Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(daivoska @ 2006 10 24, 15:00)
O pas jusu mazdas su mechanine pavaru deze ar viskas ciki buna? Nes pazistano servize sake, kad mazdu liga yra pavaros, nu truputi ilgiau nepavazinek ir pavareles sunkiau perjungti, jau oziuojasi doh.gif blush2.gif

Pas mane tai viskas gerai su pavarom..niekada sunkiai nepersijunginėjo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2006 10 24, 15:00)
O pas jusu mazdas su mechanine pavaru deze ar viskas ciki buna? Nes pazistano servize sake, kad mazdu liga yra pavaros, nu truputi ilgiau nepavazinek ir pavareles sunkiau perjungti, jau oziuojasi doh.gif Pas mane tai pilna masina trupiniu (mazosios deka0, jau sakau peles tuoj isiveis biggrin.gif Gal zinote pigu buda kaip butu galima issisiurbt masina, nes gyvenu daugiabutyje, kieme nera galimybiu, nera rozetes arti, o moketi degalinej tai gan brangokai apsieina blush2.gif


mano mazda senutė - 90 metų, šiaip šauni mašinytė wub.gif
tik va su ta pavarų dėže tai turiu problemėlių - vienu metu reikėjo jau vos ne abiem rankom pavaras perjunginėti blink.gif servise patvarkė, bet va praėjo apie mėnesį ir vėl jaučiu kaip stringa doh.gif

Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2006 10 24, 15:00)
O pas jusu mazdas su mechanine pavaru deze ar viskas ciki buna? Nes pazistano servize sake, kad mazdu liga yra pavaros, nu truputi ilgiau nepavazinek ir pavareles sunkiau perjungti, jau oziuojasi doh.gif Pas mane tai pilna masina trupiniu (mazosios deka0, jau sakau peles tuoj isiveis biggrin.gif Gal zinote pigu buda kaip butu galima issisiurbt masina, nes gyvenu daugiabutyje, kieme nera galimybiu, nera rozetes arti, o moketi degalinej tai gan brangokai apsieina blush2.gif

Nu ka as zinau bigsmile.gif , man 4 Lt atrodo nedaug. nebent labai daznai tau tenka siurbti biggrin.gif , tokiu atveju, jau geriau automobilini siurbli isigyti, kaip vytautas patare smile.gif
Atsakyti
Radau bendraminciu kampeli wub.gif As taip pat pamisusi del Mazdutes. Labai noriu 323 F kuri eina nuo 95 metu. Grazi ir 323 c, bet noriu 4 duru, nes su mazaja butu problematiska dvidure. Jieskau, vis dairausi, bet matyt mano masinukas dar kazkur blaskosi, nes kiek paziuriu, tai arba pries nosi nuperka, arba kazkas su ja negerai.
O siu masinuku tikrai daugiau atsirado, nors toks vaizdas gali susidaryti del to, kad jas visur pastebim. Man taip buvo kai nusipirkom dabartine, Seata - anksciau buvo negirdeta neregeta masina, o dabar ant kiekvieno kampo matau.
Taiva, merginos, palaikykit kumscius, kad artimiausiu metu rasciau savo masinuka, nes per visa ta laika kol dairausi, vyras spejo pasikeisti savo masina cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Villke @ 2006 10 26, 18:36)
Radau bendraminciu kampeli  wub.gif  As taip pat pamisusi del Mazdutes. Labai noriu 323 F kuri eina nuo 95 metu. Grazi ir 323 c, bet noriu 4 duru, nes su mazaja butu problematiska dvidure. Jieskau, vis dairausi, bet matyt mano masinukas dar kazkur blaskosi, nes kiek paziuriu, tai arba pries nosi nuperka, arba kazkas su ja negerai.
O siu masinuku tikrai daugiau atsirado, nors toks vaizdas gali susidaryti del to, kad jas visur pastebim. Man taip buvo kai nusipirkom dabartine, Seata - anksciau buvo negirdeta neregeta masina, o dabar ant kiekvieno kampo matau.
Taiva, merginos, palaikykit kumscius, kad artimiausiu metu rasciau savo masinuka, nes per visa ta laika kol dairausi, vyras spejo pasikeisti savo masina  cray.gif

Parduodu 323f (97m.) bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meida @ 2006 10 26, 18:48)
Parduodu 323f (97m.) bigsmile.gif



sorry, kad ne į temą, bet Tavo avataras, Meida... wub.gif galėčiau tikriausiai visą dieną žiūrėt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VilkoSesuo @ 2006 10 27, 09:23)
sorry, kad ne į temą, bet Tavo avataras, Meida...  wub.gif galėčiau tikriausiai visą dieną žiūrėt  thumbup.gif

Gaila,kad cia ne as doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Meida @ 2006 10 27, 09:57)
Gaila,kad cia ne as doh.gif  lotuliukas.gif



šiaip teko girdėti, kad žmonėms dažnai būna gražūs žmonės, kurie yra panašūs į juos pačius mirksiukas.gif įsižiūrėk, gal turi ir Tu panašumų su ta avataro mergaite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meida @ 2006 10 26, 17:48)
Parduodu 323f (97m.) bigsmile.gif




parasiau i az mirksiukas.gif
Atsakyti
mergaitės, gal kuri turit padangų (175/70R13) nebrangiai parduoti mano mazdutei?
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2006 10 25, 15:11)
Bet pas mane kazkodel neveikia tas cigareciu degiklis, gal zinot kodel?


Patikrink saugiklius. O šiaip, pabandyk, kai užvestas variklis jį įjungt. Jei visvien nekaista, nors ir saugikliai tvarkingi - pabandyk švariai nugramdyti ir nuvalyti nešvarumus ir degėsius nuo kaitvietės. Tada pabandyk rolleyes.gif
Atsakyti
važinėjam su Mazda 323 bet jau visai senukė -87 metų. Šiaip tai aš ją įsimylėjus blush2.gif Jei kada keisim mašiną, norėčiau Mazda 3 ax.gif Planavom keist dar prieš kalėdas, bet atsitiko nelaimė- vyras užsieny avariją padarė+pagiriotas buvo, tai dabar visi planai sugriuvo cry.gif , teks dar su senuke važinėt nenumatytą laiką verysad.gif
Atsakyti