Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Carevna @ 2008 11 25, 12:03)
O aš antra diena baladojuosi su mamikės 3 golfuku, nes mano griožis dar be žieminių padangų stovi, va ką reiškia patikėt, kad "padangas gausi pirmadienį"  doh.gif  doh.gif  doh.gif tik gaila nepasakė kurį, tai dabar kol mama atostogauja šiltuose kraštuose kankinu golfą  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif gerai, nušliopini į požeminį garažą mašinikė sausa švari stovi ir laukia  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

doh.gif dar su vasarinėm, na tokiu atveju būtų "mirtis alyvose" doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

ir kaip golfiukas? turbūt ne geriau ne i mazdukas biggrin.gif

jiooo, garažai žiema tikras išsigelbėjimas rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 11 25, 13:05)
doh.gif  dar su vasarinėm, na tokiu atveju būtų "mirtis alyvose"  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

ir kaip golfiukas? turbūt ne geriau ne i mazdukas biggrin.gif

jiooo, garažai žiema tikras išsigelbėjimas rolleyes.gif  biggrin.gif


mazdikė geriau, jinai bent traukia padoriau, bet jau baigiu apsiprast ir su golfuku blush2.gif golfukas 1,4l o mazdikė 1,6 bet skirtumas labai jaučiasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 11 25, 13:10)
mazdikė geriau, jinai bent traukia padoriau, bet jau baigiu apsiprast ir su golfuku  blush2.gif golfukas 1,4l o mazdikė 1,6 bet skirtumas labai jaučiasi  mirksiukas.gif

Sniego nebera verysad.gif grįžk, Neištikimoji, pas mazytę! group.gif thumb_yello.gif
Papildyta:
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 11 27, 21:52)
Sniego nebera  verysad.gif  grįžk, Neištikimoji, pas mazytę!  group.gif  thumb_yello.gif

Mazyte, tai Mazdyte lotuliukas.gif jeigu ka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 11 27, 21:54)
Sniego nebera  verysad.gif  grįžk, Neištikimoji, pas mazytę!  group.gif  thumb_yello.gif
Papildyta:

Mazyte, tai Mazdyte  lotuliukas.gif  jeigu ka  4u.gif


No taigis dar nevisai gluša, supratau, ale vistiek dar su golfuku ryt pasivėžinsiu ir sekmadienį jau raktukus priduosiu šeimininkei, tada galės jinai mane vežioti, nes su vasarinėm padangom tikrai nevažiuosiu baisu biškiuką, man iki darbo maximum 10min kelio bet net 3 vietose pastoviai stovi chebrytė žaliom uniformom ir būtinai šalia perėjų doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif o jau jiem kad pakliūsiu alkaniem tai mažai nepasirodys doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 11 27, 22:02)
No taigis dar nevisai gluša, supratau, ale vistiek dar su golfuku ryt pasivėžinsiu ir sekmadienį jau raktukus priduosiu šeimininkei, tada galės jinai mane vežioti, nes su vasarinėm padangom tikrai nevažiuosiu baisu biškiuką, man iki darbo maximum 10min kelio bet net 3 vietose pastoviai stovi chebrytė žaliom uniformom ir būtinai šalia perėjų  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif o jau jiem kad pakliūsiu alkaniem tai mažai nepasirodys  doh.gif  doh.gif

Tad geriau nerizikuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Na mergaitės ir berniukai, kaip jūsų mašinytės važiuoja biggrin.gif
Maniškė prieš savaitę buvo sugedusi, turėjo partempti namo ant šlipso doh.gif Kažkas su generatorium buvo negerai, tiesiog ėmė ir nebeužsivedė unsure.gif O aš be mašiniuko kaip be rankų, tai gerai kad sutvarkė per kelias dienas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilinė @ 2008 12 09, 13:54)
Na mergaitės ir berniukai, kaip jūsų mašinytės važiuoja biggrin.gif
Maniškė prieš savaitę buvo sugedusi, turėjo partempti namo ant šlipso doh.gif Kažkas su generatorium buvo negerai, tiesiog ėmė ir nebeužsivedė unsure.gif O aš be mašiniuko kaip be rankų, tai gerai kad sutvarkė per kelias dienas ax.gif


Mano mašiniukas jau apautas naujais žieminiais batukais thumbup.gif jau antra savaitė vėžinuosi su savo mašiniuku, dabar blin duslerka vėl pradeda kriokt sakė bakelis prie mirties tai teks pasikeist kol dar kaimynai į kiemą leidžia įvažiuot biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 12 09, 13:29)
Mano mašiniukas jau apautas naujais žieminiais batukais  thumbup.gif jau antra savaitė vėžinuosi su savo mašiniuku, dabar blin duslerka vėl pradeda kriokt sakė bakelis prie mirties tai teks pasikeist kol dar kaimynai į kiemą leidžia įvažiuot  biggrin.gif  biggrin.gif

Kai duslintuvas sugedęs tai mane labiausiai nervina kad visi žiūri va taip blink.gif

O aš tik priešų porą dienų pastebėjau kad pas mane galinės padangos dygliuotos, maniškis pakeitė ir nieko nepasakė. Tai čia to lipduko specialaus reik ar ne kažin?
Atsakyti
QUOTE(Vanilinė @ 2008 12 09, 18:43)
Kai duslintuvas sugedęs tai mane labiausiai nervina kad visi žiūri va taip blink.gif

O aš tik priešų porą dienų pastebėjau kad pas mane galinės padangos dygliuotos, maniškis pakeitė ir nieko nepasakė. Tai čia to lipduko specialaus reik ar ne kažin?


Aš irgi su šipukais važinėju tai keistas cvaksėjimas girdisi kai greičiau važiuoji biggrin.gif ir lipduką turiu bet aš jo neklijavau tik už galinio stiklo užkišau, nes sakė jei policajai pagaus tai gerai pakratys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 12 09, 17:56)
Aš irgi su šipukais važinėju tai keistas cvaksėjimas girdisi kai greičiau važiuoji  biggrin.gif ir lipduką turiu bet aš jo neklijavau tik už galinio stiklo užkišau, nes sakė jei policajai pagaus tai gerai pakratys  mirksiukas.gif

Pas mane muzika garsiai groja tai negirdėjau niekad biggrin.gif
Su policija draugaut nesinori ax.gif Reiks ir man nusipirkt ir bent už stiklo užkišti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilinė @ 2008 12 09, 19:39)
Pas mane muzika garsiai groja tai negirdėjau niekad biggrin.gif
Su policija draugaut nesinori ax.gif  Reiks ir man nusipirkt ir bent už stiklo užkišti 4u.gif


Mano magiukas tiek neišneša blush2.gif tarataika kažkokia įkišta turbūt pirmasis Sony kasetinis magiukas su radija hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilinė @ 2008 12 09, 17:43)
Kai duslintuvas sugedęs tai mane labiausiai nervina kad visi žiūri va taip blink.gif



aš saviškį duslintuvą taisiau 3kartus. tai bakelis, tai"kelnės" , tai vėl koks briedas... galiausiai chebrai pagailo mano kaimynų, nes užvedus spuogą visas rajonas iš lovų šokdavo doh.gif ir suvirino jį. taaaaaaip suvirino, kad gerai pakalt jį tektų, kad prakiurtų...
Atsakyti