Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Luana @ 2009 02 25, 13:03)
Jau patikrinta  biggrin.gif , veikia thumbup.gif . Oi maniškę tai jau ir iš lauko reiktų nupraust ir iš vidaus aptvarkyt blush2.gif , nes kai nusipirkom, dar nei karto neptausta blush2.gif


Aš pirkau rugpjūtį tai nei vidus valytas nei iš lauko prausta blush2.gif blush2.gif blush2.gif bet dabar negalima jos šlapint nes dar prie asfalto visa prišals kol nudžius o tai užtenka drėgmės gauna ir paskui prie -5 prišąla durys doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 02 25, 14:00)
Aš pirkau rugpjūtį tai nei vidus valytas nei iš lauko prausta  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif bet dabar negalima jos šlapint nes dar prie asfalto visa prišals kol nudžius o tai užtenka drėgmės gauna ir paskui prie -5 prišąla durys  doh.gif  doh.gif  doh.gif

As tai prausiau kai nusipirkau, dabar isores irgi neplaunu, nes buvau nuplovus ir man ji visa apledijo doh.gif deja, siandien nejau valyti vidaus, nes sninga labai pas mus, tai labai jau tingiu ir nesinori tokiu oru eiti i lauka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 02 25, 14:00)
Aš pirkau rugpjūtį tai nei vidus valytas nei iš lauko prausta  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif bet dabar negalima jos šlapint nes dar prie asfalto visa prišals kol nudžius o tai užtenka drėgmės gauna ir paskui prie -5 prišąla durys  doh.gif  doh.gif  doh.gif

irnesakyk.gif tai vadinas pas mane dar nieko baisaus, dar tik mėnesiuką nekuopta hihihi.gif . Palauks ir maniškė geresnių orų, nes vistiek tuoj visokiom druskom apeis ir rezultato nesimatys blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 02 25, 17:28)
irnesakyk.gif  tai vadinas pas mane dar nieko baisaus, dar tik mėnesiuką nekuopta hihihi.gif . Palauks ir maniškė geresnių orų, nes vistiek tuoj visokiom druskom apeis ir rezultato nesimatys blush2.gif


Tai čia mygom tik pasistakyk kur šalia kokios nedidukės balos tai randi visą išmaudytą doh.gif doh.gif
Atsakyti
Kaip tik apie Mazda 323 nuomones gali surasti cia:
http://www.autoasas....ai/6#model_menu
Atsakyti
QUOTE(Vaidas25ir5 @ 2009 02 26, 19:42)
Kaip tik apie Mazda 323 nuomones gali surasti cia:
http://www.autoasas....ai/6#model_menu

Mums ir cia nuomoniu uztenka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 02 24, 13:33)
taip trankosi kaip tvarto durys, nes kitaip neuždarysi visai,

Na pas mane tai lengvai uzsidaro, bet tos vienos durys su tokiais garsais, kad kas islipa, tai atsipraso, kad taip trenke doh.gif nors visai netrenke unsure.gif nesuprantu kas jom negerai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidas25ir5 @ 2009 02 26, 19:42)
Kaip tik apie Mazda 323 nuomones gali surasti cia:
http://www.autoasas....ai/6#model_menu


Aaaa jomajo, jau kad nuomonių....net viena... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2009 03 05, 00:09)
Aaaa jomajo, jau kad nuomonių....net viena... thumbup.gif

hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2009 03 05, 00:09)
Aaaa jomajo, jau kad nuomonių....net viena... thumbup.gif

hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2009 03 05, 00:09)
Aaaa jomajo, jau kad nuomonių....net viena... thumbup.gif

hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2009 03 05, 00:09)
Aaaa jomajo, jau kad nuomonių....net viena... thumbup.gif

hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti