Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

KAS TURI MAZDA 323 F 95-96 METU, VARIKLIS 1,5 DOCH. Kiek pravaziuojate su pilnu baku benzino? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 09 17, 12:40)
KAS TURI MAZDA 323 F 95-96 METU, VARIKLIS 1,5 DOCH. Kiek pravaziuojate su pilnu baku benzino?  4u.gif



pas mane toks spuogas yra. tik pas mane ne f, o c... bet manau tas pats blush2.gif . su pilnu baku aš nuvažiuoju iš vilniaus į klaipėdą ir atgal (jei važiuoja 2-3žmonės ir spaudi ne kiek eina, o normaliu greičiu autostradoj, t.y. 130km/h)
Atsakyti
QUOTE(Katastrofa @ 2008 09 18, 02:28)
pas mane toks spuogas yra. tik pas mane ne f, o c... bet manau tas pats  blush2.gif . su pilnu baku aš nuvažiuoju iš vilniaus į klaipėdą ir atgal (jei važiuoja 2-3žmonės ir spaudi ne kiek eina, o normaliu greičiu autostradoj, t.y. 130km/h)

O tai kiek litru telpa? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 09 22, 17:35)
O tai kiek litru telpa?  ax.gif




geras klausimas g.gif ... 40-45litrai sutelpa
Atsakyti
QUOTE(Katastrofa @ 2008 09 22, 19:04)
geras klausimas  g.gif ... 40-45litrai sutelpa

as tai pyliau pilna, bet dar tuscias nebuvo. Nebuvo dar net lempute uzisidegusi, o kai ji uzsidega kiek zinau galima dar 50 km pravaziuoti g.gif , tai man tada sutilpo 45 litrom ir dar po kablelio kazkiek, tai ir klausiu kiek ten telpa g.gif as tada su tuo pilnu pravaziavau apie 550km, bet dar nebuvo uzidegus lempute ir vel pilna pyliau, nes bijojau, kad nepritrukciau vidury kelio (100 km reikejo nuvaziuoti).. g.gif Tai va... niekaip negaliu apskaiciuoti, kiek ji man 100km ryja doh.gif
Atsakyti
Ir dar turiu klausimeli blush2.gif Pas mane kazkodel nebesusitraukia automatine antena, islendo, bet nebesulenda frusty.gif Girdisi, kaip burzgia varikliukas, bet kas is to wacko.gif Gal kam taip buvo?
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 09 22, 20:15)
g.gif  Tai va... niekaip negaliu apskaiciuoti, kiek ji man 100km ryja  doh.gif


Nesu gudresnė už penktoką....a ne? biggrin.gif
1.Pili pilną pilną baką, iki pistoleto atsijungimo.
2. Nusinulini spidometrą (arba užsirašai parodymą)
3. važineji bile kur ir bile kiek.
4. Vėl pili pilną baką iki atsijungimo.
5. pagal spidometro parodymų skirtumą sužinai kiek km pravažiavai, o iš kolonėlės čekio sužinai kiek benzo tam keliui sunaudojai.

Litrus padalini iš kilometrų ir padaugini iš šimto. Turi sanaudas litrais 100 km.
Tikslesnio metodo nelabai yr...
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2008 09 23, 12:39)
Nesu gudresnė už penktoką....a ne? biggrin.gif
1.Pili pilną pilną baką, iki pistoleto atsijungimo.
2. Nusinulini spidometrą (arba užsirašai parodymą)
3. važineji bile kur ir bile kiek.
4. Vėl pili pilną baką iki atsijungimo.
5. pagal spidometro parodymų skirtumą sužinai kiek km pravažiavai, o iš kolonėlės čekio sužinai kiek benzo tam keliui sunaudojai.


Visada yra ir kvailesnis metodas, kuriuo nesiūlau naudotis, bet kai kurie ne visai normalūs taip daro hihihi.gif hihihi.gif prisiliurlini pilną baką, nusinulini spirdometrą, važinėji pagal 3 punktą iki kol bakas išsituština ir lieka tik kvapas tada pagal čekiuką ir nuvažiuotus kilometrus viską susikaičiuoji ir turi, tik reik nepamiršt bakelio su benziuku bagažinėj, kad paskui būtų kaip datraukt iki degalinės lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif mūsų vienas pažįstamas turėjo įprotį keist mašinas dažniau nei reikia, tai visada pirmiausiai taip patikrindavo "kiek ima" lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, yra ir trečias metodas hihihi.gif pasinaudojau juo, kai važiavau iš Klaipėdos į Vilnių ir norėjau sužinot, kiek mano mazdutė sunaudoja benzino autostradoje:
1. prisipyliau pilną baką
2. Nusinulinau
3. Nuvažiavusi 100 km vėl sustojau degalinėje ir pripyliau kuro vėl iki kol bakas pasidarė pilnas (na, iki kol atšoka). Tai va, taip sužinojau, kad mano lialka per 100 km autostradoje važiuojant 110/120 km/h "suvalgė" 5.8 litrus.
Galit pamėginti aciuks.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2008 09 23, 12:39)
Nesu gudresnė už penktoką....a ne? biggrin.gif
1.Pili pilną pilną baką, iki pistoleto atsijungimo.
2. Nusinulini spidometrą (arba užsirašai parodymą)
3. važineji bile kur ir bile kiek.
4. Vėl pili pilną baką iki atsijungimo.
5. pagal spidometro parodymų skirtumą sužinai kiek km pravažiavai, o iš kolonėlės čekio sužinai kiek benzo tam keliui sunaudojai.

Litrus padalini iš kilometrų ir padaugini iš šimto. Turi sanaudas litrais 100 km.
Tikslesnio metodo nelabai yr...

Nesu gudresne uz penktoka blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif
Aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Honey @ 2008 09 23, 15:00)
Na, yra ir trečias metodas hihihi.gif pasinaudojau juo, kai važiavau iš Klaipėdos į Vilnių ir norėjau sužinot, kiek mano mazdutė sunaudoja benzino autostradoje:
1. prisipyliau pilną baką
2. Nusinulinau
3. Nuvažiavusi 100 km vėl sustojau degalinėje ir pripyliau kuro vėl iki kol bakas pasidarė pilnas (na, iki kol atšoka). Tai va, taip sužinojau, kad mano lialka per 100 km autostradoje važiuojant 110/120 km/h "suvalgė" 5.8 litrus.
Galit pamėginti aciuks.gif  hihihi.gif

As kasdien nuvaziuoju 50km pirmyn, tada truputi kamsciuose pasedziu, po miesta siek tiek ir vel 50 km atgal, tai tavo metodu neteks pasinaudoti, bet dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 09 23, 19:06)
Nesu gudresne uz penktoka  blush-anim-cl.gif  blush-anim-cl.gif  blush-anim-cl.gif
Aciu  4u.gif
Papildyta:

As kasdien nuvaziuoju 50km pirmyn, tada truputi kamsciuose pasedziu, po miesta siek tiek ir vel 50 km atgal, tai tavo metodu neteks pasinaudoti, bet dekui  mirksiukas.gif


Lygiai kaip ir aš.... rolleyes.gif O pateiktas trečias metodas principe nieko nesiskiria nuo pirmojo...Ir tiek tavo tiek mano atveju pasiskaičiuoja vidutinės sanaudos...
Mano opel omega tokiu režimu jama apie 9 ltr benzo arba apie 12 dujų...
Atsakyti
QUOTE(kvyka @ 2008 09 11, 13:44)
Labas
Turiu klausimele mazda 323 turetojoms. Kiek pas jus jos mazdaug degalu suvalgo mieste ir trasoje (domina siaip 96m. wink.gif)...?

Siaip mazdos nera labai taupios masinytes. Maniske buvo 95 metu, automatas, sedanas, tai bendroj sumoj "ede" 9 litrus blink.gif Kadangi dazniausiai po miesta vazinejau, tai per kisene muse doh.gif
Atsakyti