Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

Laba diena mazdų mylėtojai biggrin.gif ir mes įsigijom efkutę ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luana: 10 vasario 2009 - 09:03
QUOTE(Oxen @ 2009 02 10, 01:25)
AFIGIENAI......Kaip jūs nesusipainiojat, kas su kuria važiuos?  biggrin.gif

P.S kas del laidų, tai komplektukas normalių laidų kainuos 100-150 lt maždaug....Neieškokit pigiausių.



Va taip ir nesusipainiojam tongue.gif Nors jos visos vienodos, bet kartu ir laabai skirtingos... Čia mūsų pirmoji ir pati mylimiausia mazdukė thumbup.gif user posted image Beje, mano vyras pigiai pardavinėja efkių dalis bei remontuoja jas, jei kam prireiks pagalbos su detalėmis, kreipkitės į AŽ mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Belissma_: 10 vasario 2009 - 10:51
QUOTE(Belissma_ @ 2009 02 09, 20:36)
user posted image  Na va, pabandžiau dar kartą  4u.gif  Gal pavyks...  g.gif
Papildyta:
Štai mūsų mašinikės  thumbup.gif  Efkės super  clap.gif  clap_1.gif

nerealiai atrodo thumbup.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2009 02 10, 01:25)
P.S kas del laidų, tai komplektukas normalių laidų kainuos 100-150 lt maždaug....Neieškokit pigiausių.

Jau uzsirasiau i eile servise. Laidai man kainuos 135lt biggrin.gif Cia nuime kazkokius procentus, per pazystamus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Belissma_ @ 2009 02 09, 21:36)
user posted image  Na va, pabandžiau dar kartą  4u.gif  Gal pavyks...  g.gif
Papildyta:
Štai mūsų mašinikės  thumbup.gif  Efkės super  clap.gif  clap_1.gif

Geras vaizdelis thumbup.gif Atrodo identiskai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 02 11, 08:32)


A kas čia pas tamstą per avataras ir prierašas apie vasarą ką g.gif g.gif g.gif įtariu, kad Mazdikei naujas keleivis jau beveik išrūpintas bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 02 11, 22:12)
A kas čia pas tamstą per avataras ir prierašas apie vasarą ką  g.gif  g.gif  g.gif įtariu, kad Mazdikei naujas keleivis jau beveik išrūpintas  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

ale pastabumas bigsmile.gif biggrin.gif
blush2.gif na tikuosi kad issiprausiu i savo mazduka su visu vežimu biggrin.gif
bet matau jus greičiaus sprausitės į mazduka wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 02 12, 08:44)
ale pastabumas bigsmile.gif  biggrin.gif
blush2.gif  na tikuosi kad issiprausiu i savo mazduka su visu vežimu biggrin.gif
bet matau jus greičiaus sprausitės į mazduka wub.gif  thumbup.gif


Aha kažkaip netyčia akis užkliuvo blush2.gif mes bandysim spraustis į mazdukę nuo birželio 15 iki liepos 6 nes kada iš tikrūjų gimdysiu biesas žino data pagal echoskopą tik nustatyta, visos likusios skiriasi kaip diena ir naktis lotuliukas.gif su pirmu tokių fokusų nebuvo doh.gif į mazdukę manau tilpsiu sėdynės atsiverčia tai susigrūsim irnesakyk.gif ne tiek jau buvom sukišę hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 02 12, 11:38)
Aha kažkaip netyčia akis užkliuvo  blush2.gif mes bandysim spraustis į mazdukę nuo birželio 15 iki liepos 6 nes kada iš tikrūjų gimdysiu biesas žino data pagal echoskopą tik nustatyta, visos likusios skiriasi kaip diena ir naktis  lotuliukas.gif su pirmu tokių fokusų nebuvo  doh.gif į mazdukę manau tilpsiu sėdynės atsiverčia tai susigrūsim irnesakyk.gif ne tiek jau buvom sukišę hihihi.gif

faina jums irgi, vasara rolleyes.gif
manoji va tokia mazduke user posted image
tai man atrodo joje daugiau vietos nei kad "varliukeje" g.gif biggrin.gif
tai teks dazniau su savaja vazynet, nei su MB (jo "varliuke"), nors ir dabar mnoji dažniau vaziuoja biggrin.gif
Atsakyti
O mano va tokia

user posted image

bet šiaip palyginus talpus mašiniukas blush2.gif blush2.gif tai vežimą vistiek kažkaip sukišiu blush2.gif
Atsakyti
Ai nai nai kiek čia visokių mašiniukų gražių pridėta thumbup.gif , pasirodysiu ir aš su kokia važinėju blush2.gif , va maniškė tokia
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2009 02 12, 14:42)
Ai nai nai kiek čia visokių mašiniukų gražių pridėta thumbup.gif , pasirodysiu ir aš su kokia važinėju blush2.gif , va maniškė tokia
user posted image


A čia tikrai taviškė ar tik tos pačios spalvikės radai, nes numeriokų nematau hihihi.gif
Atsakyti
na atrodo ta pati efek, bet kiek skiriasi visos biggrin.gif
Atsakyti