Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

Neužtaisysiu, būkit ramios smile.gif Žinoma, jei jūsų automobilio variklis jau prie mirties, tai tokie veiksmai gali šitą faktą išryškint, tačiau efkių varikliai itin patvarūs (vieni iš patvariausių benzininių variklių lyginant net ir su naujais automobiliais) wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kachius @ 2008 10 22, 12:52)
Neužtaisysiu, būkit ramios smile.gif Žinoma, jei jūsų automobilio variklis jau prie mirties, tai tokie veiksmai gali šitą faktą išryškint, tačiau efkių varikliai itin patvarūs (vieni iš patvariausių benzininių variklių lyginant net ir su naujais automobiliais) wink.gif


Che pas mane visai ne efkė, o paprasta 323, bet turbūt jokio skirtumo vistiek ne vokiška g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilinė @ 2008 10 21, 19:09)

Jei neklystu tai čia apsukos ax.gif
Papildyta:
O dabar dar pagalvojau gal čia ne važiuojant o stovint vietoj gerai pagazuoti, kad tuos 6,5 pasiektų  blush2.gif  blush-anim-cl.gif

Man kazkaip nerealiai skamba 6,5, jei tai is tiesu apsukos... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(kachius @ 2008 10 21, 20:15)
važiuojant wink.gif o jūs kada nors sankryžoje sustojusios, kai šalia koks berniukas sustos, 1-u bei 2-u bėgiais taip prasukit wink.gif ir pamatysit, kaip mašiniukas atsigauna smile.gif pajusit, kaip iš tiesų jis gali važiuot smile.gif

ojei nepavyksta ir uzgesti, tada tai butu blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
KLAUSIMELIS 4u.gif Kai turejau pasata, pries ziema ji nupurksdavau iki puses beveik specialia priemone nuo drusku. Bet zinau, kad kaikurios masinos buna cinkuotos ir ju savininkams nereikia del to rupintis. O kaip su mazdom? g.gif
Atsakyti
Neblogai atsilaiko per žiemas, bet pasiruošt verta. Didžiausią dėmesį kreipti į dugną - švariai visą nuskusti ir padengti tokia smala - dinitrolu ar panašiai.

Apsukos šiaip jau ir 8, ir 9 tūkstančiai skamba net labai realiai wink.gif

Efkutės, priklausomai nuo variklio, 6-7,5 labai nesunkiai apturi wink.gif
Atsakyti
Bandžiau aš "padrožti" mašinytę, bet nekas gavosi blush2.gif Pakėliau sankryžoj tas apsukas iki 4, tai žiūrėjo aplink visi kaip į stupid.gif , tipo ko čia merga draskosi biggrin.gif

O dabar kai šalti rytai ar palaukiat kol mašiniukas įšils, ta prasme apsukos nukris unsure.gif Nes pas mane tik užkūrus būna apie 2, dėl to ir pastoviu kol nukrenta iki normalių unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilinė @ 2008 10 27, 11:52)
Bandžiau aš "padrožti" mašinytę, bet nekas gavosi blush2.gif Pakėliau sankryžoj tas apsukas iki 4, tai žiūrėjo aplink visi kaip į  stupid.gif  , tipo ko čia merga draskosi biggrin.gif

O dabar kai šalti rytai ar palaukiat kol mašiniukas įšils, ta prasme apsukos nukris  unsure.gif  Nes pas mane tik užkūrus būna apie 2, dėl to ir pastoviu kol nukrenta iki normalių unsure.gif


reikėjo liežuvį visiem parodyt, nori ir draskaisi kas neleis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

aš visada užkuriu, per tą laiką užsidedu magiuką, paskui einu nusivalyt šlapių langų per tą laiką jinai kūrenasi ir būna apie 1,1 apsukos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carevna: 27 spalio 2008 - 12:12
QUOTE(Vanilinė @ 2008 10 27, 11:52)
Bandžiau aš "padrožti" mašinytę, bet nekas gavosi blush2.gif Pakėliau sankryžoj tas apsukas iki 4, tai žiūrėjo aplink visi kaip į  stupid.gif  , tipo ko čia merga draskosi biggrin.gif

O dabar kai šalti rytai ar palaukiat kol mašiniukas įšils, ta prasme apsukos nukris  unsure.gif  Nes pas mane tik užkūrus būna apie 2, dėl to ir pastoviu kol nukrenta iki normalių unsure.gif


šaunuolė, reikia pašildyt automobilį net vasarą - ne dėl temperatūros, o tam, kad tepalai pašiltų, įgautų darbines savybes, suskystėtų, pasiskirstytų po variklį. Kol variklis pašyla (t.y. temperatūra pakyla iki darbinės ir nukrenta apsukos), jis sudyla maždaug tiek, kiek pravažiavęs šimtą kilometrų būdamas šiltas. Taigi, važiuoti nesušildytu varikliu yra peilis jo sveikatai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilinė @ 2008 10 27, 11:52)
O dabar kai šalti rytai ar palaukiat kol mašiniukas įšils, ta prasme apsukos nukris  unsure.gif  Nes pas mane tik užkūrus būna apie 2, dėl to ir pastoviu kol nukrenta iki normalių unsure.gif

Pas mane tas pats cool.gif kai salta apsukos laikosi beveik iki 2, bet nevisada.
Papildyta:
QUOTE(kachius @ 2008 10 27, 11:40)
Neblogai atsilaiko per žiemas, bet pasiruošt verta. Didžiausią dėmesį kreipti į dugną - švariai visą nuskusti ir padengti tokia smala - dinitrolu ar panašiai.

Tai patartum man nupurksti tuo purskalu iki puses? ar nebutina? g.gif O kas ten per smala? Kur jos nusipirkti? Kiek kainuoja?
Atsakyti
Ten bet kurioj kėbulinių medžiagų parduotuvėj galima rasti. Dinitrol vadinasi - yra ir kitokių, analogiškų.

O kokiu ten purškalu iki pusės purški? Nežinau, ar drįsčiau kažkokį neaiškų ant dažų purkšt, mat tokie dalykai gali pažeisti laką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kachius @ 2008 10 28, 21:22)
Ten bet kurioj kėbulinių medžiagų parduotuvėj galima rasti. Dinitrol vadinasi - yra ir kitokių, analogiškų.

O kokiu ten purškalu iki pusės purški? Nežinau, ar drįsčiau kažkokį neaiškų ant dažų purkšt, mat tokie dalykai gali pažeisti laką smile.gif

Neturiu dabar prie saves to flakonelio, tai negaliu pasakyti pavadinimo. Juo mano tevas visada purksdavo pasata. Kazkuria ziema buvo nupirkes kazkokio prasto, kuris normaliai neisdziuna ir limpa, tai labai slyksciai iki pavasario atrodydavo (na po ziemos nuplauna) Gal ant tamsios masinos ir nesimatytu, bet ant sidabrines, tai net labai.. doh.gif o sitas kur dbar nusipirkau, tai sukieteja ir lieka nepastebimas.
Atsakyti
Cinkuotas kėbulas ar ne čia neesmė. Purškimas nepakenks...Tai apsauginis vaškas , saugo dažus ir metalą (kur tie dažai pažeisti) nuo druskų poveikio....
Netikėkit pasakom kad cinkuotas metalas amžinas....

O dugno smalavimas - čia kita rimta tema, ir ne lakuotais nagučiais tas daroma.....
Papildyta:
QUOTE(eskimute @ 2008 10 21, 18:50)
o ko ne http://www.323f.lt ? Konkreciau  biggrin.gif  cool.gif


Tiesiog daviau nuorodą į temą apie rytinius dūminimus....O F ar ne F - taigi varikliai tie patys....Jei tame efkių forume žinai rimtą temą, tai parodyk....aš nemačiau.
Atsakyti