Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

Wai2te kaip sekasi remonto ir blizginimo darbai? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mazdietės 4u.gif

na kaip jūsų mašiniukai rieda pavasari thumbup.gif

maniške pravažiavo TA, nusiblizginau, tik va su sriubliu pasidarbuot man jau sunku doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Laba dienlė mirksiukas.gif

Mano mazdulkinas rieda be priekaištų biggrin.gif (3 x tpiu), tik signalkė sukavailiojus buvo doh.gif , tiksliau pultelio batarkės nusėdo, tai dar gerai kad šiaip ne taip susitvarkiau, atkračiau pultelį, tam kartui dar sugebėjau mašiniuką atrakint, o paskui MB pakeitė batarkes ir toliau galiu ramiai važinėt biggrin.gif

Dėl siurbimo ir plovimo tai aš irgi jau tokių darbų nebedirbu schmoll.gif , nesusiraityčiau lotuliukas.gif , savaitgalį vežėm berniukam kad išplautų, tai ten kai nublizgina mašinytė man ilgiau švari pabūna blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 04 24, 09:40)
Laba dienlė mirksiukas.gif
Mano mazdulkinas rieda be priekaištų biggrin.gif  (3 x tpiu), tik signalkė sukavailiojus buvo  doh.gif , tiksliau pultelio batarkės nusėdo, tai dar gerai kad šiaip ne taip susitvarkiau, atkračiau pultelį, tam kartui dar sugebėjau mašiniuką atrakint, o paskui MB pakeitė batarkes ir toliau galiu ramiai važinėt biggrin.gif

Sveikute mirksiukas.gif
Tai va kame cia bedos su mano signalke doh.gif nu ir neblondine gi atrodo esu blush-anim-cl.gif Retkarciais pastebejau, kad maigau maigau as ta pulteli, o jis nereguoja, po ilgelesnio baigimo suveikia. Bet ne visada taip buna g.gif

as vakar nusiblizginau savo masiniuka wub.gif bet tik is isores wink.gif nors vidyj nera labai baisu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 04 24, 11:48)
Sveikute  mirksiukas.gif
Tai va kame cia bedos su mano signalke  doh.gif  nu ir neblondine gi atrodo esu  blush-anim-cl.gif Retkarciais pastebejau, kad maigau maigau as ta pulteli, o jis nereguoja, po ilgelesnio baigimo suveikia. Bet ne visada taip buna  g.gif

as vakar nusiblizginau savo masiniuka  wub.gif  bet tik is isores  wink.gif  nors vidyj nera labai baisu  ax.gif

Aš tai irgi ne blondinė, bet biškį kas iškart vyrui skambinu biggrin.gif , o tau turbūt irgi pasikeist batarkes tereikia ir veiks kaip bitė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 04 24, 12:52)
Aš tai irgi ne blondinė, bet biškį kas iškart vyrui skambinu  biggrin.gif , o tau turbūt irgi pasikeist batarkes tereikia ir veiks kaip bitė mirksiukas.gif

Ai turiu papildomus 2 pultelius, tai dabar pasikeiciau i nauja tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 04 24, 12:54)
Ai turiu papildomus 2 pultelius, tai dabar pasikeiciau i nauja  tongue.gif

pas mane irgi vienas atsarginis buvo, bet pirkti abu kartu tai ir antram batarkės taippat nusėdo tongue.gif , nors su tuo atsarginiu dar ir atminkaiu, kitaip amen būtų buvę, mašiną atsirakinčiau su rakteliu , bet iš vietos nepajudėčiau doh.gif . O dabar abu sutvarkyti ir tikiuosi nebestreikuos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 04 24, 13:02)
pas mane irgi vienas atsarginis buvo, bet pirkti abu kartu tai ir antram batarkės taippat nusėdo tongue.gif , nors su tuo atsarginiu dar ir atminkaiu, kitaip amen būtų buvę, mašiną atsirakinčiau su rakteliu , bet iš vietos nepajudėčiau doh.gif . O dabar abu sutvarkyti ir tikiuosi nebestreikuos rolleyes.gif

Man tai buvo bajeris su enaja masina, kai niekaip su pulteliu atrakint nepavyko, tai su raktu atrakinau, atidariau duris ir pradejo rekt signalizacija doh.gif visi zmones ziurejo, o as visa bordine ilipau i masina ir maigiau pulteli toliau... nutilo.
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 04 24, 13:22)
Man tai buvo bajeris su enaja masina, kai niekaip su pulteliu atrakint nepavyko, tai su raktu atrakinau, atidariau duris ir pradejo rekt signalizacija  doh.gif  visi zmones ziurejo, o as visa bordine ilipau i masina ir maigiau pulteli toliau... nutilo.

O MB senai dar su senuku Nisanu panašus bairis buvo, tik jis važiavo su klykiančia mašina, sako aš sau važiuoju, visi žiūri kaip į kokį vagį lotuliukas.gif , o ten signalkei protelis susisukęs buvo lotuliukas.gif , kaip ten kas pasibaigė jau net neatsimenu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 04 24, 14:01)
O MB senai dar su senuku Nisanu panašus bairis buvo, tik jis važiavo su klykiančia mašina, sako aš sau važiuoju, visi žiūri kaip į kokį vagį lotuliukas.gif , o ten signalkei protelis susisukęs buvo lotuliukas.gif , kaip ten kas pasibaigė jau net neatsimenu lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, Mazdietes,

Lietuvoje yra Mazda 323 klubas.Gal is cia esanciu yra?
Uzsiregistruokite www.mazda323.lt
Kiekviena sekmadieni vyksta meet'ai ant Savanoriu Rimi stogo 19:00 val
Klubo Mazdutems taikomos ivairios nuolaidos.



Daugiau info www.mazda323.lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 04 23, 21:10)
Wai2te kaip sekasi remonto ir blizginimo darbai?  mirksiukas.gif

Sveikos paneles flirt.gif Sutvarke mano masinyte, uzdejo ratus, tai dabar "ledas", labai graziai atrodo biggrin.gif bet deja sugebejau tik nusiplauti masina, o poliruoti nepoliravau ir vidaus net neissisiurbiau, nes visada su MB masina vaziuojam pas tevus, o Kaune aikstelej nesivalysiu gi biggrin.gif su pulteliu ir man tas pats buvo, tai pasikeiciau i kita, bet ir tas dabar is kelinto karto atrakina ar uzrasina, tai reikes batarkes pasikeisti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wai2te_m: 27 balandžio 2009 - 23:12