Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

Ir nieko jis neperdidelis...Ir niekas tau tiksliau nepaskys...Jei nori gamintojo deklaruojamų sanaudų - gooooglė jūsų paslaugoms.Bet gamintojo apibrėžimai "miestas/ užmiestis/ mišrus"...turi labai tiksliai apibrėžtus parametrus, ir niekas taip nevažinėja.....
Mūsų 323P 1,5l ima kartais 5,5 litro ...o kartais virš 12......Koks atstumas, sustojimų, šaltų startų skaičius, greitis,krovinio svoris, kiek elektros ėmėjų sujungta, vėjo stiprumas ir kryptis, kelio danga, oro temperatūra, netgi drėgmė įtakos turi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oxen: 19 lapkričio 2008 - 17:09
QUOTE(jurguliux @ 2008 11 19, 15:53)
va čia yra jų puslapis ir žiūrėk kur centra mirksiukas.gif  gal rasi ir savo miestą

mūsų įmonė daug ką pas juos perka, tikrai gan nebloga produkcija, tik gal kainos užlenktos doh.gif

na aš jau antrą žiemą tą patį buteli naudosiu g.gif

Valio! Radau thumbup.gif Aciu notworthy.gif hi.gif
Papildyta:
QUOTE(Oxen @ 2008 11 19, 18:07)
Ir nieko jis neperdidelis...Ir niekas tau tiksliau nepaskys...Jei nori gamintojo deklaruojamų sanaudų - gooooglė  jūsų paslaugoms.Bet gamintojo apibrėžimai "miestas/ užmiestis/ mišrus"...turi labai tiksliai apibrėžtus parametrus, ir niekas taip nevažinėja.....
Mūsų 323P 1,5l ima kartais  5,5 litro ...o kartais virš 12......Koks atstumas, sustojimų, šaltų startų skaičius, greitis,krovinio svoris, kiek elektros ėmėjų sujungta, vėjo stiprumas ir kryptis, kelio danga, oro temperatūra, netgi drėgmė įtakos turi...

Oho blink.gif o as nezinojau, kad dregme ir elektra turi itakos sunaudojamo kuro kiekiui.. mad.gif
Atsakyti
Kur mazdieciai dingo? blink.gif verysad.gif
as ka tik nutepiau duru gumeles silikonu, tai tikiuosi problemu su uzsalimu nebus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 11 22, 15:13)
Kur mazdieciai dingo?  blink.gif  verysad.gif
as ka tik nutepiau duru gumeles silikonu, tai tikiuosi problemu su uzsalimu nebus  mirksiukas.gif


Pvz. aš sergu verysad.gif vyriokas gumas sutepė, mašiniuką nugramdo kasdien pašildo blush2.gif ir liepė rankinio nebeužtraukinėt, kažin kaip seksis nepamiršt doh.gif
Atsakyti
bet kad pripuste blink.gif
nuvaliau sniega nuo masinos, tai ohoho koks sluoksnis buvo blink.gif doh.gif
kazin kaip reiks is kiemo ryt isvaziuoti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 11 23, 20:33)
Pvz. aš sergu  verysad.gif vyriokas gumas sutepė, mašiniuką nugramdo kasdien pašildo  blush2.gif ir liepė rankinio nebeužtraukinėt, kažin kaip seksis nepamiršt  doh.gif

aha, su tuo rankiniu reik atsargiai.. smile.gif Atsimenu pernai, dar su pasatu vazinejau, tai pamirsau, kad negalima uztraukt doh.gif tai uzsalo rankinis.. verysad.gif
Bet siemet taip nebesielgsiu thumbup.gif gal.. blush2.gif stengsiuosi
Papildyta:
QUOTE(jurguliux @ 2008 11 23, 20:46)
bet kad pripuste blink.gif
nuvaliau sniega nuo masinos, tai ohoho koks sluoksnis buvo blink.gif  doh.gif
kazin kaip reiks is kiemo ryt isvaziuoti doh.gif  biggrin.gif

Man tai baisu darosi unsure.gif man su mazda pirma ziema.. o ji tokia zemute doh.gif Ka tik namo grizau, teko pravaziuoti toki keliuka nepravazineta, tai pasijautau kaip buldozeris verysad.gif vis klausiau, ar dar buferis nesivelka.. sad.gif O siaip pirma karta kai simet pripuste, tai vaziavau anksti ryte i paskaitas (50km), tai ziauriai baisu buvo, masina po visa kelia slydinejo.. Sakau gal padangos kaltos, tai rytoj vaziuosiu i servisa kitas permontuos 4u.gif Gal bus geriau. tikiuosi. o jei ne..
cry.gif cry.gif nenoriu su autikais trankytis.. mega_shok.gif
o siaip kaip jusu mazdyte ant kelio laikosi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 11 23, 20:01)
Man tai baisu darosi  unsure.gif man su mazda pirma ziema.. o ji tokia zemute  doh.gif  Ka tik namo grizau, teko pravaziuoti toki keliuka nepravazineta, tai pasijautau kaip buldozeris  verysad.gif  vis klausiau, ar dar buferis nesivelka..  sad.gif O siaip pirma karta kai simet pripuste, tai vaziavau anksti ryte i paskaitas (50km), tai ziauriai baisu buvo, masina po visa kelia slydinejo.. Sakau gal padangos kaltos, tai rytoj vaziuosiu i servisa kitas permontuos  4u.gif  Gal bus geriau. tikiuosi. o jei ne..
cry.gif  cry.gif  nenoriu su autikais trankytis..  mega_shok.gif
o siaip kaip jusu mazdyte ant kelio laikosi?  g.gif

man ir baisoka unsure.gif nors nebe pirma ziema man su ja, bet pries ja turejau kita didesne masina, tai zymiai saugiau jauciausi nei su mazduke unsure.gif
na kadangi ji nedicke ir gan lengva, tai nelabai stabiliai vaziuoja kelyje doh.gif
o tas vaziavimas per pusnis doh.gif
na ziuresiu kas bus ryt, nes gyvenu kaime doh.gif biggrin.gif o kaip zina keliu tarnybo irgi taupo doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 11 23, 20:01)
o siaip kaip jusu mazdyte ant kelio laikosi?  g.gif

Aš tai stengiuos jei kelias nekoks greit nelakstyt, tada ir važiuoti ne taip baisu. Jau geriau tegu man iš pasko velkasi cool.gif
O šiandien negalėjau atidaryti durelių blink.gif Taip prišalo kad teko per kitą pusę ropštis doh.gif Ryt važiuoju to skysčio gumoms pirkti pioneer.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 11 23, 21:06)
man ir baisoka unsure.gif  nors nebe pirma ziema man su ja, bet pries ja turejau kita didesne masina, tai zymiai saugiau jauciausi nei su mazduke unsure.gif
na kadangi ji nedicke ir gan lengva, tai nelabai stabiliai vaziuoja kelyje doh.gif
o tas vaziavimas per pusnis doh.gif
na ziuresiu kas bus ryt, nes gyvenu kaime doh.gif  biggrin.gif  o kaip zina keliu tarnybo irgi taupo doh.gif  unsure.gif

as ir ne didmiestyje gyvenu, bet kasdien vazineju i ji doh.gif Kiek turiu teises, tai man cia ketvirta ziema, trys buvo irgi su didesne masina, tai lyg ir nieko nesijaute, na bent taip baisiai kaip su mazda, tai tikrai nebuvo verysad.gif Tai man tas jos priekinis buferis, kur pas mane nuo zemes jis tik geras sprindis, tai baime kelia. Bet gal jau taip lengvai as jo nepaliksiu niekur lotuliukas.gif juokas per asaras.
Papildyta:
QUOTE(Vanilinė @ 2008 11 23, 21:13)
Aš tai stengiuos jei kelias nekoks greit nelakstyt, tada ir važiuoti ne taip baisu. Jau geriau tegu man iš pasko velkasi cool.gif
O šiandien negalėjau atidaryti durelių blink.gif Taip prišalo kad teko per kitą pusę ropštis doh.gif Ryt važiuoju to skysčio gumoms pirkti pioneer.gif

as tai su tokiu silikono piestuku issitepiau vakar, tai be problemu siandien atidariau thumbup.gif nes kol nebuvau istepus, tai ketvirtaidieni berods atplesiau vos ne vos doh.gif
Atsakyti
sveikos mazdučių mylėtojos/-ai... turiu problemėlę. turim mes mazda 323 hečbeką 95metų, variklis 1,5. deja, kai pašąla, rytais nebegaliu užkurti. gal žinote kur kaune gerai ir gana nebrangiai atliktų variklio diagnostiką. nes nesuprantu, kas mašinytei yra - akumuliatorius pakeistas, bet vistiek nesikuria...
Atsakyti
QUOTE(rimkka @ 2008 11 24, 09:45)
sveikos mazdučių mylėtojos/-ai... turiu problemėlę. turim mes mazda 323 hečbeką 95metų, variklis 1,5. deja, kai pašąla, rytais nebegaliu užkurti. gal žinote kur kaune gerai ir gana nebrangiai atliktų variklio diagnostiką. nes nesuprantu, kas mašinytei yra - akumuliatorius pakeistas, bet vistiek nesikuria...

Na cia reikia laukti vyruku pasirodymo unsure.gif
Papildyta:
O as siandien pasikeiciau padangas i geresnes biggrin.gif Ir bent kolkas atrodo, kad mazdyte mano stabiliau ant kelio laikosi ax.gif kad tik neprisikalbeciau tfu tfu tfu unsure.gif Na rytoj bus aisku, kai teks tarpmiestiniais keliais pavazineti huh.gif
Dar nusipirkau purskaliuka nuo langu uzsalimo apsauganti tongue.gif tikiuosi, kad saltis problemu nebekels mirksiukas.gif Ir dar pasikeiciau valytuvu gumeles, bet nelabai kas pasikeite verysad.gif turbut teks visus valytuvus keisti sad.gif
Atsakyti
O aš antra diena baladojuosi su mamikės 3 golfuku, nes mano griožis dar be žieminių padangų stovi, va ką reiškia patikėt, kad "padangas gausi pirmadienį" doh.gif doh.gif doh.gif tik gaila nepasakė kurį, tai dabar kol mama atostogauja šiltuose kraštuose kankinu golfą biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif gerai, nušliopini į požeminį garažą mašinikė sausa švari stovi ir laukia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti