Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(kachius @ 2008 11 03, 13:14)
dar skundžiasi kažkas kuro sąnaudomis laugh.gif
1.5 ir 1.6 varikliams normalu 6-8 litrai važiuojant ramiai autostradoje. Neramiai - 7-10 litrų (jei iki 130 km/h)
Mieste 1.5 ir 1.6 gali imti 10 litrų ir daugiau. Ramiai važiuojant  8-9 litrai.

Mano manymu, 10 litrų kuro sąnaudos užmiestyje yra toleruotinos. 8 litrų - tobulos smile.gif

Pas mane 1.5. Vidurkis mieste ir užmiesty apie 7,5l, tai kaip ir normalu g.gif

QUOTE(Carevna @ 2008 11 03, 18:43)
Mano atveju, dovanotam arkliui į dantis nežiūrima, mama siūlo dabar savo 3 golfą man palikt, bet kad mano kibiriukas 1,6 varikliuku o ten 1,4 kad ir naujesnis 3 metais bet jis manęs netraukia nors tu ką  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

Nebenorėčiau jau 3 golfo, turėjau, ačiū daugiau nereikia schmoll.gif

QUOTE(LEMINAKE @ 2008 11 03, 20:45)
ir teisingai  drinks_cheers.gif mazda grazesne  4u.gif  notworthy.gif

drinks_cheers.gif wub.gif

QUOTE(Justinita @ 2008 11 05, 22:23)
Sveiki,

prisijungiu ir as su savo mazdyte!  mirksiukas.gif

Tik vat beda prispyre...  blush2.gif

Maniske 323C, 1995 m. automatas... Gi, grazuole, pradejo kaprizintis. Vaziuoja lyg ir normaliai, kaip visada, tik sustojus prie sankryzos apsukos pradeda sokinet aukstyn zemyn, taip kelis kart pasipurto ir uzgesta. Kas mane laaabai gasdina, tuo labiau, kad automatine pavaru deze.
Gal kas galite patarti kas tai galetu buti? Kaip ja "gydyti"?  4u.gif

Sveika prisijungus 4u.gif
Pas mane anksčiau panašiai buvo kad apsukos taip šokinėjo, tik ne kiekvienoj sankryžoj, ir negesdavo. Kažką darė, o ką mastau.gif Jei prisiminsiu parašysiu. Tik pas mane ne automatas.
Atsakyti
QUOTE(Justinita @ 2008 11 05, 23:23)
Sveiki,

prisijungiu ir as su savo mazdyte!  mirksiukas.gif

Tik vat beda prispyre...  blush2.gif

Maniske 323C, 1995 m. automatas... Gi, grazuole, pradejo kaprizintis. Vaziuoja lyg ir normaliai, kaip visada, tik sustojus prie sankryzos apsukos pradeda sokinet aukstyn zemyn, taip kelis kart pasipurto ir uzgesta. Kas mane laaabai gasdina, tuo labiau, kad automatine pavaru deze.
Gal kas galite patarti kas tai galetu buti? Kaip ja "gydyti"?  4u.gif


Variklis benzininis? 1.5 l DOHC ? Jei kada gesta - neužsidega "check engine" lemputė skydely, tai greičiausiai reikia praplauti tuščiosios eigos vožtuvą - užsikoksavo. Karterio veniliacijos sistemą reikia išvalyti...
Pradžiai pasitikrink ar netrūksta antifrizo, pas japonus šitie dalykai būna susiję...
Atsakyti
Nu va manoji šiandien buvo servise, tai sulūžus viena galinė spyruoklė, kaladėles reiks keist neužilgo, tada salem blokai ar kaip jie ten vaidnasi, o dar paskui ir duslintuvo bakelis nes pelės baigia išgraužt doh.gif doh.gif doh.gif bet sakė neskaudės mano piniginei smarkiai tai nusiraminau blush2.gif
Atsakyti
Oxen gal tu žinai... 4u.gif Man Mazdukei reikia pakeisti elektrinių langų mygtukus, patys varikliukai sveiki. Tik pas mane toks netradicinis variantas kai elektriniai langai tik priekiniai. Tai kiek skambinau turi tik visiem 4 el langam doh.gif Gal yra koks vien efkių šrotas unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Carevna @ 2008 11 06, 18:06)
Nu va manoji šiandien buvo servise, tai sulūžus viena galinė spyruoklė, kaladėles reiks keist neužilgo, tada salem blokai ar kaip jie ten vaidnasi, o dar paskui ir duslintuvo bakelis nes pelės baigia išgraužt  doh.gif  doh.gif  doh.gif bet sakė neskaudės mano piniginei smarkiai tai nusiraminau  blush2.gif

Jo ir aš pasilengvinau piniginę šią savaitę, bet jau dabar mašinytė sutvarkyta, su naujom padangom paruošta žiemai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilinė @ 2008 11 06, 19:21)
Jo ir aš pasilengvinau piniginę šią savaitę, bet jau dabar mašinytė sutvarkyta, su naujom padangom paruošta žiemai  wub.gif


Maniškė dar be batų, laukiu kol pusbrolis parveš, pažadėjo aprūpint ir mano Mazdukę ir vyro audelką tai sėdim išsišiepę laukiam, tik kad paskui nereiktų Kalėdų proga lakstyt patiem ieškot doh.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 11 06, 18:26)
Maniškė dar be batų, laukiu kol pusbrolis parveš, pažadėjo aprūpint ir mano Mazdukę ir vyro audelką tai sėdim išsišiepę laukiam, tik kad paskui nereiktų Kalėdų proga lakstyt patiem ieškot  doh.gif  doh.gif  biggrin.gif

Na iki Kalėdų turėtumėt suspėti biggrin.gif Dabar tai sakė eilės padangas pasikeisti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilinė @ 2008 11 06, 20:16)
Na iki Kalėdų turėtumėt suspėti biggrin.gif Dabar tai sakė eilės padangas pasikeisti unsure.gif


tai kaip visada rudenį ir pavasarį vos ne kaip paskutinės minutės kelionė gaunasi hihihi.gif kol nėra šalnų galima dar ir su šitom pavažinėt irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2008 11 06, 16:34)
Variklis benzininis? 1.5 l DOHC ?  Jei kada gesta - neužsidega "check engine" lemputė skydely, tai greičiausiai reikia praplauti tuščiosios eigos vožtuvą - užsikoksavo. Karterio veniliacijos sistemą reikia išvalyti...
Pradžiai pasitikrink ar netrūksta antifrizo, pas japonus šitie dalykai būna susiję...


Aga, benzinas, 1,5 Dohc. Lempute neuzsidega.
Nieko nesuprantu as apie masinas, bet antifriza daejo patikrint - yra. verysad.gif
O kazi kiek tas sutvarkymas kainuotu mazdaug? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilinė @ 2008 11 06, 19:21)
Oxen gal tu žinai... 4u.gif  Man Mazdukei reikia pakeisti elektrinių langų mygtukus, patys varikliukai sveiki. Tik pas mane toks netradicinis variantas kai elektriniai langai tik priekiniai. Tai kiek skambinau turi tik visiem 4 el langam doh.gif Gal yra koks vien efkių šrotas unsure.gif
:




Nežinau, bet pabandysiu paspėliot....
Tau reikalingi tik jungikliai...O jungiklių blokai ko gero visų vienodi pagal formą ir gabaritus, tad jei nupirkus kur visus 4 langus valdo, du mygtukai tiesiog liktų neveiksnūs... g.gif

O šiaip, kas ten su taviškiais nutiko????
Ten yra tik vienas dalykas, kas gali rimtai sugesti - vairuotojo mygtukas dvigubo veikimo - spaudžiant ne iki galo veikia kaip ir visi- kol laikai tol langas važiuoja, o paspaudus iki galo jis uždaro/atidaro langą pilnai.
Čia yra gan sudėtingas dalykas, ir jis dažniausiai sugenda, tada neveikia niekas.
Tada visi servisistai rėkia: ieškok kito bloko , pakeisim...
...o galima truputį paburt su atsuktuvu, lituokliu ir laidais, tada neveikia tik ta gudrybė su pilnu atidarymu, visa kita veikia.
Pats esu brolio renault 21 kažkada taip išgydęs...
Papildyta:
QUOTE(Justinita @ 2008 11 06, 23:30)
Aga, benzinas, 1,5 Dohc. Lempute neuzsidega. 
Nieko nesuprantu as apie masinas, bet antifriza daejo patikrint - yra.  verysad.gif 
O kazi kiek tas sutvarkymas kainuotu mazdaug?  unsure.gif


Šian kaip tik su mazdike darban atvariau, pasižiūrėjau....
Panašu kad laisva eiga čia neturi ryšio su antifryzu....
Kiek tai kainuos negaliu pasakyt...Kaip tai padaryt, deja irgi, nes mazdikei dar neteko....Ten kažkoks plastikinis daiktas prieš gazo sklendę, ten kažkas tokio ir turėtų būt...
Nuvažiuok tu kur nors diagnostikon, ....gali būti ne tas ką sakiau, o daug pavojingesnis dalykas - peršokęs per dantuką paskirstymo diržas....Pasakyk vyrukams, kad būtinai patikrintų....
Papildyta:
...o kas dėl šrotų...
užeik va čia ir pastudijuok skelbimų skyrelį...Kol kas, ko man reikėjo, viską per ten radau.... ax.gif
http://www.mazdaklubas.lt/forumas/
Atsakyti
Oho tik dvi dienas nebuvau prisijungus ir kiek daug forumas pasipilde thumbup.gif
As tai paverkt ant peties noreciau verysad.gif O buvo taip... Nuvaziavau i statoila pasinaudoti plovykla. Paklausiau operatoriaus ar nenulaus man antenos, nes ji nesusitraukia ax.gif , sako neturetu... Nu gerai, galvoju, sudziu sau mazdytej ir stebiu tuos volus, ar nenuskriaus. Nenuskriaude thumbup.gif uz tai tas kitas dalykas, kur ora pucia, na dziovina... nulauze cry.gif cry.gif cry.gif
Papildyta:
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 11 07, 15:34)
Oho tik dvi dienas nebuvau prisijungus ir kiek daug forumas pasipilde  thumbup.gif 
As tai paverkt ant peties noreciau  verysad.gif  O buvo taip... Nuvaziavau i statoila pasinaudoti plovykla. Paklausiau operatoriaus ar nenulaus man antenos, nes ji nesusitraukia ax.gif , sako neturetu... Nu gerai, galvoju, sudziu sau mazdytej ir stebiu tuos volus, ar nenuskriaus. Nenuskriaude  thumbup.gif  uz tai tas kitas dalykas, kur ora pucia, na dziovina... nulauze  cry.gif  cry.gif  cry.gif

nu prisipazystu.. beraste blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif sedziu, o ne sudziu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2008 11 07, 10:20)
Nežinau, bet pabandysiu paspėliot....
Tau reikalingi tik jungikliai...O jungiklių blokai ko gero visų vienodi pagal formą ir gabaritus, tad jei nupirkus kur visus 4 langus valdo, du mygtukai tiesiog liktų neveiksnūs... g.gif

O šiaip, kas ten su taviškiais nutiko????
Ten yra tik vienas dalykas, kas gali rimtai sugesti - vairuotojo mygtukas dvigubo veikimo - spaudžiant ne iki galo veikia kaip ir visi- kol laikai tol langas važiuoja, o paspaudus  iki galo jis uždaro/atidaro langą pilnai.
Čia yra gan sudėtingas dalykas, ir jis dažniausiai sugenda, tada neveikia niekas.
Tada visi servisistai rėkia: ieškok kito bloko , pakeisim...
...o galima truputį paburt su atsuktuvu, lituokliu ir laidais, tada neveikia tik ta gudrybė su pilnu atidarymu, visa kita veikia.
Pats esu brolio renault 21 kažkada taip išgydęs...
Papildyta:
...o kas dėl šrotų...
užeik va čia ir pastudijuok skelbimų skyrelį...Kol kas, ko man reikėjo, viską per ten radau.... ax.gif
http://www.mazdaklubas.lt/forumas/

Kai pirkau mašiną prieš 3 metus ji tokia jau buvo, priekiniai langai neatsidarinėjo. Būčiau pastebėjus iš karto, būčiau nepirkus lotuliukas.gif Tai man paskui išardė, pažiūrėjo kad varikliukai sveiki, o plasmasė vairuotojo pusėj apsilydžius ir tie mygtukai iš vidaus išlūžę. Nu padarė kažkaip kad nors mano langas darinėtųsi. Tik atsibodo jau, kartais kaip užstringa tenka ir kumščiu pamojuoti ir gražiai paprašyti kad užsidarytų biggrin.gif

O tą psl peržiūrėsiu, gal ryt kai daugiau laiko bus. Ačiū 4u.gif

QUOTE(LEMINAKE @ 2008 11 07, 14:40)
Oho tik dvi dienas nebuvau prisijungus ir kiek daug forumas pasipilde  thumbup.gif 
As tai paverkt ant peties noreciau  verysad.gif  O buvo taip... Nuvaziavau i statoila pasinaudoti plovykla. Paklausiau operatoriaus ar nenulaus man antenos, nes ji nesusitraukia ax.gif , sako neturetu... Nu gerai, galvoju, sudziu sau mazdytej ir stebiu tuos volus, ar nenuskriaus. Nenuskriaude  thumbup.gif  uz tai tas kitas dalykas, kur ora pucia, na dziovina... nulauze  cry.gif  cry.gif  cry.gif
Papildyta:

nu prisipazystu.. beraste  blush-anim-cl.gif  blush-anim-cl.gif  blush-anim-cl.gif  sedziu, o ne sudziu  lotuliukas.gif

Tu žinok aš jau dvi tas automatines sulaužiau. Daugiau nekeisiu, nes ir kainuoja nemažai, ir ten dar pasikrapštyt reikia kad pakeistų. Įkišau į tą nulūžusį galą kažkokią seną anteną, veikia cool.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 11 07, 15:40)
Oho tik dvi dienas nebuvau prisijungus ir kiek daug forumas pasipilde  thumbup.gif 
As tai paverkt ant peties noreciau  verysad.gif  O buvo taip... Nuvaziavau i statoila pasinaudoti plovykla. Paklausiau operatoriaus ar nenulaus man antenos, nes ji nesusitraukia ax.gif , sako neturetu... Nu gerai, galvoju, sudziu sau mazdytej ir stebiu tuos volus, ar nenuskriaus. Nenuskriaude  thumbup.gif  uz tai tas kitas dalykas, kur ora pucia, na dziovina... nulauze  cry.gif  cry.gif  cry.gif
Papildyta:
nu prisipazystu.. beraste  blush-anim-cl.gif  blush-anim-cl.gif  blush-anim-cl.gif  sedziu, o ne sudziu  lotuliukas.gif


Aha su tom nenusisukančiom bėda, firmos golfuko sulankstė tai šiaip ne taip atlenkiau ir apsimečiau, kad ne mano darbas blush2.gif blush2.gif
Atsakyti