Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

bye1.gif Ar kas nors esate ka nors girdeje apie kazkokia priemone, kuria nupurskus (ar nutepus) automobilio stiklus, jie neuzsala?
Mane tas grandimas varo is proto.
Be to siandien vos atplesiau duris blink.gif tai kas bus prie kokiu -10 laipsniu??!!
Is pradziu galvojau uzkloti kokiu nors skuduru priekini stikla, bet tai kaipgi atrodys doh.gif juk nenuosavo namo kiemas, o daugiabuciu namu kiemas blush-anim-cl.gif


Tai va, pasidalinkite patirtimi, gal kas ka israde esat g.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 11 18, 20:34)
bye1.gif  Ar kas nors esate ka nors girdeje apie kazkokia priemone, kuria nupurskus (ar nutepus) automobilio stiklus, jie neuzsala?
Mane tas grandimas varo is proto.
Be to siandien vos atplesiau duris  blink.gif  tai kas bus prie kokiu -10 laipsniu??!!
Is pradziu galvojau uzkloti kokiu nors skuduru priekini stikla, bet tai kaipgi atrodys  doh.gif  juk nenuosavo namo kiemas, o daugiabuciu namu kiemas  blush-anim-cl.gif
Tai va, pasidalinkite patirtimi, gal kas ka israde esat  g.gif


Va va šiandien ir aš duris atsilupau, bet durų gumom yra speciali priemonė supurški ir ramu, mes kai aikštelėj laikydavom mašiną visada supurkšdavo vyras, tai prašysiu kad ir man supurkštų, o nuo langų užšalimo nežinau jokių stebuklų, kad nuorasojimo yra žinau, bet sako nelabai gelbsti g.gif g.gif
Atsakyti
[quote=Carevna,2008 11 18, 21:42]
Va va šiandien ir aš duris atsilupau, bet durų gumom yra speciali priemonė supurški ir ramu, mes kai aikštelėj laikydavom mašiną visada supurkšdavo vyras, tai prašysiu kad ir man supurkštų, o nuo langų užšalimo nežinau jokių stebuklų, kad nuorasojimo yra žinau, bet sako nelabai gelbsti g.gif g.gif
Reiks paieskot tos priemones del gumu... Vis maziau vargu ryte unsure.gif
Atsakyti
Kaune tai žinau, kad vyras Pyrmolitoj perka apie 20lt kainuoja man atrodo g.gif g.gif reiks tiksliai paklaust
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 11 18, 22:05)
Kaune tai žinau, kad vyras Pyrmolitoj perka apie 20lt kainuoja man atrodo  g.gif  g.gif reiks tiksliai paklaust

Aciu bandyma padeti 4u.gif , bet as deja ne kauniete schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 11 18, 19:34)
bye1.gif  Ar kas nors esate ka nors girdeje apie kazkokia priemone, kuria nupurskus (ar nutepus) automobilio stiklus, jie neuzsala?
Mane tas grandimas varo is proto.
Be to siandien vos atplesiau duris  blink.gif  tai kas bus prie kokiu -10 laipsniu??!!
Is pradziu galvojau uzkloti kokiu nors skuduru priekini stikla, bet tai kaipgi atrodys  doh.gif  juk nenuosavo namo kiemas, o daugiabuciu namu kiemas  blush-anim-cl.gif
Tai va, pasidalinkite patirtimi, gal kas ka israde esat  g.gif

Maniškis buvo ištepęs iš vidaus ir išorės stiklus tuo nuo rasojimo, tai šian kažkaip labai lengvai atšilo. Tik nežinau kaip būtų prie didesnio minuso unsure.gif
O dėl gumų sutepimo tai gera mintis, pas mane durys tos be rėmo, tai kai liečiasi stiklas su guma toks šlykštus garsas blink.gif
Carevna wub.gif
Atsakyti
yra toks purškaliukas apšalusiems langams. Ji užpurštko ant ledo ir jis kaip mant nutirpsta.
Tik reikia neapsipirkt, nes turėjau toki,kad paskui blynus galėjau ant langų kept, kažkoks riebumas užsidėo.
dabar turiu "wurth" firmos purškiklį, tai labai neblogas jis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilinė @ 2008 11 18, 22:30)


hi.gif hi.gif hi.gif
Atsakyti
Tas purškalas gumoms vadinasi SILIKONAS... biggrin.gif Jo yra kieekvienam rimtesniam PC...Aš sekmadienį nusipirkau RIMI, Mandarine...16 lt.
Tai labai geras dalykas, patogus naudoti, yra ir silikoninių pieštukų, jie pigūs, bet užsiknisimas naudoti...
Ir jei turėtume normalias žiemas užtektų vienakart nupurkšt....dabar gi - po kiekvieno lietaus net ir supurkštos durys gali užšalt...Spynos, beje, irgi.
Del apšalimo langų, tai galima užmest kokį odijalą biggrin.gif ar laikraščių po valytuvais, labai padeda....vieną kart...o paskui kur dėt?
Mano kuklia nuomone, nėra sunku juos su geru įrankiu nusigremdyt atsikėlus 10 min anksčiau...Nors to ledų tirpiklio vežiojuosi mašinoj, tam atvejui, kai lyja ir šala, ir ledo sluoksnis pora cm. ... Šiemet pirkt nereiks, pernai nusipirkau,...ir nepanaudojau.
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 11 19, 09:47)
yra toks purškaliukas apšalusiems langams. Ji užpurštko ant ledo ir jis kaip mant nutirpsta.
Tik reikia neapsipirkt, nes turėjau toki,kad paskui blynus galėjau ant langų kept, kažkoks riebumas užsidėo.
dabar turiu "wurth" firmos purškiklį, tai labai neblogas jis g.gif

O idomu to purskalo labai neilgam uztenka, ar normaliai? ax.gif Reiks paieskoti to "Wurth" smile.gif O kur ji galimab utu rasti?
Papildyta:
QUOTE(Oxen @ 2008 11 19, 13:21)
Tas purškalas gumoms vadinasi SILIKONAS... biggrin.gif  Jo yra kieekvienam rimtesniam PC...Aš sekmadienį nusipirkau RIMI, Mandarine...16 lt.
Tai labai geras dalykas, patogus naudoti, yra ir silikoninių pieštukų, jie pigūs, bet užsiknisimas naudoti...
Ir jei turėtume normalias žiemas užtektų vienakart nupurkšt....dabar gi - po kiekvieno lietaus net ir supurkštos durys gali užšalt...Spynos, beje, irgi.
Del apšalimo langų, tai galima užmest kokį odijalą biggrin.gif ar laikraščių po valytuvais, labai padeda....vieną kart...o paskui kur dėt?
Mano kuklia nuomone, nėra sunku juos su geru įrankiu nusigremdyt atsikėlus 10 min anksčiau...Nors to ledų tirpiklio vežiojuosi mašinoj, tam atvejui, kai lyja ir šala, ir  ledo sluoksnis pora cm. ... Šiemet pirkt nereiks, pernai nusipirkau,...ir nepanaudojau.

o tuo silikonu nupurskus, jis laikysis visa ziema? g.gif Na pvz: plaunat, valant masina ir jos salona jis isliktu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 11 19, 14:44)
O idomu to purskalo labai neilgam uztenka, ar normaliai?  ax.gif  Reiks paieskoti to "Wurth"  smile.gif  O kur ji galimab utu rasti?

va čia yra jų puslapis ir žiūrėk kur centra mirksiukas.gif gal rasi ir savo miestą

mūsų įmonė daug ką pas juos perka, tikrai gan nebloga produkcija, tik gal kainos užlenktos doh.gif

na aš jau antrą žiemą tą patį buteli naudosiu g.gif
Atsakyti
jau klausiau, bet dar sykį bandau: gal kas žinot kiek benzo ima mazda323 sedanas automatas, 1,9 variklis (116 AG), 2001 m. Nes jau visai pasimečiau, vieni sako apie 8-9 l mieste, kiti - 13. Suprantu, kad priklauso nuo vairavimo stiliaus, bet skirtumas gal per didelis. Ar kas nors ką nors žinot...
Atsakyti