Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

Mes taip ir nesusitvarkem sava mazdutes unsure.gif atsirado neplanuotu reikalu, tai dabar stoves iki savaitgalio murziuke blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(D+R @ 2009 03 30, 21:56)
Mes taip ir nesusitvarkem sava mazdutes  unsure.gif  atsirado neplanuotu reikalu, tai dabar stoves iki savaitgalio murziuke  blush2.gif  biggrin.gif

Prisipazystu ir as verysad.gif nieko nepadariau del mazdytes svaros blush2.gif tik ratus pasikeiciau ir viskas, na dar is bagazines isemiau, kas nereikalinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 03 31, 13:00)
Prisipazystu ir as  verysad.gif  nieko nepadariau del mazdytes svaros  blush2.gif  tik ratus pasikeiciau ir viskas, na dar is bagazines isemiau, kas nereikalinga  4u.gif


O aš visai nieko nepadariau, vis dar vežiojuosi roges biggrin.gif biggrin.gif ratai nekeisti, bet šituo reikalu sakė vyriokas užsiims artimiausi metu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 03 31, 13:39)
O aš visai nieko nepadariau, vis dar vežiojuosi roges  biggrin.gif  biggrin.gif ratai nekeisti, bet šituo reikalu sakė vyriokas užsiims artimiausi metu  blush2.gif

Cia man atrodo visos vis zada, bet neprisiruosia tvarkytis, nes ir as taip pat :} laukiam vasaros tada biggrin.gif ratai ir mano zieminiai
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 03 31, 22:07)
Cia man atrodo visos vis zada, bet neprisiruosia tvarkytis, nes ir as taip pat  :} laukiam vasaros tada  biggrin.gif ratai ir mano zieminiai


Mano vyriokas sakė garaže jau vandenioką atsuko šiandien per pietus tai savaitgalį planuojamas didis abiejų mašinų švarinimas, jeigu sužinos mano mamania tai blin dar ir trečią įkiš doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 03 31, 22:31)
Mano vyriokas sakė garaže jau vandenioką atsuko šiandien per pietus tai savaitgalį planuojamas didis abiejų mašinų švarinimas, jeigu sužinos mano mamania tai blin dar ir trečią įkiš  doh.gif  doh.gif

biggrin.gif saunuole, parasyk kaip sekesi ar ivykdei planus
Atsakyti
Nu aš jau galiu girtis biggrin.gif mano mazdytė jau su vasarinėm padangom thumbup.gif, dabar dar liko numazgot dar kartą ir bus gerai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 04 03, 13:50)
Nu aš jau galiu girtis  biggrin.gif  mano mazdytė jau su vasarinėm padangom thumbup.gif, dabar dar liko numazgot dar kartą ir bus gerai blush2.gif


Čia man pavydas bambą ir užgraužė, mano vargšė dar su žiemine avalyne doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 04 03, 14:32)
Čia man pavydas bambą ir užgraužė, mano vargšė dar su žiemine avalyne  doh.gif  doh.gif

Nu nepavydėk taip baisiai ax.gif , savaitgalį jau gi žadėjai ir saviškei batus peraut mirksiukas.gif , o aš atsidžiaugt negaliu, kad nebereikės jau tų šipų klausyt doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
na mes vakar irgi pasikeitėm batus biggrin.gif
o užvakar net pati ja nusiploviau cool.gif biggrin.gif

bet koks smagumas visur važynėti kai toks grazus oras rolleyes.gif
Atsakyti
Saunuoles jus kokios, o mano vis dar murze, neturiu kur nusiplauti iki tevu nenuvaziuoju, o i plovykla gaila pinigu biggrin.gif langus tik nusivaliau, kad dar ka matyciau biggrin.gif as ir dar be nauju batu doh.gif
Atsakyti
Labas rytelis mirksiukas.gif , kaip mazdytės laikos? Ar jau blizga po savaitgalio biggrin.gif ?
Maniškė tai apsiprausus jau kieme stovi biggrin.gif

Oi ir dar vyriokas bandė mano mašiniuko galimybes autostradoj, tai 18 be vargo išspaudė, o daugiau aš bailė nebeleidau blush2.gif , pabijojau, kad dėdžių žaliom uniformom nesutiktume ax.gif
Atsakyti