Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(kachius @ 2008 10 21, 13:50)
Ar tu juokauji? Japoniškų automobilių varikliai, o konkrečiai - efkės variklis - pritaikyti aukštesniems apsisukimams. Prie tokių apsukų (<3k) variklis tepalo slėgio kiek reikia negauna, ramus važinėjimas yra tokių variklių laužymas. Bent keliskart per savaitę reikia prasukti iki 6,5k rpm, kitaip užsineš kuro purkštukai.

O dėl pypsiko tai bet kuris vyras, turintis bent vieną dešinę ranką, pataisys wink.gif


tai taip išeina, kad bent porą kart per savaitę tokią mašiną rekomenduojama gerai pažvygdyt blink.gif o aš taip ramiai vėžinuosi
Atsakyti
Tikrai taip wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kachius @ 2008 10 21, 17:03)
Tikrai taip wink.gif


Kišmaras, mašiniuko gaila, bet jeigu nesveika jai tokie švelnūs pasivėžinimai tai pažvygdinsim ką jau daryt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kachius @ 2008 10 21, 13:50)
Ar tu juokauji? Japoniškų automobilių varikliai, o konkrečiai - efkės variklis - pritaikyti aukštesniems apsisukimams. Prie tokių apsukų (<3k) variklis tepalo slėgio kiek reikia negauna, ramus važinėjimas yra tokių variklių laužymas. Bent keliskart per savaitę reikia prasukti iki 6,5k rpm, kitaip užsineš kuro purkštukai.


Rimtai? unsure.gif is kur man panai zinoti... Pasitaisysiu 4u.gif Toks turbut gedingas klausimas... : kaip suprasti "6,5k rpm" ? Kas tai? blush-anim-cl.gif
Papildyta:
QUOTE(Carevna @ 2008 10 21, 17:11)
Kišmaras, mašiniuko gaila, bet jeigu nesveika jai tokie švelnūs pasivėžinimai tai pažvygdinsim ką jau daryt  unsure.gif

Pažvygdyt teks ir man mirksiukas.gif nes iki siol labai svelniai su savo mazdyte elgiausi wub.gif Dabar reiks kartas nuo karto pasidraskyti new_russian.gif
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2008 09 29, 11:31)
Čia gali būti rimtos bėdos pranašas...
Prisijunk pas mumi:

http://www.mazdaklub...topic.php?t=296


o ko ne http://www.323f.lt ? Konkreciau biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
Nu žinokit paskaičiau ir pabandžiau aš iki tų 6,5 prasukti. Ir neįsivaizduoju kaip tai padaryti, nebent autostrada važiuojant ant 100 antrą bėgį įjungti, nes aš tik iki 4 pakėliau unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 10 21, 17:50)
Rimtai?  unsure.gif  is kur man panai zinoti... Pasitaisysiu  4u.gif Toks turbut gedingas klausimas... : kaip suprasti "6,5k rpm" ? Kas tai? blush-anim-cl.gif

Jei neklystu tai čia apsukos ax.gif
Papildyta:
O dabar dar pagalvojau gal čia ne važiuojant o stovint vietoj gerai pagazuoti, kad tuos 6,5 pasiektų blush2.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
As ir turiu mazdute, senute, bet man labai smagi masinyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilinė @ 2008 10 21, 19:09)
O dabar dar pagalvojau gal čia ne važiuojant o stovint vietoj gerai pagazuoti, kad tuos 6,5 pasiektų  blush2.gif  blush-anim-cl.gif


O čia jau pas kachių reik klaust o tai kažin ar daugiau kas nusimano g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 10 21, 19:33)
O čia jau pas kachių reik klaust o tai kažin ar daugiau kas nusimano  g.gif  g.gif

Tikari, nes pačios kai prisigalvosim blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 10 21, 19:33)
O čia jau pas kachių reik klaust o tai kažin ar daugiau kas nusimano  g.gif  g.gif


važiuojant wink.gif o jūs kada nors sankryžoje sustojusios, kai šalia koks berniukas sustos, 1-u bei 2-u bėgiais taip prasukit wink.gif ir pamatysit, kaip mašiniukas atsigauna smile.gif pajusit, kaip iš tiesų jis gali važiuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kachius @ 2008 10 21, 20:15)
važiuojant wink.gif o jūs kada nors sankryžoje sustojusios, kai šalia koks berniukas sustos, 1-u bei 2-u bėgiais taip prasukit wink.gif ir pamatysit, kaip mašiniukas atsigauna smile.gif pajusit, kaip iš tiesų jis gali važiuot smile.gif


Nu jo jo su mano kibiriuku pats tas su berniukais dragintis ant sankryžos biggrin.gif biggrin.gif aš tik iš kiemo šliurėm mėgstu išeit hihihi.gif man dabar šovė mintis ar neužtaisys mum kachius kaip šitam bajeriukyje lotuliukas.gif

Sveiki,
as cia naujoke, bet noreciau paklausti toki klausima. i savo lanceri 2,0L pilu 98 benzina nors galima butu pilti ir 95, (ant dangtelio parasyta min 92, bet tokio jau nera kolonelese), dauguma toki ir pila ir didelio skirtumo dinamikoje nejaucia, bet 95 truputi daugiau valgo, o kainu skirtumas nera zenklus.
As siandien noreciau pabandyti uzhsipilti dyzelinio kuro, nors jis ir nedaug brangesnis bet va pas kaimyne 1,9 pasatas ir pas ja mieste valgo apie 6L, o mano lanceris beveik 12L!!! skirtumas du kartai! Galvoju zenkliai sutaupyciau, bet kas mane jaudina ar nuo dyzelio nesumazes mano automobiliuko dinamika, papasakokite kas pila dyzeli ar labai dinamika sumazejusi?
P.S. iskojau panasios temos pvz. "koki kura pilti", bet neradau.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Komentarai:

Gal tu dyzelio nepilk...

Praskaidrino visa diena

Pabandyk dujas pilti. Prie duslintuvo zarna ta prikisi ir pili. Zinok dujos labai pigios.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Istorijos tesinys:

Mano dviejų litru Lanceris dabar stovi remonto dirbtuvese. Beje, ten jis atvaziavo uzkeltas ant autotralo. As susalau kaip kale ir tik dabar grizau namo. Meistrai sako, kad remontas kainuos apie 10 000 litu (D E S I M T T U K S T A N C I U!!!)
Po to, kai i savo masiniuka uzpyliau dyzelino, jis pravaziavo kazkur pusantro kilometro, tada pradejo purtytis, o tada uzgeso ir nebeuzsivede. Tada ir skambinau autotralui.
Meistrai paziurëjo ir pasake, kad pagedo kazkoks cilindras ir dabar reikss isrinkti puse masinos ir pakeisti detales naujomis. Maza to, dauguma detaliu reikia uzsakineti ir ju laukt reikes porz menesiu. Pora menesiu ir desimt tukstanciu !!!
Taip pat, jie pasake, kad tai jau trecias toks atvejis, ju praktikoje. Ir pridure, kad kiekvienas debilas zino, kad negalima pilti dyzelino i benzinu varomo automobilio baka !!!
Negi niekas sito nezinojo siame forume? Kodel man visi sake, kad pabandyciau, kodel rasete, kad kazkas net ir pilasi dyzeli, bei parase, kur jo pigiau gauti???
As, aisku, pati kalta, bet tai ka, cia vieni debilai susirinke, kad sito nezinojo?
Nepilkite dyzelino, jei automobilis varomas benzinu!
P.S: Beje, is tikruju pistoleto dyzelinui pilti vamzdis nelenda i benzinu varomo automobilio baka, gerai, kad turejau piltuva..."

Atsakyti
QUOTE(kachius @ 2008 10 21, 20:15)
važiuojant wink.gif o jūs kada nors sankryžoje sustojusios, kai šalia koks berniukas sustos, 1-u bei 2-u bėgiais taip prasukit wink.gif ir pamatysit, kaip mašiniukas atsigauna smile.gif pajusit, kaip iš tiesų jis gali važiuot smile.gif

Reiks pabandyti ax.gif

QUOTE(Carevna @ 2008 10 22, 09:42)
Nu jo jo su mano kibiriuku pats tas su berniukais dragintis ant sankryžos  biggrin.gif  biggrin.gif aš tik iš kiemo šliurėm mėgstu išeit hihihi.gif man dabar šovė mintis ar neužtaisys mum kachius kaip šitam bajeriukyje  lotuliukas.gif

[color=purple]Sveiki,
as cia naujoke, bet noreciau paklausti toki klausima. i savo lanceri 2,0L pilu 98

O va čia tai prisijuokiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti