Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

Gal ka sudomins Mazda 323F 4u.gif http://www.autogidas...991/01/16305145 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 03 26, 23:04)
As savojo taip dar neturiu, bet sodinciau tik gale  ax.gif sekmadieni 10silumos pranesa, galime jau dailinti savo masinytes  ok.gif


Aš jau šiandien prieš saulutę nustėrau, per langus tuoj nieko nematysiu veidrodėliai irgi bože padėk doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 03 26, 23:04)
As savojo taip dar neturiu, bet sodinciau tik gale  ax.gif sekmadieni 10silumos pranesa, galime jau dailinti savo masinytes  ok.gif

as ir planuoju sekmadieni papluseti prie savosios mirksiukas.gif reikia issisiurbti pagaliau, nes kai nusipirkau dar nei karto nesiurbiau blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif o tai jau nuo rugsejo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 03 27, 14:51)
as ir planuoju sekmadieni papluseti prie savosios  mirksiukas.gif  reikia issisiurbti pagaliau, nes kai nusipirkau dar nei karto nesiurbiau  blush-anim-cl.gif  blush-anim-cl.gif  blush-anim-cl.gif o tai jau nuo rugsejo  blush2.gif


Aš permušiau mano nuo rugpjūčio nesiurbta lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 03 27, 14:51)
as ir planuoju sekmadieni papluseti prie savosios  mirksiukas.gif  reikia issisiurbti pagaliau, nes kai nusipirkau dar nei karto nesiurbiau  blush-anim-cl.gif  blush-anim-cl.gif  blush-anim-cl.gif o tai jau nuo rugsejo  blush2.gif

O aš pergyvenau, kad sausio gale nusipirkus nei karto saviškei siurblio ir vandens nerodžiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 03 27, 15:46)
O aš pergyvenau, kad sausio gale nusipirkus nei karto saviškei siurblio ir vandens nerodžiau lotuliukas.gif


tai nepergyvenk gali drąsiai dar pusmetį neplaut ir nevalyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 03 27, 15:47)
tai nepergyvenk gali drąsiai dar pusmetį neplaut ir nevalyt  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tai jau šią savaitę išsikuopiau tongue.gif , dabar pusmetį vadinas ramu bus lotuliukas.gif
Atsakyti
Musiske irgi nuo rugpjucio nesiurbta doh.gif reiks savaitgali kibt ir darba lotuliukas.gif
Atsakyti
maniske turbut nuo gruodzio nesiurbta, dar nieko tokio biggrin.gif o gal zinot kiek kainuoja tie siurbliukai masininiai? nes man kieme nera kaip issisiurbti, iki buto nenusivesiu laido biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 03 28, 00:22)
maniske turbut nuo gruodzio nesiurbta, dar nieko tokio  biggrin.gif o gal zinot kiek kainuoja tie siurbliukai masininiai? nes man kieme nera kaip issisiurbti, iki buto nenusivesiu laido  biggrin.gif


O net neįsivaizduoju g.gif man po šios nakties mašinos plaut jau nereikia visa blizga hihihi.gif dar galėtų kas nors saloną išpūst ir visai gerai būtų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 03 28, 00:22)
maniske turbut nuo gruodzio nesiurbta, dar nieko tokio  biggrin.gif o gal zinot kiek kainuoja tie siurbliukai masininiai? nes man kieme nera kaip issisiurbti, iki buto nenusivesiu laido  biggrin.gif

mes turejom toki. Arba man toks pasiseke toki s nusipirkti, arba jie visi tokie. Nepatogus ir labai negalingas,..
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 03 28, 14:35)
mes turejom toki. Arba man toks pasiseke toki s nusipirkti, arba jie visi tokie. Nepatogus ir labai negalingas,..

tai tada neapsimoka pirkti g.gif geriau pas tevus grizus issisiurbliuosiu biggrin.gif
Atsakyti