bet jo kaina kiek zinau nuo 250 lt, o tada dar papildyti reikia, o tai irgi berods 150 lt jei ne daugiau fool.gif Tai kazkaip kaip studentei nekyla ranka tiek moketi del patogumo unsure.gif lengviau langa atsidaryti, bet negera kai svilpia vejas pro ji doh.gif zodziu kenciam karsti abi karsta.gif karsta.gif karsta.gif karsta.gif karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 04 29, 18:31)
O pas mane yra  thumbup.gif  bet neveikia  cry.gif  cry.gif  cry.gif reikia keisti radiatoriu kondicionieriaus, bet jo kaina kiek zinau nuo 250 lt, o tada dar papildyti reikia, o tai irgi berods 150 lt jei ne daugiau  fool.gif Tai kazkaip kaip studentei nekyla ranka tiek moketi del patogumo  unsure.gif  lengviau langa atsidaryti, bet negera kai svilpia vejas pro ji  doh.gif  zodziu kenciam karsti abi  karsta.gif  karsta.gif  karsta.gif  karsta.gif  karsta.gif

Tai is neveikiancio tiek ir naudos biggrin.gif kad man nepatinka visa langa atsidarius vazineti, nes plaukus velia, o truputi atsidarius ne velnio nesalciau doh.gif tai taip gera vaziuoti su MB masina per tokius siltus orus karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 04 29, 23:34)
Tai is neveikiancio tiek ir naudos  biggrin.gif kad man nepatinka visa langa atsidarius vazineti, nes plaukus velia, o truputi atsidarius ne velnio nesalciau  doh.gif tai taip gera vaziuoti su MB masina per tokius siltus orus  karsta.gif

Taigi va, kad jokios naudos unsure.gif Ai nieko tokio, gal neiskepsim biggrin.gif
Atsakyti
Ir aš prie tų kepančių blush2.gif , net nežinau pas mane veikianttis ar ne tas kondicionierius, gal tik papildyt tereikia, bet dar neprisiruošiau nuvažiuot kurnors patikrint niekaip blush2.gif , tai važinėju liuką atsidarius ir langiuką biškiuką praveriu, kad nesupūstų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 04 30, 14:13)
Ir aš prie tų kepančių blush2.gif , net nežinau pas mane veikianttis ar ne tas kondicionierius, gal tik papildyt tereikia, bet dar neprisiruošiau nuvažiuot kurnors patikrint niekaip blush2.gif , tai važinėju liuką atsidarius ir langiuką biškiuką praveriu, kad nesupūstų  biggrin.gif

Liukas gerai, nuo jo plaukai nesivelia rolleyes.gif pas mane jo nera verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 04 30, 18:02)
Liukas gerai, nuo jo plaukai nesivelia  rolleyes.gif  pas mane jo nera  verysad.gif

Pas mane liukas yra, bet kazkaip jo nedarineju, turbut reikes pradeti ax.gif
Atsakyti
Mane pradeda erzinti barskejimas mad.gif amzinau kas nors barska, o kas neaisku mad.gif Kaip jusiskes mazdikes? barskuciai, ar cia mano vienos tokia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 05 03, 18:44)
Mane pradeda erzinti barskejimas  mad.gif amzinau kas nors barska, o kas neaisku  mad.gif  Kaip jusiskes mazdikes? barskuciai, ar cia mano vienos tokia?  g.gif

Pas mane gale masinos kazkas pradejo barsketi ir nesuprantu kas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 05 03, 18:44)
Mane pradeda erzinti barskejimas  mad.gif amzinau kas nors barska, o kas neaisku  mad.gif  Kaip jusiskes mazdikes? barskuciai, ar cia mano vienos tokia?  g.gif

Aš kolkas nepastebėjau jokio barškėjimo schmoll.gif , kad tik neprisišnekėčiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 05 03, 23:54)
Pas mane gale masinos kazkas pradejo barsketi ir nesuprantu kas  g.gif

a visą bagažinę išdrąskiau, bet nieko neradau schmoll.gif Tada uždarius bagažinę patampiau už spoilerio ir akurat pats dangtis barška doh.gif Tai tete bandys kažka paklijuoti, gal nebebarškės 4u.gif
Atsakyti