Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(wai2te_m @ 2009 02 21, 02:11)
Taip pries fotosesija blizginau visa  biggrin.gif padangos jau pakeistos senai, kai pirkau buvo tokios  smile.gif


tai pardavėjau visada kas geriau pasilieka sau, neben mašiniuką jami iš salono, kaip pvz mano mamka, tai su mersiuku gavo naujas žiemines + vasarinių komplektėlį dar davė žalią liemenytę kad visi ją patamsy matytų, iš turgaus pirk tai mašiną tuščią gausi o jei rasi kokį magiuką iš patefonų serijos tai žiūrėk dar užsiprašys kokių poros šimtukų, nes gi su audiotechnika gauni lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 02 21, 20:42)
tai pardavėjau visada kas geriau pasilieka sau, neben mašiniuką jami iš salono, kaip pvz mano mamka, tai su mersiuku gavo naujas žiemines + vasarinių komplektėlį dar davė žalią liemenytę kad visi ją patamsy matytų, iš turgaus pirk tai mašiną tuščią gausi o jei rasi kokį magiuką iš patefonų serijos tai žiūrėk dar užsiprašys kokių poros šimtukų, nes gi su audiotechnika gauni  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tai zinoma, kad viska sau pasilieka biggrin.gif o man vargelio buvo su savo mazduke, nusipirkau, o variklis buvo blogas, dumino nenormaliai, tai tevukas pirko varikli ir keite, dabar jau viskas gerai bigsmile.gif tik pypsikas neveikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 02 23, 01:18)
tai zinoma, kad viska sau pasilieka  biggrin.gif  o man vargelio buvo su savo mazduke, nusipirkau, o variklis buvo blogas, dumino nenormaliai, tai tevukas pirko varikli ir keite, dabar jau viskas gerai  bigsmile.gif tik pypsikas neveikia  g.gif

O geras, o man pypint kolkas niekad nereikėjo tai nė nežinau ar maniškis pypsikas veikia g.gif , reikės kažkam papypint patikrinimui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 02 23, 01:18)
tai zinoma, kad viska sau pasilieka  biggrin.gif  o man vargelio buvo su savo mazduke, nusipirkau, o variklis buvo blogas, dumino nenormaliai, tai tevukas pirko varikli ir keite, dabar jau viskas gerai  bigsmile.gif tik pypsikas neveikia  g.gif


Pas vyrioką audinėj neveikia jau irgi kuris laikas, liepiu susitvarkyt, bet visai neklauso, o su mano pypsiku geriau nepypsint, baisiai britkus garsas, vienai moteriškei papypsinau kai vos nenubloškė manęs tai išsigandus į kitą pusę šoko vos į žiedo pievutę neįlėkė lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 02 23, 09:07)
O geras, o man pypint kolkas niekad nereikėjo tai nė nežinau ar maniškis pypsikas veikia g.gif , reikės kažkam papypint patikrinimui  lotuliukas.gif

Tai as irgi nepypinu, bet kai nusipirkau masina, norejau paziureti koks garsas biggrin.gif ziuriu neveikia doh.gif
Atsakyti
Sveikos mazdietes, norejau paklausti, ar pas jus uzdarant duris labai girdisi? blush2.gif nemoku papasakot, koks slykstus garsas darant priekines keleivio duris doh.gif atrodo, kad trenkia jas is visu jegu unsure.gif nors tikrai ne verysad.gif as galvojau, kad gal del to, kad duru langas be remo, bet tai visos be remo, o slysciai trenkiasi tik tos vienos.
g.gif apziurejau ten ta kisenele, kur duryse yra kam nors susidet, bet ten nieko nera.
nesuprantu kame reikalas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 02 24, 12:22)
Sveikos mazdietes, norejau paklausti, ar pas jus uzdarant duris labai girdisi?  :

Nu bent jau maniškės tai normaliai tos durys darinėjas, niekas nebarška ar nesitranko ax.gif . O va šiandien važiavau ir vistiek pamiršau pypsiką patikrint doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 02 24, 12:22)
Sveikos mazdietes, norejau paklausti, ar pas jus uzdarant duris labai girdisi? 


taip trankosi kaip tvarto durys, nes kitaip neuždarysi visai, vairuotojo tai matosi kad kažkada daužtos buvo, o keleivio ne, bet ir tos kvailai darinėjasi, nu ko norėt iš skarbonkės ypač tokios kaip mano doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 02 24, 13:20)
Nu bent jau maniškės tai normaliai  tos durys darinėjas, niekas nebarška ar nesitranko ax.gif . O va šiandien važiavau ir vistiek pamiršau pypsiką patikrint  doh.gif  lotuliukas.gif

Tai patikrink kai vaziuosi tongue.gif man reik ta pypsika susitvarkyt, nors ir nenaudoju, bet vistiek nervas ima, kad kazkas neveikia biggrin.gif ir dar pas mane su centriniu neuzsirakina bagazine, reikia raktu rakinti doh.gif pas mane irgi niekas nebarska darant dureles, tik labai man baisu buvo pirmom dienom, kai darydavau dureles, kad be remu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 02 24, 22:03)
Tai patikrink kai vaziuosi  tongue.gif man reik ta pypsika susitvarkyt, nors ir nenaudoju, bet vistiek nervas ima, kad kazkas neveikia  biggrin.gif  ir dar pas mane su centriniu neuzsirakina bagazine, reikia raktu rakinti  doh.gif  pas mane irgi niekas nebarska darant dureles, tik labai man baisu buvo pirmom dienom, kai darydavau dureles, kad be remu  biggrin.gif

Ryt kaiptik važiuosiu tai reikia nepamiršt kam nors papypint biggrin.gif . Aha dėl tų durelių be rėmo reikia priprast ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 02 24, 22:17)
Ryt kaiptik važiuosiu tai reikia nepamiršt kam nors papypint biggrin.gif . Aha dėl tų durelių be rėmo reikia priprast  ax.gif

Tai nebutinai kam nors pypink, neisvaziavus pyptelk biggrin.gif as ryt eisiu savo mazdukes vidu valyti, reik isblizginti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 02 25, 00:12)
Tai nebutinai kam nors pypink, neisvaziavus pyptelk  biggrin.gif  as ryt eisiu savo mazdukes vidu valyti, reik isblizginti  cool.gif

Jau patikrinta biggrin.gif , veikia thumbup.gif . Oi maniškę tai jau ir iš lauko reiktų nupraust ir iš vidaus aptvarkyt blush2.gif , nes kai nusipirkom, dar nei karto neptausta blush2.gif
Atsakyti