Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Oxen @ 2009 03 05, 00:09)
Aaaa jomajo, jau kad nuomonių....net viena... thumbup.gif


Rimtai blink.gif blink.gif blink.gif aš net nosies įkišus nebuvau biggrin.gif

QUOTE(Luana @ 2009 03 05, 08:35)


Tau čia kad susiketurgubino lotuliukas.gif lotuliukas.gif

jau apžiūrėjau. labai informatyvus straipsnis lotuliukas.gif lotuliukas.gif viskas detaliai išsamiai išdėstyta ypač šitas:

Automobilio eksploatacijos kaštai, kainos nuvertėjimas

Nera ka daug rasyti – tai patikimas automobilis. O jei reikia paremontuoti pakaba, tai ir kainuoja kaip kokiam nors Opel Astra, Vectra ar panasiai.

Patarimai perkančiajam
Jei nori maksimaliai praktisko automobilio, be to ir patikimo ir dar nelabai seno – tai labai geras pasirinkimas. Perkant patikrinti variklio susidevejima. Aisku ar nebuvo dauztas, nes kaip taisykle tokie automobiliai paskui parodo savo charakteri.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif galėčiau ir aš panašiai parašyt, gale dar buvo galima prirašyt, pirkit mazdą žiauriai gera mašina biggrin.gif praktiškai apie kiekvieną automobilį galima tą patį pasakyt doh.gif doh.gif ir kitų turbūt tikrint nereikia ateinu pažiūriu perku doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carevna: 05 kovo 2009 - 11:17
QUOTE(Carevna @ 2009 03 05, 12:12)
Tau čia kad susiketurgubino  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

SM pastrigęs buvo, tai pavarė čia man ax.gif
Atsakyti
kur mazdietes pradingo? blink.gif uzmigo atsinaujinusios ziemos miegu? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 03 22, 11:17)
kur mazdietes pradingo?  blink.gif  uzmigo atsinaujinusios ziemos miegu?  verysad.gif


Gyvos gyvos mazdietės, sėdžiu džiaugiuosi savo kibiriuku kai aplink visų mašinos byra, pabiro firmos golfas, mano mamos senukas golfukas nebesikuria, naują mersą remontuot atidavė, vyras savo audelą irgi remontuoja o aš toliau birbinu kaip birbinus su savo mažiuke ir vargo nematau tfu tfu tik kad neprisilot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 03 22, 12:00)
Gyvos gyvos mazdietės, sėdžiu džiaugiuosi savo kibiriuku kai aplink visų mašinos byra, pabiro firmos golfas, mano mamos senukas golfukas nebesikuria, naują mersą remontuot atidavė, vyras savo audelą irgi remontuoja o aš toliau birbinu kaip birbinus su savo mažiuke ir vargo nematau tfu tfu tik kad neprisilot  blush2.gif

ale tikra lietuvė ir mazdietė thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif šaunuolė biggrin.gif

na aš vis pažiūriu pažiūriu į savaja, reiktu labai jau ją maudyt, bet kad visur pliurzes dar unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 03 22, 18:58)
ale tikra lietuvė ir mazdietė thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  šaunuolė biggrin.gif

na aš vis pažiūriu pažiūriu į savaja, reiktu labai jau ją maudyt, bet kad visur pliurzes dar unsure.gif


Aš irgi atšilimo laukiu, viduj tai išvis tyliu kokia tvarka, buvo užtraukti ant priekinių sėdynių kažkokie kitaiski užvalkalai, jie mane baisiai nervijo bandžiau nuimt neišėjo, tai paskutunį kart kai vyro nepriprašiau, tai ištaršiau viską kaip vėliavas ir palikau kabot tada nuėmė kad gėdos nedaryčiau su tokia tvarkinga mašina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 03 22, 18:33)
Aš irgi atšilimo laukiu, viduj tai išvis tyliu kokia tvarka, buvo užtraukti ant priekinių sėdynių kažkokie kitaiski užvalkalai, jie mane baisiai nervijo bandžiau nuimt neišėjo, tai paskutunį kart kai vyro nepriprašiau, tai ištaršiau viską kaip vėliavas ir palikau kabot tada nuėmė kad gėdos nedaryčiau su tokia tvarkinga mašina  lotuliukas.gif

tai reikėjo tik žirkles į pagalbą pasiimt lotuliukas.gif

o jau turi nusižiūrėjusi ratus kleckui? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 03 22, 21:37)
tai reikėjo tik žirkles į pagalbą pasiimt lotuliukas.gif

o jau turi nusižiūrėjusi ratus kleckui? ax.gif


tai su žirklėm reiktų nueit iki mašinos nes ten ant mano sėdynės siūlai išsipašę matyt kažkoks katinas ar gal to vyriškio kokia katė gerai sudrapakalino kad taip ištaršė biggrin.gif biggrin.gif

Ratų kleckui tikiuosi kad neprireiks nes senus dar turiu nuo pirmo likę, nepardaviau tada tai dabar tikiuosi sudrožt, tik nežinau kaip išsilaikę po 3 metų buvimo garaže, reiks dabar traukt iš polietileno ir žiūrėt kas ten kaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 03 22, 18:58)
na aš vis pažiūriu pažiūriu į savaja, reiktu labai jau ją maudyt, bet kad visur pliurzes dar unsure.gif

Aha, man ir vakar tokia mintis kilo mirksiukas.gif bet pagalvojau, kad neapsimoka su tokiais orais, tai... verysad.gif bet tikiu, kad kita savaite bus jau grazi. tad reiks ir vidu issikuopti, ir isore nusiblizginti, ratelius pasikeisti, juk jau bus po balandzio 1 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 03 24, 13:53)
Aha, man ir vakar tokia mintis kilo  mirksiukas.gif  bet pagalvojau, kad neapsimoka su tokiais orais, tai...  verysad.gif  bet tikiu, kad kita savaite bus jau grazi. tad reiks ir vidu issikuopti, ir isore nusiblizginti, ratelius pasikeisti, juk jau bus po balandzio 1  biggrin.gif


Aha nebereiks klausytis šipų zvimbimo, šiandien užsmiegojus ryte važiavau blin į įvažiavimą nepataikiau, vos glušė ant bordiūro neužlėkiau, tai apsimečiau kad man reik kelkraščiu prieš eismą varyt iki sekančio įvažiavimo, gerai kad visa tai buvo 7 ryto tai bent mažai matančių aplink sukiojosi biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 03 24, 13:53)
Aha, man ir vakar tokia mintis kilo  mirksiukas.gif  bet pagalvojau, kad neapsimoka su tokiais orais, tai...  verysad.gif  bet tikiu, kad kita savaite bus jau grazi. tad reiks ir vidu issikuopti, ir isore nusiblizginti, ratelius pasikeisti, juk jau bus po balandzio 1  biggrin.gif

Aš šiandien pagaliau saviškę prisiruošiau nevežt į prausyklą biggrin.gif , berniukai langus išvalė, išsiurbė, kaip MB sako visą išlaižė biggrin.gif , tik neaišku kaip ilgai ji tokia blizganti bus blush2.gif , bet jau buvo net baisu, beveik spalvos nesimatė doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Carevna @ 2009 03 24, 15:58)
Aha nebereiks klausytis šipų zvimbimo, šiandien užsmiegojus ryte važiavau blin į įvažiavimą nepataikiau, vos glušė ant bordiūro neužlėkiau, tai apsimečiau kad man reik kelkraščiu prieš eismą varyt iki sekančio įvažiavimo, gerai kad visa tai buvo 7 ryto tai bent mažai matančių aplink sukiojosi  biggrin.gif  biggrin.gif

Nu jau tie šypai kaip man nepatinka doh.gif , greičiau peraut naujus batus mazdytei ax.gif .
Va va bus tau taip anksti į darbą važiuot tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 03 24, 15:58)
Aha nebereiks klausytis šipų zvimbimo, šiandien užsmiegojus ryte važiavau blin į įvažiavimą nepataikiau, vos glušė ant bordiūro neužlėkiau, tai apsimečiau kad man reik kelkraščiu prieš eismą varyt iki sekančio įvažiavimo, gerai kad visa tai buvo 7 ryto tai bent mažai matančių aplink sukiojosi  biggrin.gif  biggrin.gif

Na bet jau ponios humoro jausmas koks geras! bigsmile.gif sedziu kolegijos bibliotekoj ir zvengiu viena lotuliukas.gif lotuliukas.gif jauciu aplinkiniai galvoja blink.gif
Atsakyti