Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Carevna @ 2009 02 15, 21:24)
Iš kur pas tave sniegas  blink.gif  blink.gif  blink.gif pas mane tylu ramu nei vienos snaigės už lango  blink.gif

Mes kątik iš lauko, tai važiuojant iš maximos net valytuvus įsijungti turėjau tongue.gif , o dabar tingiu žiūrėt ar tebesninga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 02 15, 21:29)
Mes kątik iš lauko, tai važiuojant iš maximos net valytuvus įsijungti turėjau tongue.gif , o dabar tingiu žiūrėt ar tebesninga  biggrin.gif


Nu geras blink.gif blink.gif jeigu ryt man reiks mazdą atsikast tai gausi ausų už atvytą sniegą biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 02 15, 17:48)
o bandėt prie savo mazdukiu kabint kada priekabikes? cool.gif  biggrin.gif

Teko ir ne karta - o kuo ta mazdike nuo kitu masinu skiriasi rolleyes.gif ? Vat jei klausimas skambetu "ar teko ka buksyruot su mazdike", tai jau sis tas mirksiukas.gif (isbandyta doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 02 15, 21:31)
Nu geras  blink.gif  blink.gif jeigu ryt man reiks mazdą atsikast tai gausi ausų už atvytą sniegą  biggrin.gif  biggrin.gif

tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Sveikos, o cia va mano brangiausioji wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 02 17, 12:44)
Sveikos, o cia va mano brangiausioji  wub.gif


Niugis graži, mano spalva tai tokia nei šiokia nei tokia nei žalia nei šviesiai žalia, nu žodžiu taip nudažyt tik siauraakiai ir galėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2009 02 15, 20:38)
Teko ir ne karta - o kuo ta mazdike nuo kitu masinu skiriasi  rolleyes.gif ? Vat jei klausimas skambetu "ar teko ka buksyruot su mazdike", tai jau sis tas  mirksiukas.gif (isbandyta  doh.gif )

na tiesiog šiaip įdomu, nes kaip žinau yra visokių nuomonių apie priekabų tampyma su lengvikem biggrin.gif
mes su abiem gan dažnai patampom ir įvairius rakandus pavežiojam thumbup.gif

o dėl buksyravimo...tai irgi nieko neįprasto biggrin.gif

QUOTE(wai2te_m @ 2009 02 17, 11:44)
Sveikos, o cia va mano brangiausioji  wub.gif

švarulė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 02 17, 12:51)
Niugis graži, mano spalva tai tokia nei šiokia nei tokia nei žalia nei šviesiai žalia, nu žodžiu taip nudažyt tik siauraakiai ir galėjo  lotuliukas.gif

dekui smile.gif gal kuri tamsinot langus? noriu galinius langus siek tiek patamsinti, bet ziurejau kainas, tai labai jau brangu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 02 17, 12:44)
Sveikos, o cia va mano brangiausioji  wub.gif

Gražuolė thumbup.gif
Kur aš negirsiu kai mano tokia pat lotuliukas.gif

QUOTE(wai2te_m @ 2009 02 17, 12:58)
dekui  smile.gif  gal kuri tamsinot langus? noriu galinius langus siek tiek patamsinti, bet ziurejau kainas, tai labai jau brangu  unsure.gif

Oi aš bijau tamsintų langų unsure.gif kai ieškojom pirkt efkės tai iškart sakiau jei nusipirksim tamsintais langais lupinėsiu viską blush2.gif
Atsakyti
Parduodam Mazdą 323F, dyzelinę. labai faina mašinytė 4u.gif

user posted image

Plačiau čia: http://www.supermama...?...&p=24121097
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eskimute: 17 vasario 2009 - 12:41
QUOTE(eskimute @ 2009 02 17, 12:34)
Parduodam raudoną dyzelinę 323f  4u.gif

kaip mano bigsmile.gif tik spalva ne tokia biggrin.gif na ir ne dyzeliukas ax.gif
o ir numeris gerulis thumbup.gif
aš prieš du metus mokėjau 10.000 lt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguliux: 17 vasario 2009 - 12:40
QUOTE(jurguliux @ 2009 02 17, 12:39)
kaip mano bigsmile.gif  tik spalva ne tokia biggrin.gif na ir ne dyzeliukas ax.gif
o ir numeris gerulis thumbup.gif
aš prieš du metus mokėjau 10.000 lt g.gif

tai benzininės pigesnės smile.gif
Atsakyti