Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Carevna @ 2009 02 12, 15:15)
A čia tikrai taviškė ar tik tos pačios spalvikės radai, nes numeriokų nematau hihihi.gif

Numerius jau išmokai mintinai, kad kely sutikus aplenktum dideliu lanku lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Čia tik tokia pat kaip mano, maniškė dar nesipitigripavo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luana: 12 vasario 2009 - 15:23
QUOTE(Luana @ 2009 02 12, 16:22)
Numerius jau išmokai mintinai, kad kely sutikus aplenktum dideliu lanku lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  . Čia tik tokia pat kaip mano, maniškė dar nesipitigripavo biggrin.gif


raidukes žinau tik biggrin.gif biggrin.gif ir numeris dar švarus buvo, kai palei Senukus stovėjo, dabar jau turbūt apipaškudinai biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 02 12, 16:36)
raidukes žinau tik  biggrin.gif  biggrin.gif ir numeris dar švarus buvo, kai palei Senukus stovėjo, dabar jau turbūt apipaškudinai  biggrin.gif  biggrin.gif

tingiu dabar eit žiūrėt kaip tie numeriai blizga, ar jau nebe tongue.gif , bet nėr ko jiem ten ir blizgėt tegu dirba savo darbą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 02 12, 17:05)
tingiu dabar eit žiūrėt kaip tie numeriai blizga, ar jau nebe tongue.gif , bet nėr ko jiem ten ir blizgėt tegu dirba savo darbą biggrin.gif


Tai numeriokai žinok turi blizgėt nes kitaip dėdės žaliom uniformom per atitinkamą atstumą nematys ir užsitrauks mirksiukas.gif
Atsakyti
mums buvo panašiai...vežiau MB po stuburo operacijos is vilniau su jo varliuke. apvaziavau sustojusius dedes, normaliu greiciu, o tie tik isijunge mirgalkes ir iš paskos man doh.gif
sako pateikit dokumentus, tipo mašina vogta jusu blink.gif biggrin.gif
man kojos rankos ir širdis iš orbitų lipa blink.gif
pasirodo kablys užstojo jiems viena nr ir jie apsiriko karsta.gif adrenalino nemažai gavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 02 13, 08:45)
mums buvo panašiai...vežiau MB po stuburo operacijos is vilniau su jo varliuke. apvaziavau sustojusius dedes, normaliu greiciu, o tie tik isijunge mirgalkes ir iš paskos man doh.gif
sako pateikit dokumentus, tipo mašina vogta jusu blink.gif  biggrin.gif
man kojos rankos ir širdis iš orbitų lipa blink.gif
pasirodo kablys užstojo jiems viena nr ir jie apsiriko karsta.gif adrenalino nemažai gavau biggrin.gif

Siaubiakas blink.gif , taip ir infarktą žmogui įvaryt galima doh.gif . Aš dar kai su jais mažai reikalų turėjus tai biškiuką ir bijau unsure.gif , nipatinka man jie visai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 02 13, 08:37)
Siaubiakas blink.gif , taip ir infarktą žmogui įvaryt galima doh.gif . Aš dar kai su jais mažai reikalų turėjus tai biškiuką ir bijau unsure.gif , nipatinka man jie visai schmoll.gif

aš kol neisigijau draugu - "dėdžių" biggrin.gif irgi kažkaip bijojau jų, o dabar visai kitaip į "dėdes" žiūriu biggrin.gif žinoma jei nenusižengi taisyklėms lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 02 12, 14:42)
Ai nai nai kiek čia visokių mašiniukų gražių pridėta thumbup.gif , pasirodysiu ir aš su kokia važinėju blush2.gif , va maniškė tokia
user posted image

As neturiu savo mazdytes fotkes verysad.gif Mano tokia pat tik zalia mirksiukas.gif
Jos beveik visos zalios arba raudonos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jurguliux @ 2009 02 13, 08:45)
mums buvo panašiai...vežiau MB po stuburo operacijos is vilniau su jo varliuke. apvaziavau sustojusius dedes, normaliu greiciu, o tie tik isijunge mirgalkes ir iš paskos man doh.gif
sako pateikit dokumentus, tipo mašina vogta jusu blink.gif  biggrin.gif
man kojos rankos ir širdis iš orbitų lipa blink.gif
pasirodo kablys užstojo jiems viena nr ir jie apsiriko karsta.gif adrenalino nemažai gavau biggrin.gif

Tai gerai, kad dar neisvilko is masinos ir nepagulde ant grindu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 02 13, 10:52)
Tai gerai, kad dar neisvilko is masinos ir nepagulde ant grindu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

blush2.gif

tai aš jau ir spėjau apie tai pagalvot doh.gif biggrin.gif paskui kai jau atgavau ama, dar velniu nudaviau, kad sutrumpino man gyvenima cool.gif biggrin.gif



dar buvo atvejis, kai sustabde ir lindo pro langa paziuret i visų blink.gif , o aš jam: be sijono, be sijono aš biggrin.gif
nors gi langai netamsinti, viskas puikiai matėsi iš išorės cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 02 13, 08:45)
mums buvo panašiai...vežiau MB po stuburo operacijos is vilniau su jo varliuke. apvaziavau sustojusius dedes, normaliu greiciu, o tie tik isijunge mirgalkes ir iš paskos man doh.gif
sako pateikit dokumentus, tipo mašina vogta jusu blink.gif  biggrin.gif
man kojos rankos ir širdis iš orbitų lipa blink.gif
pasirodo kablys užstojo jiems viena nr ir jie apsiriko karsta.gif adrenalino nemažai gavau biggrin.gif


Ojeckau doh.gif doh.gif

QUOTE(jurguliux @ 2009 02 13, 12:04)
tai aš jau ir spėjau apie tai pagalvot doh.gif  biggrin.gif  paskui kai jau atgavau ama, dar velniu nudaviau, kad sutrumpino man gyvenima cool.gif  biggrin.gif
dar buvo atvejis, kai sustabde ir lindo pro langa paziuret i visų blink.gif , o aš jam: be sijono, be sijono aš biggrin.gif
nors gi langai netamsinti, viskas puikiai matėsi iš išorės cool.gif


Mane vienintelį kart patikrinomo metu Jonavoj 2val nakties yra sustabdę šiaip tfu tfu tfu neužkliūvu aš jiem, tiksliau stengiuosi neužkliūt, susistabdo blin mano teisės dar tik prieš pusmetį išlaikytos, visa perbalus, girtas diedas gale alų pampia, vaikiukas miega pasidrębęs ant sėdynes šalia tėvo, kitas girtas sudaužytu ištinusiu snukeliu šalia sėdi man rankos dreba galvoju šakės bus dėdulė įkišo galvą visus apžiūrėjo galva palingavo atidavė popierkas sako laimingo kelio vaikeli lotuliukas.gif lotuliukas.gif galvoja vargšė mergaitė banditėliai prisilakė susimušė o šitai dar su vaiku juos išvežiot lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 02 13, 13:36)
Mane vienintelį kart patikrinomo metu Jonavoj 2val nakties yra sustabdę šiaip tfu tfu tfu neužkliūvu aš jiem, tiksliau stengiuosi neužkliūt, susistabdo blin mano teisės dar tik prieš pusmetį išlaikytos, visa perbalus, girtas diedas gale alų pampia, vaikiukas miega pasidrębęs ant sėdynes šalia tėvo, kitas girtas sudaužytu ištinusiu snukeliu šalia sėdi man rankos dreba galvoju šakės bus dėdulė įkišo galvą visus apžiūrėjo galva palingavo atidavė popierkas sako laimingo kelio vaikeli  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif galvoja vargšė mergaitė banditėliai prisilakė susimušė o šitai dar su vaiku juos išvežiot  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

oi kaip smagiai pasijuokiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 02 13, 14:42)
oi kaip smagiai pasijuokiau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Man tada visai nejuokinga buvo, tas apdaužytasis visą kelią miegojo, sumislijom mes su vyrioku nusipipint kažkur nedavažiavę Utenos lotuliukas.gif lotuliukas.gif o rūkas baisiulinis nieko nesimato, nusižiūrėjom stotelę su krūmiukais išlipom tvarkomės reikaliukus kur kuris, ogi ***** girdim šunys lodami atlekia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lėkėm kaip apiplikyti į mašiną lotuliukas.gif lotuliukas.gif paskui Utenoj užgrybavau vyrą siunčiau pas policiją kelio klaust, tie pamatė sako iš kur tu čia, tas sako iš Kauno lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif gerai kad agresyviu nepalikė ir nesusėmė lotuliukas.gif
Atsakyti