Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(kachius @ 2008 11 03, 14:14)
dar skundžiasi kažkas kuro sąnaudomis laugh.gif
1.5 ir 1.6 varikliams normalu 6-8 litrai važiuojant ramiai autostradoje. Neramiai - 7-10 litrų (jei iki 130 km/h)
1.8 SOHC - nuo 7,5 iki 9 dar normalu ramiam važiavimui užmiestyje.
1.8 DOHC užmiestyje ims nuo 8 litrų (labai ramiai važiuojant).

Mieste 1.5 ir 1.6 gali imti 10 litrų ir daugiau. Ramiai važiuojant  8-9 litrai.
1.8 SOHC mieste turėtų imti apie 9 litrus.

1.8 DOHC - apie 10 litrų. Jei 1.8 DOHC 1989-1994 kėbule, tai 10 litrų labai ramiai važiuojant ir nuo 12 litrų nepersistengiant taupyme.

Mano manymu, 10 litrų kuro sąnaudos užmiestyje yra toleruotinos. 8 litrų - tobulos smile.gif

Papildyta:
Oho, 4 su trupučiu lito smile.gif O važiuoja ne smagiau kartais? wink.gif

Važinėjant su efkute į kuro sąnaudas nereikia kreipti dėmesio wink.gif

lengva pasakyti, nereikia kreipti demesio... unsure.gif Studentei matai nelabai iseina nekriepti demesio... schmoll.gif

Papildyta:
QUOTE(Carevna @ 2008 11 03, 15:08)
Žodžiu išvada tokia, gražiai važinėjam retkarčiais pažvygdom, o i kuro sąnaudas nežiūrim, vistiek ne vandenį pilam tai čia ar čia tie 4-5l  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif džiaugiamės, kad smagiai važiuojam, kai pabyra taisom ir nesukam per daug galvos  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

Sutinku su tuo, kad graziai vaziuojam ir retkarciais pazvygdom mirksiukas.gif mirksiukas.gif O i kuro sanaudas nelb galiu neziuret, labai jau norisi, kad nevirsytu tu 7l/100km blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 11 03, 16:35)
Sutinku su tuo, kad graziai vaziuojam ir retkarciais pazvygdom  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif O i kuro sanaudas nelb galiu neziuret, labai jau norisi, kad nevirsytu tu 7l/100km  blush2.gif  blush2.gif


Aha maža ko norisi, yra kaip yra mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 11 03, 18:42)
Aha maža ko norisi, yra kaip yra  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

taigi va tongue.gif ka nusipirkau ta ir turiu ir kolkas nesigailiu mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 11 03, 19:20)
taigi va  tongue.gif  ka nusipirkau ta ir turiu  ir kolkas nesigailiu  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


Mano atveju, dovanotam arkliui į dantis nežiūrima, mama siūlo dabar savo 3 golfą man palikt, bet kad mano kibiriukas 1,6 varikliuku o ten 1,4 kad ir naujesnis 3 metais bet jis manęs netraukia nors tu ką schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 11 03, 19:43)
Mano atveju, dovanotam arkliui į dantis nežiūrima, mama siūlo dabar savo 3 golfą man palikt, bet kad mano kibiriukas 1,6 varikliuku o ten 1,4 kad ir naujesnis 3 metais bet jis manęs netraukia nors tu ką  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

ir teisingai drinks_cheers.gif mazda grazesne 4u.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 11 03, 21:45)
ir teisingai  drinks_cheers.gif mazda grazesne  4u.gif  notworthy.gif


Dėl grožio tai čia dar būtų galima pasiginčyt, bet man labiau patinka kai mašina traukia ir nereikia 29 kartus pergazuot kad nuo sankryžos pajudėtum hihihi.gif apie važiavimą į kalną jau nekalbu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 11 04, 11:02)
Dėl grožio tai čia dar būtų galima pasiginčyt, bet man labiau patinka kai mašina traukia ir nereikia 29 kartus pergazuot kad nuo sankryžos pajudėtum hihihi.gif apie važiavimą į kalną jau nekalbu  biggrin.gif  biggrin.gif

Zinau apie ka kalbi lotuliukas.gif Vaziavau karta su tokiu golfu 3, jau toks kledaras, kad klaiku doh.gif Lenkiau masina ir vos aplenkiau lotuliukas.gif kokia butu geda, jei butu reikeja grizti neaplenkus... blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif
P.S. Na tas grozis, tai skonio reikalas zinoma, bet man mano mazdyte grazi wub.gif
Papildyta:
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 11 04, 17:56)

dar ir klaidu priveliau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 11 04, 18:03)
Zinau apie ka kalbi  lotuliukas.gif  Vaziavau karta su tokiu golfu 3, jau toks kledaras, kad klaiku  doh.gif  Lenkiau masina ir vos aplenkiau  lotuliukas.gif  kokia butu geda, jei butu reikeja grizti neaplenkus...  blush-anim-cl.gif  blush-anim-cl.gif  blush-anim-cl.gif
P.S. Na tas grozis, tai skonio reikalas zinoma, bet man mano mazdyte grazi  wub.gif
Papildyta:

dar ir klaidu priveliau  blush2.gif


Iš išvaizdos tas kledaras neblogai atrodo šviežiai perdažytas nauji lietekai uždėti tai vaizdas neblogas tik kad jis nieko netraukia ir ne toks manevringas kaip mano apdaužytas ir rūdžių biškį apkramtytas kibiriukas blush2.gif blush2.gif nu mielas mašiniukas ir kas svarbiausia pečiukas labai super veikia kol iki darbo davažiuoju mašiniukyje taškentas jau būna thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,

prisijungiu ir as su savo mazdyte! mirksiukas.gif

Tik vat beda prispyre... blush2.gif

Maniske 323C, 1995 m. automatas... Gi, grazuole, pradejo kaprizintis. Vaziuoja lyg ir normaliai, kaip visada, tik sustojus prie sankryzos apsukos pradeda sokinet aukstyn zemyn, taip kelis kart pasipurto ir uzgesta. Kas mane laaabai gasdina, tuo labiau, kad automatine pavaru deze.
Gal kas galite patarti kas tai galetu buti? Kaip ja "gydyti"? 4u.gif
Atsakyti
Sveiki!pazistu laaaaaabai gera meistra.Ir as su vyru.ir visi draugai vaziuojam tik pas ji.Kainos geros,kokibe puiki.
Jau 10metu remontoju masynas pas ji.ten ir vaziuokles remontas,ir ratu montavimas-balansavimas-suvedimas,ir taip toliau.
Kreipkites,tikrai nepagailesit!
Papildyta:
neseku temos.jaigu kas,rasykit i AZ
Atsakyti
Aciu Lapa!

Na o kol kas ta uzgesimo sustojus problema sprendziu paprastuoju budu... nestoju niekur lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kai nestoju ir negesta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Justinita @ 2008 11 06, 10:03)
Aciu Lapa!

Na o kol kas ta uzgesimo sustojus problema sprendziu paprastuoju budu... nestoju niekur  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Kai nestoju ir negesta  lotuliukas.gif


mašinos spalva, valstybiniai numeriukai ir t.t, kad žinočiau ko ant sankryžos vengti jei jau niekur nestoji lotuliukas.gif lotuliukas.gif o dėl mašiniuko gesiojimo tai čia reik laukt kol kachius pasirodys gal kažką patars g.gif g.gif
Atsakyti