Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Jolanna @ 2009 02 04, 17:52)
Maniškė tarpmiestiniuose apie 6-7 l ima. Tik mieste "sužvėrėja" kažko lotuliukas.gif ...

Kad mano tiek rytu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanna @ 2009 02 04, 16:52)
Maniškė tarpmiestiniuose apie 6-7 l ima. Tik mieste "sužvėrėja" kažko lotuliukas.gif ...


besotė taviškė lotuliukas.gif . mano spuogelis tarpmiestiniuose keliuose irgi tiek pat suvalgo thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki mirksiukas.gif
Gal yra kam teke keisti mazdos 323 f zvakiu laidus? rolleyes.gif Man idomu kiek jie kainuoja? g.gif Mano mazdytes vienas cilindras nedirba verysad.gif tai sake, kad reikia pasikeisti zvakes ir laidus unsure.gif Dar sake, kad turetu ir kuro sanaudos truputi sumazeti biggrin.gif Nes dabar ant tiesiosios, kai buvo salta surijo 8.5 l dry.gif pykau as ant jos, nes draugo BMW 9 ryja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 02 08, 12:09)
Sveiki  mirksiukas.gif
Gal yra kam teke keisti mazdos 323 f zvakiu laidus?  rolleyes.gif  Man idomu kiek jie kainuoja?  g.gif Mano mazdytes vienas cilindras nedirba  verysad.gif  tai sake, kad reikia pasikeisti zvakes ir laidus  unsure.gif  Dar sake, kad turetu ir kuro sanaudos truputi sumazeti  biggrin.gif  Nes dabar ant tiesiosios, kai buvo salta surijo 8.5 l  dry.gif pykau as ant jos, nes draugo BMW 9 ryja  g.gif


ėdrios tos efkės yra, ypač 1,5 varikliu. Ir tie 8,5 tai nėr dar taip blogai, žinokit smile.gif Ekonomiškiausia efkė 1,8 varikliuku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eskimute @ 2009 02 08, 14:58)
ėdrios tos efkės yra, ypač 1,5 varikliu. Ir tie 8,5 tai nėr dar taip blogai, žinokit smile.gif Ekonomiškiausia efkė 1,8 varikliuku  thumbup.gif

Aha esu firdejus tai unsure.gif Tai yra, kurie sako, kad ju efkytes 6 ryja... tai taip undefined pasidaro.. undefined cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 02 08, 14:05)
Aha esu firdejus tai  unsure.gif  Tai yra, kurie sako, kad ju efkytes 6 ryja... tai taip undefined  pasidaro.. undefined  cray.gif

Nu 6 ryja, tai nebent trasoj ir ne 1,5 varikliukas. Bet tiek mažai nė viena efkė mieste neima, jos pavalgyt mėgsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eskimute @ 2009 02 08, 15:21)
Nu 6 ryja, tai nebent trasoj ir ne 1,5 varikliukas. Bet tiek mažai nė viena efkė mieste neima, jos pavalgyt mėgsta  biggrin.gif

Na as nezinau, taip zmones raso 4u.gif ant tiesios as ir turejau omeny ax.gif
Atsakyti
tai apie zvakiu laidus taip niekas nieko ir nepasakys? unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveiki visi! Mes taip pat prisijungsim prie efkistų ax.gif Su vyru jau turėjom kokias 8 efkes lotuliukas.gif bigsmile.gif Ir beveik visas pirkome iš Vilniaus mirksiukas.gif O prasidėjo viskas nuo KVR 634 ax.gif 4u.gif Vienu metu važinėjome net su trim 323f doh.gif Į savo kompaniją buvome įtraukę ir vyro sesę, bet po kelių metų ji iškeitė savo mylimą efkutę į Opel Astra... schmoll.gif O čia mūsų ketvertukas vasarą tongue.gif blush2.gif user posted image Trys iš jų mūsų ir viena švogierkos thumbup.gif
Papildyta:
Ė, kodėl mano foto neisikėlė?! unsure.gif verysad.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(Belissma_ @ 2009 02 09, 18:35)
Sveiki visi! Mes taip pat prisijungsim prie efkistų  ax.gif Su vyru jau turėjom kokias 8 efkes  lotuliukas.gif  bigsmile.gif  Ir beveik visas pirkome iš Vilniaus  mirksiukas.gif  O prasidėjo viskas nuo KVR 634  ax.gif  4u.gif Vienu metu važinėjome net su trim 323f  doh.gif Į savo kompaniją buvome įtraukę  ir vyro sesę, bet po kelių metų ji iškeitė savo mylimą efkutę į Opel Astra...  schmoll.gif  O čia mūsų ketvertukas vasarą  tongue.gif  blush2.gif    user posted image  Trys iš jų mūsų ir viena švogierkos  thumbup.gif
Papildyta:
Ė, kodėl mano foto neisikėlė?!  unsure.gif  verysad.gif  gun_bandana.gif

Sveika prisijungusi drinks_cheers.gif
unsure.gif kaip idomu paziuret butu bigsmile.gif pabandyk dar karta ikelti blush2.gif
Atsakyti
user posted image Na va, pabandžiau dar kartą 4u.gif Gal pavyks... g.gif
Papildyta:
Štai mūsų mašinikės thumbup.gif Efkės super clap.gif clap_1.gif
Atsakyti
AFIGIENAI......Kaip jūs nesusipainiojat, kas su kuria važiuos? biggrin.gif

P.S kas del laidų, tai komplektukas normalių laidų kainuos 100-150 lt maždaug....Neieškokit pigiausių.
Atsakyti