Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Carevna @ 2008 11 07, 22:12)
Aha su tom nenusisukančiom bėda, firmos golfuko sulankstė tai šiaip ne taip atlenkiau ir apsimečiau, kad ne mano darbas  blush2.gif  blush2.gif

As ir atlenkiau, vienoj pusej iluzo verysad.gif , jei kas nors ja pajudins, tai nulus iskart unsure.gif Galvoju kaip cia ja sutvirtinti? Nes jei radijos masinoj nebebutu, tai tada butu laabai blogai.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 11 09, 11:07)
As ir atlenkiau, vienoj pusej iluzo  verysad.gif  , jei kas nors ja pajudins, tai nulus iskart  unsure.gif  Galvoju kaip cia ja sutvirtinti? Nes jei radijos masinoj nebebutu, tai tada butu laabai blogai..  doh.gif


Juoda izoliacija mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kachius @ 2008 11 03, 14:14)
dar skundžiasi kažkas kuro sąnaudomis laugh.gif
1.5 ir 1.6 varikliams normalu 6-8 litrai važiuojant ramiai autostradoje. Neramiai - 7-10 litrų (jei iki 130 km/h)
1.8 SOHC - nuo 7,5 iki 9 dar normalu ramiam važiavimui užmiestyje.
1.8 DOHC užmiestyje ims nuo 8 litrų (labai ramiai važiuojant).

Mieste 1.5 ir 1.6 gali imti 10 litrų ir daugiau. Ramiai važiuojant  8-9 litrai.
1.8 SOHC mieste turėtų imti apie 9 litrus.

1.8 DOHC - apie 10 litrų. Jei 1.8 DOHC 1989-1994 kėbule, tai 10 litrų labai ramiai važiuojant ir nuo 12 litrų nepersistengiant taupyme.

Mano manymu, 10 litrų kuro sąnaudos užmiestyje yra toleruotinos. 8 litrų - tobulos smile.gif

Papildyta:
Oho, 4 su trupučiu lito smile.gif O važiuoja ne smagiau kartais? wink.gif

Važinėjant su efkute į kuro sąnaudas nereikia kreipti dėmesio wink.gif

nesutinku, 1,6 variklis efkei ryjantis 10litrų g.gif nebent trečiu bėgiu ir spaudžiant iki dugno, kaip važiuosi taip automobilis ir siurbs.
323F teko vairuoti -tiek 90m. tiek 97m. nei viena nesiurbė tiek - realu 1,6varikliui benzinas mieste 8l. o trasoje 5. jei ima daugiau schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VIKTORIJA25: 09 lapkričio 2008 - 12:26
QUOTE(VIKTORIJA25 @ 2008 11 09, 13:26)
nesutinku, 1,6 variklis efkei  ryjantis 10litrų  g.gif nebent trečiu  bėgiu ir spaudžiant iki dugno, kaip važiuosi taip  automobilis ir siurbs.
323F teko vairuoti -tiek 90m. tiek 97m. nei viena nesiurbė tiek -  realu 1,6varikliui  benzinas mieste 8l. o trasoje 5. jei ima daugiau  schmoll.gif

bendraminte drinks_cheers.gif mirksiukas.gif O ka man daryt: keisti, ka nors? Ar ka dar galima patikrinti, jei pas mane ryja ant tiesiosios 7.3l/100km verysad.gif
Atsakyti
sveikos. ieškausi mašinos su automatine pavarų dėže. Žiūrinėju vieną mazdą 323, sedanas, protege (čia kokia tai rūšis matyt, nežinau). 2001 m. Variklis 1991, 116 AG. Ar kas nors turit kokių nors žinių apie tokias mazdas, jos daug benzino ima?
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 11 02, 14:14)
Matau nusimanai apie mazdytes  4u.gif  Tai gal pasakysi ar normalu, kad ryja virs 7 litru? Daugiausia laiko praleidziant tarpmiestiniuose keliuose ir vazinejat ramiai, nevirsijant 100km/val.  blush2.gif


Yes I am.. jei vairuoji sena, tai nesistebek. Keisk filtrus, tepalus dazniau ir nesiveziok bagazineje plytu biggrin.gif 7L / 100km nera toks tragiskas rodiklis, jog reiketu susirupint kuro sanaudomis. Gal jau senatviniai marazmai, gal kada perkaitinai ir varikliukai kaput, gal ... as nesu Nostrakazkaskazkoks ar kaip jis ten... i neturiu Palmyros genu, jog galeciau spelioti apie tavo automobiliuka ir jo sanaudas. Savu laiku su 323F tilpau i 8.5 litrus benzino ir dziaugiausi, nes efkutei tekdavo palakstyt vilniaus gatvemis per kamscius Schumacherio stiliumi ir trasoje paskui furas 80km/h trintis.... pas ka ten ryja trasoje 5 litrus?? perku tokia auksine masina...
Atsakyti
aš tai čia apie ją radau ir man visai patiko

Mazda

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasakyte @ 2008 11 16, 10:26)
aš tai čia apie ją radau ir man visai patiko

Mazda

thumbup.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasakyte @ 2008 11 16, 09:26)
aš tai čia apie ją radau ir man visai patiko

Mazda

thumbup.gif

O šeštos kartos tai čia kuri g.gif
Atsakyti
Mamytes mamytes...

apie mazdas tonos info yra www.323f.lt/forum

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaltees @ 2008 11 17, 00:37)
Mamytes mamytes...

apie mazdas tonos info yra www.323f.lt/forum

drinks_cheers.gif


Mamytės ištikimos supermamai hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 11 17, 09:30)
Mamytės ištikimos supermamai hihihi.gif

thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti