Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(sena pažįstama @ 2008 09 24, 07:46)
Siaip mazdos nera labai taupios masinytes. Maniske buvo 95 metu, automatas, sedanas, tai bendroj sumoj "ede" 9 litrus blink.gif Kadangi dazniausiai po miesta vazinejau, tai per kisene muse doh.gif


Tai pvz mano mamelės 94m. 3 golfas mieste irgi apie 8-9 suryja, su 1,4l varikliuku, kai tuo tarpu vyro audi a6 irgi 94m. 2,5l didelis šaldytuvas tiek valgo, čia jau kaip kokia mašina netgi tos pačios mazdos skirtingai gali suryt, per kažkurią laidą rodė kaip reikia kurą taupyt, tai jei vadovausimės jų patarimais tai prie kiekvieno šviesoforo reikia užgesint variklį, nuo kalno riedėt tik laisva ir t.t bet kažin kaip tai reikėtų pritaikyt praktikoj kai papuoli į kamštį ir zuliniesi pirmu bėgiu doh.gif doh.gif doh.gif kai kartais visai net nesustoji o tik pristabdai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carevna: 24 rugsėjo 2008 - 09:24
QUOTE(Carevna @ 2008 09 24, 10:23)
Tai pvz mano mamelės 94m. 3 golfas mieste irgi apie 8-9 suryja, su 1,4l varikliuku, kai tuo tarpu vyro audi a6 irgi 94m. 2,5l didelis šaldytuvas tiek valgo, čia jau kaip kokia mašina netgi tos pačios mazdos skirtingai gali suryt, per kažkurią laidą rodė kaip reikia kurą taupyt, tai jei vadovausimės jų patarimais tai prie kiekvieno šviesoforo reikia užgesint variklį, nuo kalno riedėt tik laisva ir t.t bet kažin kaip tai reikėtų pritaikyt praktikoj kai papuoli į kamštį ir zuliniesi pirmu bėgiu  doh.gif  doh.gif  doh.gif kai kartais visai net nesustoji o tik pristabdai  doh.gif

Na, aš nesu automobilių ekspertė, bet kad užvestas automobilis paliktas 'ramybės būsenoje' (t.y. stovėdamas prie šviesoforo) tikrai sunaudoja kuro mažiau nei jį užvedant iš naujo blush2.gif
O kai gyveni mieste, kurą gali sutaupyti tik vienu būdu - vaikščioti pėščiomis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2008 09 24, 12:38)
Na, aš nesu automobilių ekspertė, bet kad užvestas automobilis paliktas 'ramybės būsenoje' (t.y. stovėdamas prie šviesoforo) tikrai sunaudoja kuro mažiau nei jį užvedant iš naujo  blush2.gif
O kai gyveni mieste, kurą gali sutaupyti tik vienu būdu - vaikščioti pėščiomis  biggrin.gif


Galima ir dviračiu važinėtis mirksiukas.gif arba arklį laikyt balkone lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 09 24, 12:57)
arba arklį laikyt balkone  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2008 09 24, 07:35)
Mano opel omega tokiu režimu jama apie 9 ltr  benzo arba apie 12 dujų...

O kazin man apsimoketu det dujas? ax.gif As aparatura duju turiu, idejimas kainuotu apie 400lt, idomu kiek duju rytu g.gif
Papildyta:
Tiesa, gal dar kas galetu patarti, ka daryti su ta prakeikta atgal nesulendancia antena? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 09 24, 17:47)
O kazin man apsimoketu det dujas?  ax.gif  As aparatura duju turiu, idejimas kainuotu apie 400lt, idomu kiek duju rytu  g.gif
Papildyta:
Tiesa, gal dar kas galetu patarti, ka daryti su ta prakeikta atgal nesulendancia antena? doh.gif


Imt žirkles vielai karpyt ir nušniot tą nenaudėlę lotuliukas.gif lotuliukas.gif o pas meistrą bandei nuvaryt? Ten gal koks trosiukas bus nutrūkęs ar mechanizmo kažkokia detalė išėjus iš rikiuotės, bet kažkaip atrodo, kad gali tekt naują nusipirkt kažin ar tokius menkniekius jie taiso doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 09 24, 17:47)

Tiesa, gal dar kas galetu patarti, ka daryti su ta prakeikta atgal nesulendancia antena? doh.gif

va va, ir man ta pati problema doh.gif jau buvau tėveliui įsūdžius patvarkyt, bet sakė, kad tektų pusę šiknos išardyt, norint sutvarkyt, tai ir nebekreipiu dėmesio aš į ją blush2.gif
Atsakyti
ta antena gali nemenkai kainuot kol sutvarkys unsure.gif ... man valytuvai buvo atsisakę, tai geras porą valandų taisė. visą priekį išardyt reikėjo doh.gif .
Atsakyti
Sveiki, ir as jungiuos prie mazdu 323F mirksiukas.gif tik tokia problema turiu, ryte kai uzkuriu masina, tai baltu dumu debesis buna, gal kam taip irgi yra? unsure.gif ir pas mane neveikia garso signalas, gal zinot kiek kainuoja ir kur galima sutaisyti ji Kaune? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 09 24, 18:19)
Imt žirkles vielai karpyt ir nušniot tą nenaudėlę  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o pas meistrą bandei nuvaryt? Ten gal koks trosiukas bus nutrūkęs ar mechanizmo kažkokia detalė išėjus iš rikiuotės, bet kažkaip atrodo, kad gali tekt naują nusipirkt kažin ar tokius menkniekius jie taiso  doh.gif  doh.gif

Va taip buna, kai vyro nera salia cray.gif
Papildyta:
QUOTE(Sauluute @ 2008 09 26, 15:21)
va va, ir man ta pati problema  doh.gif  jau buvau tėveliui įsūdžius patvarkyt, bet sakė, kad tektų pusę šiknos išardyt, norint sutvarkyt, tai ir nebekreipiu dėmesio aš į ją  blush2.gif

Aisku unsure.gif tai tada tegul buna taip kaip yra... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2008 09 26, 18:38)
Sveiki, ir as jungiuos prie mazdu 323F  mirksiukas.gif tik tokia problema turiu, ryte kai uzkuriu masina, tai baltu dumu debesis buna, gal kam taip irgi yra?  unsure.gif  ir pas mane neveikia garso signalas, gal zinot kiek kainuoja ir kur galima sutaisyti ji Kaune?  ax.gif



maniškė žiemą visada debesiuką išleidžia doh.gif . čia nuo oro temperatūros, įtariu, priklauso. išmanantys sakė, kad kol ne mėlynas tol gerai
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2008 09 26, 19:38)
Sveiki, ir as jungiuos prie mazdu 323F  mirksiukas.gif tik tokia problema turiu, ryte kai uzkuriu masina, tai baltu dumu debesis buna, gal kam taip irgi yra?  unsure.gif  ir pas mane neveikia garso signalas, gal zinot kiek kainuoja ir kur galima sutaisyti ji Kaune?  ax.gif


Čia gali būti rimtos bėdos pranašas...
Prisijunk pas mumi:

http://www.mazdaklub...topic.php?t=296
Atsakyti