Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Luana @ 2009 04 06, 09:31)
Labas rytelis mirksiukas.gif , kaip mazdytės laikos? Ar jau blizga po savaitgalio biggrin.gif ?
Maniškė tai apsiprausus jau kieme stovi biggrin.gif

Oi ir dar vyriokas bandė mano mašiniuko galimybes autostradoj, tai 18 be vargo išspaudė, o daugiau aš bailė nebeleidau blush2.gif , pabijojau, kad dėdžių žaliom uniformom nesutiktume ax.gif


Labas dienas 4u.gif

manoji murzė vis dar ir su žieminiais batais, lelius apsirgo tai nebuvo kada lasktyt tokiais reikalais doh.gif o šiandien vyriokas uošvienės mašina rūpinasi, nu aš kaip visada paskutiniu reidu būsiu aprūpinta, kokį košmarišką vaizdą mačiau ant bazės žiedo scare.gif mazdikė su renault susikalus tai mazdos visas šonas plyšęs tikrąja to žodžio prasme doh.gif doh.gif net nupurtė kai pamačiau doh.gif
Atsakyti
O mes irgi tinginiukai ax.gif savaitgali namus ir kiema svarinom, o masinyte ir pamirsom blush2.gif beje musu mazdutes jau generalinis remontas laukia doh.gif reikia keist 2 sarnyrus, dar su stabdziais ir guoliais kazkas netvarkoj doh.gif
Atsakyti
Labas mazdietėms... 4u.gif
Toks klausimukas.....
Gal kas nors su savo 323 važinėjat naujais gražiais dyyydeliais ratais? ..
Ir paprasti gamykliniai lieti (ar skardinukai) vasariniai, dar geros būklės R14 liko nenaudojami?
Paimčiau už protingą kainą visus 4....
Atsakyti
QUOTE(D+R @ 2009 04 06, 11:04)
O mes irgi tinginiukai  ax.gif  savaitgali namus ir kiema svarinom, o masinyte ir pamirsom  blush2.gif  beje musu mazdutes jau generalinis remontas laukia  doh.gif  reikia keist 2 sarnyrus, dar su stabdziais ir guoliais kazkas netvarkoj doh.gif

a vat maniškei su tais šarnyrais ir sailentblokais tai dažna bėda būna doh.gif irgi vienos pusės reiks keisti g.gif
gerai,kad tai MB padarys ax.gif

QUOTE(Oxen @ 2009 04 07, 12:40)
Labas mazdietėms... 4u.gif
Toks klausimukas.....
Gal  kas nors su savo 323 važinėjat naujais gražiais dyyydeliais ratais? ..
Ir paprasti gamykliniai  lieti (ar skardinukai)  vasariniai, dar geros būklės R14  liko nenaudojami?
Paimčiau  už protingą kainą visus 4....

labas mazdiečiui biggrin.gif
maniškės tai ir žiemniai ir vasariniai "batai" skardiniai irnesakyk.gif
tai nelabai padėt galiu ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(D+R @ 2009 04 06, 11:04)
O mes irgi tinginiukai  ax.gif  savaitgali namus ir kiema svarinom, o masinyte ir pamirsom  blush2.gif  beje musu mazdutes jau generalinis remontas laukia  doh.gif  reikia keist 2 sarnyrus, dar su stabdziais ir guoliais kazkas netvarkoj doh.gif

Visi cia su savom bedom... unsure.gif o mano kondicionierius neveikia verysad.gif Buvau servise, tai sake pirma reikia radiatoriu susitvarkyti reikia, na sulytuoti. verysad.gif O gal kas yra radiatoriu pirkes? Kiek kainavo?
Papildyta:
Taip noreciau pasirodyt kaip mano varlyte atrodo blush2.gif 4u.gif bet nemoku ikelt foto verysad.gif prisegt failo neduoda kazko cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 04 09, 21:39)
Visi cia su savom bedom...  unsure.gif  o mano kondicionierius neveikia  verysad.gif  Buvau servise, tai sake pirma reikia radiatoriu susitvarkyti reikia, na sulytuoti.  verysad.gif  O gal kas yra radiatoriu pirkes? Kiek kainavo?
Papildyta:
Taip noreciau pasirodyt kaip mano varlyte atrodo  blush2.gif  4u.gif  bet nemoku ikelt foto  verysad.gif  prisegt failo neduoda kazko  cray.gif

Atsiuskit nuotrauka man i pasta, as ikelsiu i tema mirksiukas.gif wai2te@gmail.com
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

QUOTE(Lemyna @ 2009 04 09, 21:39)
Visi cia su savom bedom...  unsure.gif  o mano kondicionierius neveikia  verysad.gif  Buvau servise, tai sake pirma reikia radiatoriu susitvarkyti reikia, na sulytuoti.  verysad.gif  O gal kas yra radiatoriu pirkes? Kiek kainavo?


Dėl kondicionieriaus tai ir pas mane gali būt bėdų su juo g.gif , kolkas net nejudinom tai nežinau ar neveikia ar tik užpildyt ten užteks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 04 09, 22:10)
Atsiuskit nuotrauka man i pasta, as ikelsiu i tema  mirksiukas.gif  wai2te@gmail.com

Nusiunciau mirksiukas.gif Didelis aciu notworthy.gif hi.gif
Atsakyti
Lemynos masinyte, tokia pat spalva kaip ir maniskes, labai grazi mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Su Sventom Velykom visas mazdietes! 4u.gif

musu mazduke visa svariai nuplauta, vidus issiurbtas, isvalytas smile.gif zodziu kaip priklauso sventiskai isblizginta thumbup.gif
tik va padangytes dar ziemines ax.gif MB iesko ratlankiu, kad galetu padangas ant ju laikyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 04 10, 21:49)
Lemynos masinyte, tokia pat spalva kaip ir maniskes, labai grazi  mirksiukas.gif

del dydzio apsirikau blush2.gif Jos dauguma zalios arba raudonos biggrin.gif Man ir patinka mano mazdyte 4u.gif labai butu idomu ir tavo pamatyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Nufotografuosiu kai bus nupoliruota, isblizginta, nes mano didieji planai, kad susitvarkysiu masina, virto tuom, kad likau be masinos verysad.gif nuvaziavau pas tevus per sventes, tetis keite ratus vasarinius ir tiek visko prisiziurejo, ka reikia tvarkyti, kad neleido vaziuoti su ja, siandien vaziavom i turgu detaliu, tikiuosi greitai sutvarkys man ja smoke.gif
Atsakyti