Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

Vakar svarinau savo masiniuka ir kazkaip dingtelejo mintis, ka butu galima dar padaryti, na kad ji kazkuo kitokia butu 4u.gif Kad aki trauktu blush2.gif Na juk norisi butu isskirtinei kazkuo bent mirksiukas.gif Tai gal pasidalinsite informacija apie savo mazdytes, kuo ji kitokia nei kitos smile.gif Na gal kokiu lempuciu viduj yra, muzika, spoileriai ir t.t. gal netgi nuotraukyciu savo grazuoliu imestumete 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 12 13, 18:54)
Vakar svarinau savo masiniuka ir kazkaip dingtelejo mintis, ka butu galima dar padaryti, na kad ji kazkuo kitokia butu  4u.gif  Kad aki trauktu  blush2.gif  Na juk norisi butu isskirtinei kazkuo bent  mirksiukas.gif  Tai gal pasidalinsite informacija apie savo mazdytes, kuo ji kitokia nei kitos  smile.gif  Na gal kokiu lempuciu viduj yra, muzika, spoileriai ir t.t. gal netgi nuotraukyciu savo grazuoliu imestumete  4u.gif


Manoji ir ypatinga tuo kad visisškai tuščias kibiriukas tokios mašinos kieme nėra o ir mieste mažai, o ir šiaip iš mašinos tokių dalykų niekad nedarydavom, mano vyrui kaip jis sako mašina turi būt pati iš savęs graži g.gif g.gif biggrin.gif O pas mus mačiau va panašią važinėjant tik dar spoleriukas buvo, bet tikrai thumbup.gif padaryta mašiniukė

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 12 13, 19:00)
Manoji ir ypatinga tuo kad visisškai tuščias kibiriukas tokios mašinos kieme nėra o ir mieste mažai, o ir šiaip iš mašinos tokių dalykų niekad nedarydavom, mano vyrui kaip jis sako mašina turi būt pati iš savęs graži  g.gif  g.gif  biggrin.gif O pas mus mačiau va panašią važinėjant tik dar spoleriukas buvo, bet tikrai  thumbup.gif padaryta mašiniukė

user posted image

Tai jau tikrai padirbeta prie masinytes biggrin.gif Bet jau zemute kokia, o laukuose stovi.. As su savaja niekaip i pieva neisvaziuociau, na nebent i veja grazia, kur kaip kilimas buna lotuliukas.gif Bet cia man rodos 98 m? Ane? Mano tai 96m tai ir modelis kitoks.. Neturiu fotkiu, ideciau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 12 13, 19:09)
Tai jau tikrai padirbeta prie masinytes  biggrin.gif  Bet jau zemute kokia, o  laukuose stovi.. As su savaja niekaip i pieva neisvaziuociau, na nebent i veja grazia, kur kaip kilimas buna  lotuliukas.gif Bet cia man rodos 98 m? Ane? Mano tai 96m tai ir modelis kitoks.. Neturiu fotkiu, ideciau  verysad.gif


mano tokia tai viso labo 1991m. 96 man atrodo jau va tokios, nes pas mano buvusią klasiokę 1994m. va tokia apvalutė, o mano skaitosi senesnio modelio

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carevna: 13 gruodžio 2008 - 18:19
QUOTE(Carevna @ 2008 12 13, 19:18)
mano tokia tai viso labo 1991m. 96 man atrodo jau va tokios, nes pas mano buvusią klasiokę 1994m. va tokia apvalutė, o mano skaitosi senesnio modelio

user posted image

Vau bigsmile.gif grazute wub.gif Labai grazi, na tokia pasaugota atrodo thumbup.gif Moteriska t.y. neuzjota mirksiukas.gif Bet sita man atrodo, kad ta 323 C ane? Maniske, tai 323 f tai siek tiek kitaip atrodo, keturdure mano smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 12 14, 01:05)
Vau  bigsmile.gif  grazute  wub.gif  Labai grazi, na tokia pasaugota atrodo  thumbup.gif  Moteriska t.y. neuzjota  mirksiukas.gif  Bet sita man atrodo, kad ta 323 C ane? Maniske, tai 323 f tai siek tiek kitaip atrodo, keturdure mano  smile.gif


O žinok net nežinau ar jinai C ar šiaip 323 g.gif iš pažiūros tai gražiai atrodo bet nieks nesakė kad ten po kapotu viskas pas ją gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 12 14, 00:05)
Maniske, tai 323 f tai siek tiek kitaip atrodo, keturdure mano  smile.gif

Tai pas mus vienodos, mano irgi tokia, kaip mes ją vadinam žalia varlė biggrin.gif O ypatinga tuo kad visas šonas nubrauktas blush2.gif Ir dar numeris 323 bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilinė @ 2008 12 14, 18:28)
Tai pas mus vienodos, mano irgi tokia, kaip mes ją vadinam žalia varlė biggrin.gif O ypatinga tuo kad visas šonas nubrauktas blush2.gif Ir dar numeris 323 bigsmile.gif

Varle? blink.gif koks izeidimas tongue.gif man tai varles tos kur senesnes, kur lempom atverciamom 4u.gif as tai saviske kartais zelionke vadinu lotuliukas.gif Mano tai langai kazkokia zalia blizgancia plevele tamsinti, ir dar ant priekiniu dureliu apacioj yra hieroglifu priklijuota, dar ant priekinio stiklo pildukas per visa lango ploti MAZDA SPEED 4u.gif Cia zinoma ne mano darbas, is vokieciu tokia parvare, tai dar biski nuplesiau tu lipduku, jau sviestas sviestuotas buvo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 12 14, 19:00)
Varle?  blink.gif  koks izeidimas  tongue.gif  man tai varles tos kur senesnes, kur lempom atverciamom  4u.gif as tai saviske kartais zelionke vadinu  lotuliukas.gif  Mano tai langai kazkokia zalia blizgancia plevele tamsinti, ir dar ant priekiniu dureliu apacioj yra hieroglifu priklijuota, dar ant priekinio stiklo pildukas per visa lango ploti MAZDA SPEED  4u.gif  Cia zinoma ne mano darbas, is vokieciu tokia parvare, tai dar biski nuplesiau tu lipduku, jau sviestas sviestuotas buvo  tongue.gif

Tai va kad čia palyginus švelniai dar, maniškis ją mazgote vadina mad.gif O su tavo mašiniuku turbūt koks jaunas vokietukas lakstė biggrin.gif
O čia ne į temą, bet prisiminiau dabar. Vaikščiojom po miestą su vaiku šian, pravažiavo Opel Tigra, bet ir tokia pagerinta, tamsinti langai ir tt. Sustojo prie parduotuvės, o iš jos močiutė gal 60 metų išlipa lotuliukas.gif Geras vaizdelis buvo, gal koks anūkas paskolino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilinė @ 2008 12 14, 20:26)
Tai va kad čia palyginus švelniai dar, maniškis ją mazgote vadina mad.gif O su tavo mašiniuku turbūt koks jaunas vokietukas lakstė biggrin.gif
O čia ne į temą, bet prisiminiau dabar. Vaikščiojom po miestą su vaiku šian, pravažiavo Opel Tigra, bet ir tokia pagerinta, tamsinti langai ir tt. Sustojo prie parduotuvės, o iš jos močiutė gal 60 metų išlipa lotuliukas.gif Geras vaizdelis buvo, gal koks anūkas paskolino biggrin.gif


Aš atsimenu kai tėvai pirko prieš šimtą metų pasatą tai ten matyt koks biškį žydras dėdė vėžinosi, lipdukai panašiom temom suklijuoti buvo, mama su peiliuku gramdė, ant vairo buvo du plastmasiniai besimylintys meškiukai priklijuoti irgi daug sveikatos reikėjo kol juos iš ten nukrapštė lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilinė @ 2008 12 14, 20:26)
Tai va kad čia palyginus švelniai dar, maniškis ją mazgote vadina mad.gif O su tavo mašiniuku turbūt koks jaunas vokietukas lakstė biggrin.gif

Tai greiciausciai, kad koks jaunuolis droze mano mazdyte doh.gif nes ir viduj visokiu neoniniu lempuciu prikabineta buvo, bet nuemiau, nes negraziai atrode schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Carevna @ 2008 12 14, 21:01)
Aš atsimenu kai tėvai pirko prieš šimtą metų pasatą tai ten matyt koks biškį žydras dėdė vėžinosi, lipdukai panašiom temom suklijuoti buvo, mama su peiliuku gramdė, ant vairo buvo du plastmasiniai besimylintys meškiukai priklijuoti irgi daug sveikatos reikėjo kol juos iš ten nukrapštė  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet kazkodel man atrodo, kad labai uzlaikytas gerai tas pasatas turejo but. 4u.gif taip isivaizduoju, kad zydri dedes turetu buti tvarkingi. nezinau kodel man cia taip atrodo g.gif
Atsakyti
Na ką keliu temą į viršų 4u.gif

Nebeturiu savo mašinytės, pardavėm...
Atsakyti