Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(eskimute @ 2009 02 17, 12:42)
tai benzininės pigesnės  smile.gif

pastėbėjau, o ir prieš 2 metus pirkau rolleyes.gif
jau man ją varant iš turgaus du pirkėjai norėjo perpirkt doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes mazdukiu myletojos 4u.gif
as irgi jungiuos i jusu rata smile.gif tikiuos priimsit blush2.gif ax.gif mes turim tokia pat kaip wai2te_m mazdute smile.gif labai dziaugiames, nes ji pirmoji musu masinyte thumbup.gif
Sekmes visoms vazinejat thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(D+R @ 2009 02 17, 17:07)
Sveikutes mazdukiu myletojos  4u.gif
as irgi jungiuos i jusu rata  smile.gif  tikiuos priimsit  blush2.gif  ax.gif  mes  turim tokia pat kaip wai2te_m mazdute smile.gif labai dziaugiames, nes ji pirmoji musu masinyte  thumbup.gif 
Sekmes visoms vazinejat  thumb_yello.gif

Ir manoji mazdulka pirma mano mašinytė ax.gif , sveika prisijungus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 02 17, 12:53)
o dėl buksyravimo...tai irgi nieko neįprasto biggrin.gif

Turejau omeny, kad jos lengvutes, o ir varikliukai neretai 1.3 stovi, tai labai jau nesmaguma su tokia kazka tempt, nu bet ko nepadarysi del draugu ar artimuju mirksiukas.gif
Atsakyti
...o dabar aš paklausiu.... 4u.gif
Ar vežiojatės kas nors savo lėliukus mazdoj 323.
Ar šitoj mašinoj yra galimybė kultūringai atjungti keleivio pusės oro pagalvę, kad galima būtų kėdutę ten statyt nugara į priekį?
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2009 02 18, 01:47)
...o dabar aš paklausiu.... 4u.gif
Ar vežiojatės kas nors savo lėliukus mazdoj 323.
Ar šitoj mašinoj yra galimybė kultūringai atjungti keleivio pusės oro pagalvę, kad galima būtų kėdutę ten statyt nugara į priekį?

Pas mane kolkas dičkės kėdutė ant galinės sėdynės, bet ateity planuojam leliuko kėdutę dėt į priekį, tai dėl tos oro pagalvės kažkaip reikės išsiaiškint g.gif
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2009 02 18, 01:47)
...o dabar aš paklausiu.... 4u.gif
Ar vežiojatės kas nors savo lėliukus mazdoj 323.
Ar šitoj mašinoj yra galimybė kultūringai atjungti keleivio pusės oro pagalvę, kad galima būtų kėdutę ten statyt nugara į priekį?


Nu aš niekada vaiko nei vienoj mašinoj nesegdavau priekinėj sėdynėj, golfe tikrai žinau, kad jinai buvo, audinėj man atrodo nėra pas mus, o ar yra mano 91m 323 mazdoj išvis abejoju, jeigu ir būtų buvus būtų senai sušalus doh.gif doh.gif doh.gif nuo pirmų dienų klecką segdavomės už nugaros ir visai neblogai jis ten matosi, daug kas mačiau išvis per vidurį prisisega kad per veidordį padoriai matytų, bet kad tikrai viskas matosi mirksiukas.gif mirksiukas.gif o dabar tai būna kad savo kibire prisisegu ir priekinėj, bet mūsų kėdutė jau tik ta kur po subine dedasi tokia kaip pagalvė tai jinai tvirtinasi tuo pačiu keleivio diržu koks jų saugumas nežinau, nes vaikas tiesiog pasodinamas ir per jos rankenėles diržą pertrauki ir prisegi kartu su vaiku bet atrodo nečiužinėja g.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 02 17, 11:44)
Sveikos, o cia va mano brangiausioji  wub.gif

user posted image


Koks matytas namas už efkės g.gif ar tik ne kaimynės būsim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(eskimute @ 2009 02 18, 19:04)
Koks matytas namas už efkės  g.gif ar tik ne kaimynės būsim  bigsmile.gif

Cia tevu namas, jie gyvena Kaisiadoryse, tai nezinau ar kaimynes biggrin.gif
Atsakyti
Matosi, kad prieš pat fotosesiją nuplauta.....Ir kadpriekinės padangos pavojingai basos.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 02 18, 21:18)
Cia tevu namas, jie gyvena Kaisiadoryse, tai nezinau ar kaimynes  biggrin.gif

aa.. o aš jau maniau, kad kaimynės smile.gif Nes visai šalia, beveik toks pat stovi (tik efkės šalia nebūna) bigsmile.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2009 02 19, 15:52)
Matosi, kad prieš pat fotosesiją nuplauta.....Ir kadpriekinės padangos pavojingai basos.... ax.gif

Taip pries fotosesija blizginau visa biggrin.gif padangos jau pakeistos senai, kai pirkau buvo tokios smile.gif
Atsakyti