Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Carevna @ 2009 02 13, 14:51)
Man tada visai nejuokinga buvo, tas apdaužytasis visą kelią miegojo, sumislijom mes su vyrioku nusipipint kažkur nedavažiavę Utenos  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o rūkas baisiulinis nieko nesimato, nusižiūrėjom stotelę su krūmiukais išlipom tvarkomės reikaliukus kur kuris, ogi ***** girdim šunys lodami atlekia  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif lėkėm kaip apiplikyti į mašiną  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif paskui Utenoj užgrybavau vyrą siunčiau pas policiją kelio klaust, tie pamatė sako iš kur tu čia, tas sako iš Kauno  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif gerai kad agresyviu nepalikė ir nesusėmė  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Turininga vairuotoja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 02 13, 18:00)
lotuliukas.gif Turininga vairuotoja  thumbup.gif


Aš mėgstu nuotykius blush2.gif blush2.gif tai vyrui kelią ne ten nudiriguoju hihihi.gif besimokydama vairuot nuo kombaino bėgau, paprašiau vyro kad aplenktų ir sustotų tada man duotų, ir kaip tyčia kaip tam siaubo filme kombainas artėja o mašina neužsiveda lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif vyriokas sakė galvojo, kad apsimyš iš juoko veidelis sakė mano neblogai atrodė biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 02 13, 18:45)
Aš mėgstu nuotykius  blush2.gif  blush2.gif tai vyrui kelią ne ten nudiriguoju hihihi.gif besimokydama vairuot nuo kombaino bėgau, paprašiau vyro kad aplenktų ir sustotų tada man duotų, ir kaip tyčia kaip tam siaubo filme kombainas artėja o mašina neužsiveda  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif vyriokas sakė galvojo, kad apsimyš iš juoko veidelis sakė mano neblogai atrodė  biggrin.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu prisiskaičiau čia nuotykių tavo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 02 13, 19:14)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nu prisiskaičiau čia nuotykių tavo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

smagu thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu jo dabar prisiminus smagu tada smagumo nebuvo jokio biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Caravena doh.gif thumbup.gif lotuliukas.gif smagumeliai...bet dazniausiai linskma buna jau po visko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 02 15, 11:20)
Caravena doh.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif  smagumeliai...bet dazniausiai linskma buna jau po visko  biggrin.gif


Tai čia kaip visada drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif vakar mano mazdukę buvom įvarę vietoj vyro audės į garažą, bože kiek dar vietos lieka hihihi.gif šokius galima daryt biggrin.gif biggrin.gif kai įkiša savo karvę tai jau praeit sunku pro šonus doh.gif doh.gif bet kaip faina atvariau pasiimt švarutėlė sausustėlė stovi blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Oi kaip gerai tas garažas tokiu oru bigsmile.gif , o aš šiandien atsigramdyt saviškę turėjau blush2.gif , nes buvo po sniego patalu.
Atsakyti
o bandėt prie savo mazdukiu kabint kada priekabikes? cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 02 15, 14:53)
Oi kaip gerai tas garažas tokiu oru bigsmile.gif , o aš šiandien atsigramdyt saviškę turėjau  blush2.gif , nes buvo po sniego patalu.


Manoji atitirpo vakar garaže o per naktį neapsnigo tai švariausia ant viso kiemo tongue.gif tongue.gif

QUOTE(jurguliux @ 2009 02 15, 17:48)
o bandėt prie savo mazdukiu kabint kada priekabikes? cool.gif  biggrin.gif


nea schmoll.gif schmoll.gif kažkaip neprisireikė mum nei prie mazdos nei prie audės kabint tokio padaro. Ką jau tiek planuoji tarabanint, kad mazdikės nebeužtenka ir priekabos prisireikė g.gif nors kita vertus girtą vyrą geriau priekaboj vežt, kad salono nesmardintų lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carevna: 15 vasario 2009 - 18:25
QUOTE(Carevna @ 2009 02 15, 19:25)
Manoji atitirpo vakar garaže o per naktį neapsnigo tai švariausia ant viso kiemo  tongue.gif  tongue.gif
  g.gif nors kita vertus girtą vyrą geriau priekaboj vežt, kad salono nesmardintų  lotuliukas.gif

O maniškės stogas dar ir dabar baltas, mažai tevažinėjau šiandien blush2.gif , bet žiūriu už lango sninga , tai ryt vėl visas apsnigta bus doh.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 02 15, 21:20)
O maniškės stogas dar ir dabar baltas, mažai tevažinėjau šiandien blush2.gif , bet žiūriu už lango sninga , tai ryt vėl visas apsnigta bus doh.gif
thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Iš kur pas tave sniegas blink.gif blink.gif blink.gif pas mane tylu ramu nei vienos snaigės už lango blink.gif
Atsakyti