Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Vanilinė @ 2009 01 25, 20:53)
Na ką keliu temą į viršų 4u.gif

Nebeturiu savo mašinytės, pardavėm...

a ko dabar pardavėt? geresne nusipirkot? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilinė @ 2009 01 25, 21:53)
Na ką keliu temą į viršų 4u.gif

Nebeturiu savo mašinytės, pardavėm...


Nu va tao ko dabar blink.gif blink.gif kiba iškeitėm mazdą į kažką geresnio g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 01 26, 07:46)
a ko dabar pardavėt? geresne nusipirkot? biggrin.gif



QUOTE(Carevna @ 2009 01 26, 10:49)
Nu va tao ko dabar  blink.gif  blink.gif kiba iškeitėm mazdą į kažką geresnio  g.gif  biggrin.gif

Pradėjo gesti viskas iš eilės, vyrui jau remontuot nusibodo, ir sakė varikliui nebedaug liko verysad.gif Tai naujesnę nupirko, tik nesijuokit nes Golfą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilinė @ 2009 01 26, 17:08)
Pradėjo gesti viskas iš eilės, vyrui jau remontuot nusibodo, ir sakė varikliui nebedaug liko verysad.gif Tai naujesnę nupirko, tik nesijuokit nes Golfą unsure.gif


vaj vaj tai kas per golfukas, kad mazdukę į jį išmainei? manoji tai dar važiuoja, duslerka ant plauko tuoj prakiurs negyvai ir neužilgo granatas keist reikės, bet aš nagų nekišu vyras rūpinasi blush2.gif blush2.gif aš net skysčio langam nepilu blush2.gif tik kurą susikliukinu ir vsio visi mano darbai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2009 01 26, 16:40)
vaj vaj tai kas per golfukas, kad mazdukę į jį išmainei? manoji tai dar važiuoja, duslerka ant plauko tuoj prakiurs negyvai ir neužilgo granatas keist reikės, bet aš nagų nekišu vyras rūpinasi  blush2.gif  blush2.gif aš net skysčio langam nepilu  blush2.gif tik kurą susikliukinu ir vsio visi mano darbai  biggrin.gif

Ketvirtas blush2.gif Jei ten tik dusliarka ar šiaip kokia smulkmė būtų tai aš dar važiuočiau ir važiuočiau, gaila buvo. O tau remontuoti ir nepriklauso bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilinė @ 2009 01 26, 16:08)
Pradėjo gesti viskas iš eilės, vyrui jau remontuot nusibodo, ir sakė varikliui nebedaug liko verysad.gif Tai naujesnę nupirko, tik nesijuokit nes Golfą unsure.gif

niu waaaaa.......o ko kitos mazdukes nepirkot? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 12 13, 19:18)
mano tokia tai viso labo 1991m. 96 man atrodo jau va tokios, nes pas mano buvusią klasiokę 1994m. va tokia apvalutė, o mano skaitosi senesnio modelio

user posted image



Sveikos Mazduciu seimininkės smile.gif
Mano mazda tokia kaip nuotraukoj (323), labai ji man patinka, bet jau apetitas benzinui mega_shok.gif Variklis 1,3 l, o mieste ima apie 20 litrų. Diagnostika praėjau, sakė viskas lyg ir gerai. Suprantu kad mieste daugiau ima, maniau kokia 12 l ar pan., bet ne 20! doh.gif
Pasidalinkit patirtimi, kiek jūsų mazdos mieste "valgo"?
Atsakyti
QUOTE(Jolanna @ 2009 02 04, 11:04)
Sveikos Mazduciu seimininkės smile.gif 
Mano mazda tokia kaip nuotraukoj (323), labai ji man patinka, bet jau apetitas benzinui mega_shok.gif Variklis 1,3 l, o mieste ima apie 20 litrų. Diagnostika praėjau, sakė viskas lyg ir gerai. Suprantu kad mieste daugiau ima, maniau kokia 12 l ar pan., bet ne 20!  doh.gif
Pasidalinkit patirtimi, kiek jūsų mazdos mieste "valgo"?

Nu nesamone visiska - mano tecio 91m volvo 740 su gedimais tiek valge, tai dabar uztai kieme trunija. Be to gi ten ne maziau 2ltr.
O maniske mazda demio, 98m 1.3 ltr tai normaliu oru iki 8, o per salcius 9.
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2009 02 04, 11:22)
Nu nesamone visiska - mano tecio 91m volvo 740 su gedimais tiek valge, tai dabar uztai kieme trunija. Be to gi  ten ne maziau 2ltr.
O maniske mazda demio, 98m 1.3 ltr tai normaliu oru iki 8, o per salcius 9.




Tai va, aš irgi sakau kad nesamonė.. Šiaip mašinytė labai gerai užlaikyta, matyt buvę šeimininkai nedaug važinėjo su tooooookiomis kuro sąnaudomis lotuliukas.gif
Nežnau, ko gero reikės parduoti ir dairytis ekonomiškesnio automobilio g.gif
Atsakyti
323F yra geris !

Kalbu is savo praktikos.
Vazinejom tokia gal 10 metu, Galima zinoma buvo ir ilgiau, bet....kazkaip nebesolidu patapo. Kai aplink ju pilna atsirado. O be to ir amzius ( 11 metu) jau verkiant reikalavo jos atsikratyti. Ne tai , kai 1993m ju visam Vilniuj tokiu vazinejo tik dvi.

Dar teko vazinet moskvicium, Lada, Golfu, Opel, Renault, Honda. Tai apie 323F patys maloniausi prisiminimai
Atsakyti
QUOTE(Jolanna @ 2009 02 04, 11:04)
Pasidalinkit patirtimi, kiek jūsų mazdos mieste "valgo"?

Sveikutes! Mano mazduke 323f 1.5 doch rudeni truputi virs 7 rijo, o dabar tai 8.5 ir daugiau biski buna verysad.gif o mano vazinejimai pagrinde tarpmiestiniais keliais... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 02 04, 17:29)
Sveikutes! Mano mazduke 323f 1.5 doch rudeni truputi virs 7 rijo, o dabar tai 8.5 ir daugiau biski buna  verysad.gif o mano vazinejimai pagrinde tarpmiestiniais keliais... unsure.gif



Maniškė tarpmiestiniuose apie 6-7 l ima. Tik mieste "sužvėrėja" kažko lotuliukas.gif ...
Atsakyti