Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(wai2te_m @ 2008 09 26, 19:38)
Sveiki, ir as jungiuos prie mazdu 323F  mirksiukas.gif tik tokia problema turiu, ryte kai uzkuriu masina, tai baltu dumu debesis buna, gal kam taip irgi yra?  unsure.gif  ir pas mane neveikia garso signalas, gal zinot kiek kainuoja ir kur galima sutaisyti ji Kaune?  ax.gif


kaip atrodo tie dumai ir ar turi intensyvu kvapa? jei specifinio kvapo ner, tai greiciausiai tai ismetimo sistemos susiformaves kondensatas garuoja. To priezastys; vazinejama trumpais atstumais ir/arba vazinejama zemomis apsukomis. Kad isitinkinti, siulau laikinai pakeisti vaziavimo stiliu i agresyvesni smile.gif ir pavazineti ilgesniais atstumais. Jei po tokios terapijos situacija pasikeis teigiama linkme, reiskias i servisa dar anksti.
Atsakyti
QUOTE(lickerish @ 2008 09 29, 17:21)
kaip atrodo tie dumai ir ar turi intensyvu kvapa? jei specifinio kvapo ner, tai greiciausiai tai ismetimo sistemos susiformaves kondensatas garuoja. To priezastys; vazinejama trumpais atstumais ir/arba vazinejama zemomis apsukomis. Kad isitinkinti, siulau laikinai pakeisti vaziavimo stiliu i agresyvesni smile.gif ir pavazineti ilgesniais atstumais. Jei po tokios terapijos situacija pasikeis teigiama linkme, reiskias i servisa dar anksti.


Aš to net nepaklausiau...
Pas mumi yra ir tas specifinis kvapas svylančio tepalo....Po užvedimo pasirodo beveik iškart, paskui per kelias - keliasdešimt sekundžių dingsta, lieka tik garas....Laikas kiek pastebėjau priklauso nuo aplinkos temperatūros...Kuo šalčiau tuo ilgiau....
Ir daug tokių mazdų mačiau...Pasiskaitykit tą temą kur anksčiau inmečiau...
Priežastis - arba vožtuvų gumelės, arba žiedai.
Vasarą dariau variklio praplovimą žibalu...Ir visą vasarą dūmo nesimatė...Dabar jau lyg ir atsiranda...Turbūt nepadėjo.
Bet tepalo padidintų sanaudų nesijaučia. Žvakės švarios, kompresija normali....Žiūrėsim kas bus toliau...
Atsakyti
QUOTE(lickerish @ 2008 09 29, 17:21)
kaip atrodo tie dumai ir ar turi intensyvu kvapa? jei specifinio kvapo ner, tai greiciausiai tai ismetimo sistemos susiformaves kondensatas garuoja. To priezastys; vazinejama trumpais atstumais ir/arba vazinejama zemomis apsukomis. Kad isitinkinti, siulau laikinai pakeisti vaziavimo stiliu i agresyvesni smile.gif ir pavazineti ilgesniais atstumais. Jei po tokios terapijos situacija pasikeis teigiama linkme, reiskias i servisa dar anksti.

Dumai balti balti, jokiu melsvu nera. ir dumina tik ryte kai masina uzvedu, poto jau nebedumina,as ir manau, kad del oro temperaturos, gal ryte kai salciau del to dumina unsure.gif Tetis dabar ardo varikli ir ziures kas cia kaip, parasysiu kai sutvarkys ar dar dumina ar ne ir kas buvo blogai mirksiukas.gif o rankini jau susitvarkiau ax.gif
Atsakyti
Norejau paklausti del lemputes, kur benzino kieki rodo. Kiek zinau, tai visu masinu ta lempute uzsidega, kai dar mazdaug galima 50 km pravaziuoti, o kada mazdu uzsidega? rolleyes.gif Siandien ji uzsidege, bet ir vel greitai uzgeso. Tada uz kokiu 25km vel uzsidege bet ir vel tik trumpam. Tada vel uzsidege uz kokiu 5km. padege ir vel uzgeso, tada uzsidegimai ir uzgesimai padaznejo. Kaip tai suprasti? g.gif wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 10 07, 17:01)
Norejau paklausti del lemputes, kur benzino kieki rodo. Kiek zinau, tai visu masinu ta lempute uzsidega, kai dar mazdaug galima 50 km pravaziuoti, o kada mazdu uzsidega?  rolleyes.gif  Siandien ji uzsidege, bet ir vel greitai uzgeso. Tada uz kokiu 25km vel uzsidege bet ir vel tik trumpam. Tada vel uzsidege uz kokiu 5km. padege ir vel uzgeso, tada uzsidegimai ir uzgesimai padaznejo. Kaip tai suprasti?  g.gif  wacko.gif


Pas mane jinai užsidegė ir dar pravažiavau beveik 50km bet daugiau nerizikavau, o pradžia irgi buvo tokia, kad užsidega užgęsta ir vėl užsidega bet aš nurašiau kelio nelygumams t.y kalnui, pakalnei pasvirimui į šoną g.gif g.gif juk benzo bakas nėra padarytas taip kad visada vienoj padėtį ten ta plūdė guli g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 10 07, 19:58)
Pas mane jinai užsidegė ir dar pravažiavau beveik 50km bet daugiau nerizikavau, o pradžia irgi buvo tokia, kad užsidega užgęsta ir vėl užsidega bet aš nurašiau kelio nelygumams t.y kalnui, pakalnei pasvirimui į šoną  g.gif  g.gif juk benzo bakas nėra padarytas taip kad visada vienoj padėtį ten ta plūdė guli  g.gif  g.gif  g.gif

taip taip del to svyravimo as suprantu, bet tai negi ant tiek ten svyruoja, kad su mirgsincia lempute nuvaziavau daugiau nei 50km, tada su uzsidegusia visam nuvaziavau apie 8km iki degalines. Tai nuo kada man cia reikejo pradet skaiciuoti tuos paskutinius 50 km? Turbut nuo tada, kai uzsidege visam, nes kai pyliau, tai tilpo beveik 44 l, o pas mane telpa apie 48 l. Tai gal ir realu, kad su 4 l galejau dar kokiu 40km nuvaziuoti. g.gif nes mano edrune 7,5 l/100km ryja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 10 07, 20:48)
taip taip del to svyravimo as suprantu, bet tai negi ant tiek ten svyruoja, kad su mirgsincia lempute nuvaziavau daugiau nei 50km, tada su uzsidegusia visam nuvaziavau apie 8km iki degalines. Tai nuo kada man cia reikejo pradet skaiciuoti tuos paskutinius 50 km? Turbut nuo tada, kai uzsidege visam, nes kai pyliau, tai tilpo beveik 44 l, o pas mane telpa apie 48 l. Tai gal ir realu, kad su 4 l galejau dar kokiu 40km nuvaziuoti.  g.gif  nes mano edrune 7,5 l/100km ryja  verysad.gif


Aš kaip suprantu tai tuos 50km skaičiuojam nuo tada kai užsidega ir neužgęsta, nes tie mirgaliojimai tai nuo kelio nelygumo gali būt, o va kai jau visai pabaiga tada ir nebeužgęsta, nes pvz vyro audinėj tai irgi tas pats jei koks staigesnis posūkis ar nuokalnė įsijungia paskui vėl užgęsta ir kai užsidega tai tada jau važiuoja pilt kuro, nes baidosi nors jis gali nuvažiuot apie 70km
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 10 07, 22:25)
Aš kaip suprantu tai tuos 50km skaičiuojam nuo tada kai užsidega ir neužgęsta, nes tie mirgaliojimai tai nuo kelio nelygumo gali būt, o va kai jau visai pabaiga tada ir nebeužgęsta, nes pvz vyro audinėj tai irgi tas pats jei koks staigesnis posūkis ar nuokalnė įsijungia paskui vėl užgęsta ir kai užsidega tai tada jau važiuoja pilt kuro, nes baidosi nors jis gali nuvažiuot apie 70km

Tai as ir taip supratau, kad skaiciuoti nuo tad, kai jau uzsidega ir nebeuzgesta rolleyes.gif
Atsakyti
Kai lemputė užsidega, gali nuvažiuot nuo 10 iki 100 ir net daugiau kilometrų. Taip yra todėl, kad plūdė yra labai netiksli, kartkartėmis klysta net 10 litrų. Todėl niekada negalima pasitikėti rodykle, kai reikalingas tikslumas didesnis už 10 litrų plius atstumui iki degalų kolonėlės nuvažiuoti reikalingas kuras wink.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2008 09 30, 16:10)
Dumai balti balti, jokiu melsvu nera. ir dumina tik ryte kai masina uzvedu, poto jau nebedumina,as ir manau, kad del oro temperaturos, gal ryte kai salciau del to dumina  unsure.gif  Tetis dabar ardo varikli ir ziures kas cia kaip, parasysiu kai sutvarkys ar dar dumina ar ne ir kas buvo blogai  mirksiukas.gif o rankini jau susitvarkiau  ax.gif

Tai va, galiu "pasigyrti", kad tetis varikli keite mano mazdukei doh.gif visa laime, kad pigei mes radom, tikiuosi dabar viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2008 10 10, 00:55)
Tai va, galiu "pasigyrti", kad tetis varikli keite mano mazdukei  doh.gif  visa laime, kad pigei mes radom, tikiuosi dabar viskas bus gerai  smile.gif


nu jo nelabai smagu, pas mane man atrodo lyg granata girgždėt pradeda, kai pasisukinėju kažkas traška galiniam rate, vyriokas sako, kad granata, bet kaip visada teks gerą pirtį pakurt, kol nuvarys į servisą, nes iš vairo iškritusio varžtuko jau 2 mėnesiai pakeist negali doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif teks turbūt pačiai jam atsuktuvą ir krapštytis ot gražu bus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 10 10, 11:41)
nu jo nelabai smagu, pas mane man atrodo lyg granata girgždėt pradeda, kai pasisukinėju kažkas traška galiniam rate, vyriokas sako, kad granata, bet kaip visada teks gerą pirtį pakurt, kol nuvarys į servisą, nes iš vairo iškritusio varžtuko jau 2 mėnesiai pakeist negali  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif teks turbūt pačiai jam atsuktuvą ir krapštytis ot gražu bus  biggrin.gif  biggrin.gif


Gale jokių granatų net nėra, žinovas tas tavo vyriokas laugh.gif treška labiau iš salono ar iš dugno pusės? Gali būt amortizatoriaus atrama surūdijus, amortizatoriai visiškai mirę, lūžusi spyruoklė, trūkusi reaktyvinė traukė, ištrūkinėję sailentblokai, lūžusi arba pametusi gumeles stabilizatoriaus traukelė, pats stabilizatorius, rato guolis.

Jei vyrelis toks "protingas", vežk pati į servisą ir sutvarkys wink.gif
Atsakyti