Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

mano ir mazda 323. gana sena 90 metu. bet man labai patinka, ypac mieste- maza, manevringa, gerai is vietos "sauna". be to ka tik grizom is keliones i Kroatija su ja. tai myliu savo mazduke dar labiau nes nepavede. wub.gif
Atsakyti
Pas mane 323F 97m.,tai ju tikrai pilna doh.gif Ir visos zalios lotuliukas.gif Kol neturejau,tai tokiu masinu net nepastebedavau doh.gif Pradejau ja vairuoti nestumo gale,tai baisiai keikdavau jos zemuma,nes kai reikdavo issirangyt doh.gif doh.gif O siaip tai faina masinyte rolleyes.gif Ir tikrai labai moteriska ax.gif
Atsakyti
As jau ruosiuosi pikti kokia efke 95metu. Labai grazus modeliukas!!
Atsakyti
As irgi vazineju efke tik 93 m. nu kai ne labai seniai pradejau vazinet, tai man taip sunku priprast prei jos sankabos, nu jau tokia jautri, baisiausia kokiam kamsti, nes jinai labai rauna is vietos, bet siaip smagi masinyte biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbulyte: 20 rugsėjo 2006 - 14:55
o mano ne efke tik 323 dvieju dur bel ciotka thumbup.gif ,93metu raudona tikrai moteriska ir kokia universali dvi duinjes virikles veziojau ir telika ir su manim trys zmones vaziuoja super thumbup.gif thumbup.gif ,o del bedu nezinau dar nes neseniai pirkau tvarkinga buvo ir yra dar thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, as irgi vairuoju Efke 95 m., jau du metus. Jau truputi atsibodo, galvoju gal parduoti g.gif , nors labai gerai vazinejasi tongue.gif . Vikute9, gal noretum pirkti? smile.gif
Atsakyti
Na as savo mazdute 323f tai vairavau gal 3 metus ir labai patenkinta buvau. Dabar brolis taso smile.gif
Bet masinyte tai labai smagi , nors ir '92 metu. Manevringa, ir gerai gazuojasi smile.gif
Vienintelis dalykas kas uzknisdavo, tai lempos. Tai uzsidaro, tai nebeatsidaro. Tik spek susitaisyt, ir vel tas pats. Silpna vieta blush2.gif
Atsakyti
turim Mazda 323F 2002 metų, turėčiau ją pagirti, nes dar bė karto nebuvo sugedus tfu tfu tfu, tiesa šiais metais kažkokia detalė buvo keista, bet nieko ypatingo. 1.6 varikliukas, tai negaliu pasakyt, kad būtų žvėris biggrin.gif , bet kadangi automatinė pavarų dėžė, tai labai ir bet kuriuo atveju neprilenktiniausi.
smagios mašinytės thumbup.gif
Atsakyti
O pas jusu mazdas su mechanine pavaru deze ar viskas ciki buna? Nes pazistano servize sake, kad mazdu liga yra pavaros, nu truputi ilgiau nepavazinek ir pavareles sunkiau perjungti, jau oziuojasi doh.gif Pas mane tai pilna masina trupiniu (mazosios deka0, jau sakau peles tuoj isiveis biggrin.gif Gal zinote pigu buda kaip butu galima issisiurbt masina, nes gyvenu daugiabutyje, kieme nera galimybiu, nera rozetes arti, o moketi degalinej tai gan brangokai apsieina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2006 10 24, 15:00)
O pas jusu mazdas su mechanine pavaru deze ar viskas ciki buna? Nes pazistano servize sake, kad mazdu liga yra pavaros, nu truputi ilgiau nepavazinek ir pavareles sunkiau perjungti, jau oziuojasi doh.gif Pas mane tai pilna masina trupiniu (mazosios deka0, jau sakau peles tuoj isiveis biggrin.gif Gal zinote pigu buda kaip butu galima issisiurbt masina, nes gyvenu daugiabutyje, kieme nera galimybiu, nera rozetes arti, o moketi degalinej tai gan brangokai apsieina blush2.gif


Yra automobiliniai siurbliai veikiantys 12V srovės tinkle (rozetė - cigarečių pridegiklis). Manau paprasčiausias variantas būtų.
Atsakyti
QUOTE(daivoska @ 2006 10 24, 15:00)
O pas jusu mazdas su mechanine pavaru deze ar viskas ciki buna? Nes pazistano servize sake, kad mazdu liga yra pavaros, nu truputi ilgiau nepavazinek ir pavareles sunkiau perjungti, jau oziuojasi doh.gif Pas mane tai pilna masina trupiniu (mazosios deka0, jau sakau peles tuoj isiveis biggrin.gif Gal zinote pigu buda kaip butu galima issisiurbt masina, nes gyvenu daugiabutyje, kieme nera galimybiu, nera rozetes arti, o moketi degalinej tai gan brangokai apsieina blush2.gif

Tai pirkau savo Mazda (323F '98) buvo, kad ilgiau pavazhinejus begiai sunkiai jungiasi, servise pareguliavo sankaba ir jau 2 metai, kaip nieko panashaus nebuvo nutike.

Shvaros broliai uzhsiurbia, dukles nuvalo uzh 20 lt.
Atsakyti
Bet pas mane kazkodel neveikia tas cigareciu degiklis, gal zinot kodel?
Atsakyti