Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Lemyna @ 2009 03 25, 13:31)
Na bet jau ponios humoro jausmas koks geras!  bigsmile.gif  sedziu kolegijos bibliotekoj ir zvengiu viena  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif jauciu aplinkiniai galvoja  blink.gif


man dzin tegul galvoja ką nori kur noriu yen važiuoju nu ką aš kalta jeigu man ten reikėjo biggrin.gif biggrin.gif niekam nepasimaišiau visi sveiki, teisybė vakar mamos paremontuotą golfą biškiuką išniekinau patamsiais važiuodama duobės neužmačiau tai nuo dūšios liuobiau padangą suvariau, vyras atvažiavo ant kelio keist, sakė vienos leist niekur negalima blush2.gif gerai kad nauji tekiniai sveiki liko, o tai būtų galvą nunešęs blush2.gif pasidariau išvadas kad vakar visgi nereikėjo už vairo sėst schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 03 25, 14:00)
man dzin tegul galvoja ką nori kur noriu yen važiuoju nu ką aš kalta jeigu man ten reikėjo  biggrin.gif  biggrin.gif niekam nepasimaišiau visi sveiki, teisybė vakar mamos paremontuotą golfą biškiuką išniekinau patamsiais važiuodama duobės neužmačiau tai nuo dūšios liuobiau padangą suvariau, vyras atvažiavo ant kelio keist, sakė vienos leist niekur negalima  blush2.gif gerai kad nauji tekiniai sveiki liko, o tai būtų galvą nunešęs  blush2.gif pasidariau išvadas kad vakar visgi nereikėjo už vairo sėst  schmoll.gif

Nelaiminga diena unsure.gif Bet viskas baigesi puse velnio sakyciau thumbup.gif
As tai kaip nekantrauju pasikeisti ratus blush2.gif iskart mazdyte grazesne pataps thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mazdietes smile.gif as savaja buvau nuvezus, kad patvarkytu, tai sutvarke pypsika, oro pagalve ir bagazine, kad su centriniu uzsirakintu, o as irgi laukiu nesulaukiu kada uzsidesiu grazius ratus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wai2te_m: 26 kovo 2009 - 00:21
QUOTE(Lemyna @ 2009 03 25, 18:01)
Nelaiminga diena  unsure.gif  Bet viskas baigesi puse velnio sakyciau  thumbup.gif
As tai kaip nekantrauju pasikeisti ratus  blush2.gif  iskart mazdyte grazesne pataps  thumbup.gif


Nu tfu tfu tfu dar tikrai pusė velnio, gi galėjau ratlankį suvaryt ale pavyko tik padangą suvaryt blush2.gif

QUOTE(wai2te_m @ 2009 03 26, 01:21)
Sveikos mazdietes  smile.gif  as savaja buvau nuvezus, kad patvarkytu, tai sutvarke pypsika, oro pagalve ir bagazine, kad su centriniu uzsirakintu, o as irgi laukiu nesulaukiu kada uzsidesiu grazius ratus  wub.gif


mano pypsikas tabaluojasi po šiai dienai vyriokas keikiasi jau 5 aukštais visus savo turimus raktus išbandė varžtui prisukt ale nei vienas jo turimas netiko biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

aš laukiu,kad gausiu išmazgoti ir numazgoti lotuliukas.gif savo mašinyte..nes dar jos vaizdelis nekoks doh.gif tik ve beda, jaučiu per pilva nebepasilankstysiu prie jos doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(wai2te_m @ 2009 03 26, 01:21)
Sveikos mazdietes  smile.gif  as savaja buvau nuvezus, kad patvarkytu, tai sutvarke pypsika, oro pagalve ir bagazine, kad su centriniu uzsirakintu, o as irgi laukiu nesulaukiu kada uzsidesiu grazius ratus  wub.gif


Oi laukiu ir aš naujų ratų mašiniukui thumbup.gif , tik biškiuką kišenė nukentės, nu bet ko dėl grožio nepadarysi rolleyes.gif . O dėl oro pagalvių tai man reikia vyrui primint , kad išsisaiškintų kaip prieky keleivio pusėj atjungt, nes ten žadu mažą keleivį sodint blush2.gif

QUOTE(jurguliux @ 2009 03 26, 10:51)
sveikos 4u.gif

aš laukiu,kad gausiu išmazgoti ir numazgoti lotuliukas.gif  savo mašinyte..nes dar jos vaizdelis nekoks doh.gif  tik ve beda, jaučiu per pilva nebepasilankstysiu prie jos doh.gif  biggrin.gif

Aš per pilvą jau dabar sunkiai už vairo susiraitau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 03 26, 09:56)
Labas rytas 4u.gif
Oi laukiu ir aš naujų ratų mašiniukui  thumbup.gif , tik biškiuką kišenė nukentės, nu bet ko dėl grožio nepadarysi rolleyes.gif . O dėl oro pagalvių tai man reikia vyrui primint , kad išsisaiškintų kaip prieky keleivio pusėj atjungt, nes ten žadu mažą keleivį sodint blush2.gif
Aš per pilvą jau dabar sunkiai už vairo susiraitau biggrin.gif

aš ratus naujus pernais pirkau, tai šiemet tiks dar thumbup.gif

o ne saugiau gale vežioti mažajį keleivi g.gif

na jau turėtum turėtum, gi jau tiek tau savaitėliu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 03 26, 10:51)
sveikos 4u.gif

aš laukiu,kad gausiu išmazgoti ir numazgoti lotuliukas.gif  savo mašinyte..nes dar jos vaizdelis nekoks doh.gif  tik ve beda, jaučiu per pilva nebepasilankstysiu prie jos doh.gif  biggrin.gif


teks varyt plovyklon kad negrai už tave lansktytųsi prie jos lotuliukas.gif

QUOTE(Luana @ 2009 03 26, 10:56)
Labas rytas 4u.gif
Oi laukiu ir aš naujų ratų mašiniukui  thumbup.gif , tik biškiuką kišenė nukentės, nu bet ko dėl grožio nepadarysi rolleyes.gif . O dėl oro pagalvių tai man reikia vyrui primint , kad išsisaiškintų kaip prieky keleivio pusėj atjungt, nes ten žadu mažą keleivį sodint blush2.gif
Aš per pilvą jau dabar sunkiai už vairo susiraitau biggrin.gif


O kodėl gale nenori sodint, aš visada gale vežiojausi ir šitą ten pat kišiu, per veidrodėlį visai padoriai matosi ką jis ten veikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 03 26, 10:59)
aš ratus naujus pernais pirkau, tai šiemet tiks dar thumbup.gif

o ne saugiau gale vežioti mažajį keleivi g.gif

na jau turėtum turėtum, gi jau tiek tau savaitėliu thumbup.gif  wub.gif

QUOTE(Carevna @ 2009 03 26, 11:01)
teks varyt plovyklon kad negrai už tave lansktytųsi prie jos  lotuliukas.gif
O kodėl gale nenori sodint, aš visada gale vežiojausi ir šitą ten pat kišiu, per veidrodėlį visai padoriai matosi ką jis ten veikia  mirksiukas.gif

Nu sumarudinot biškiuką jau net mane g.gif , bet gale mes jau vieną sostą turim, tai į šitą per kampą žiūriu, o galvojau į mažiuką patogiau bus žiūrėt kai šalia bus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 03 26, 10:01)
teks varyt plovyklon kad negrai už tave lansktytųsi prie jos  lotuliukas.gif

na kad man iki artimiausios plovyklos virš 30 km ir ta pati už miesto, reikia tartis, derint laiką, galvot ka veikt kol čiustins ten ją doh.gif
reik ką mastyt, kaip senulikė paplausiu, pasėdėsiu ir per porą dienų susitvarkysiu lotuliukas.gif

QUOTE(Luana @ 2009 03 26, 10:06)
Nu sumarudinot biškiuką jau net mane g.gif , bet gale mes jau vieną sostą turim, tai į šitą per kampą žiūriu, o galvojau į mažiuką patogiau bus žiūrėt kai šalia bus blush2.gif

na aš pati kai dar nė vieno nėturėjusi, tai nžn kaip darysiu, bet man atrodo vistiek saugiau gal gale jiems g.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 03 26, 11:06)
Nu sumarudinot biškiuką jau net mane g.gif , bet gale mes jau vieną sostą turim, tai į šitą per kampą žiūriu, o galvojau į mažiuką patogiau bus žiūrėt kai šalia bus blush2.gif


O ko čia marudintis vienas vienoj pusėj kitas kitoj ir ramu, tik aš dičkį perkelsiu už keleivio sėdynės o mažiuką už vairuotojo blush2.gif aišku man kad ir kur jie sėdės vistiek neramu bus bet priekyje baisiausia kažkodėl doh.gif
Atsakyti
As savojo taip dar neturiu, bet sodinciau tik gale ax.gif sekmadieni 10silumos pranesa, galime jau dailinti savo masinytes ok.gif
Atsakyti