Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Carevna @ 2008 09 09, 09:55)
ką naktim nebudėsiu palei mašiną  doh.gif

tai gal tu pastoviai ten užkišk ką nors, kokį popierių, kad taip jau atvirai nebūtų g.gif
na jei jau dauš langą, tai dauš...niekas nepadės....
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 09 09, 10:42)
tai gal tu pastoviai ten užkišk ką nors, kokį popierių, kad taip jau atvirai nebūtų g.gif
na jei jau dauš langą, tai dauš...niekas nepadės....


Aš galvoju, kad kai ką nors užkišiu toj vietoj tai kaip tik dėmesį atkreipsiu g.gif g.gif g.gif tapkės gi nepasidėsi, o kažko tokio ką pamiršt tokioj vietoj galima ar laikyt nežinau, nebent akinius nuo saulės, bet jei jau mamai iš seno pasato skėčio prireikė tai mano akiniai išvis grobis vertas milijono doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Zinot, niekad ne[astebejau siro mazdu bruozo unsure.gif O siandien paziurejau, kad maniske ir visiem atvirai rodosi ka turi blink.gif Bet juk bakelio dangtelis atsidaro is vidaus, tai manu, kad niekas nenuleis.. rolleyes.gif ar as klystu??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 09 10, 20:33)
Zinot, niekad ne[astebejau siro mazdu bruozo  unsure.gif  O siandien paziurejau, kad maniske ir visiem atvirai rodosi ka turi  blink.gif  Bet juk bakelio dangtelis atsidaro is vidaus, tai manu, kad niekas nenuleis..  rolleyes.gif  ar as klystu???  unsure.gif


Mano opelio dangtelis užsirakina centriniu užraktu kartu su durim. ir vistiek kažkuo smailu atkrapštė,...apibrozdinimai liko, nors nieko nesulaužė...tik kamštį tai nukniso...
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 09 10, 20:33)
Zinot, niekad ne[astebejau siro mazdu bruozo  unsure.gif  O siandien paziurejau, kad maniske ir visiem atvirai rodosi ka turi  blink.gif  Bet juk bakelio dangtelis atsidaro is vidaus, tai manu, kad niekas nenuleis..  rolleyes.gif  ar as klystu???  unsure.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
aš galvoju apie kokia čia saviškę kalbi blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 09 10, 20:33)
Zinot, niekad ne[astebejau siro mazdu bruozo  unsure.gif  O siandien paziurejau, kad maniske ir visiem atvirai rodosi ka turi  blink.gif  Bet juk bakelio dangtelis atsidaro is vidaus, tai manu, kad niekas nenuleis..  rolleyes.gif  ar as klystu???  unsure.gif


Ne tokius užraktus atkrapšto bile randa ką paimt, mano uošvio mašinos garaže nesugebėjo greitai atrakint tai signalizacijos sireną tepalais apipylė kai ta nutilo tada garaže darbavosi, bet tfu tfu tfu mašinos užkurt nepavyko, o paskui dar kžakas ir pamaišė tai tik "drūžbikę" išsinešt spėjo bet žalos kiek pridarė užtai doh.gif doh.gif doh.gif

QUOTE(Oxen @ 2008 09 11, 07:40)
Mano opelio dangtelis užsirakina centriniu užraktu kartu su durim. ir vistiek kažkuo smailu atkrapštė,...apibrozdinimai liko, nors nieko nesulaužė...tik kamštį tai nukniso...


Va va parazitai apibraižo, langus išdaužo, aišku pvz pas mane magiukas dar kasetinis bet bile radija barška, ir kainuot jau turbūt kokius 30lt kainuotų, o langą išdaužtų dar kike bėdos pridarytų fe doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Labas
Turiu klausimele mazda 323 turetojoms. Kiek pas jus jos mazdaug degalu suvalgo mieste ir trasoje (domina siaip 96m. wink.gif)...?
Atsakyti
QUOTE(kvyka @ 2008 09 11, 13:44)
Labas
Turiu klausimele mazda 323 turetojoms. Kiek pas jus jos mazdaug degalu suvalgo mieste ir trasoje (domina siaip 96m. wink.gif)...?


mazda 323p su 1,5 l varikliuku trasoj neviršijant 100km/h - 5,3 litro. Mieste velnią ten suskaičiuosi, tai kamščiai tai trumpi atstumai,...žiemą buvo ir 12litrų. o šiaip vidurkis - apie 8.
Atsakyti
QUOTE(kvyka @ 2008 09 11, 12:44)
Labas
Turiu klausimele mazda 323 turetojoms. Kiek pas jus jos mazdaug degalu suvalgo mieste ir trasoje (domina siaip 96m. wink.gif)...?


maniškė yra 95m pabaigos. trasoj susurbia 5-6l (aišku viskas priklauso nuo greičio ax.gif ), o mieste apie 8
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2008 09 11, 14:56)
mazda 323p su 1,5 l varikliuku trasoj neviršijant 100km/h - 5,3 litro. Mieste velnią ten suskaičiuosi, tai kamščiai tai trumpi atstumai,...žiemą buvo ir 12litrų. o šiaip vidurkis - apie 8.



QUOTE(Katastrofa @ 2008 09 11, 15:38)
maniškė yra 95m pabaigos. trasoj susurbia 5-6l (aišku viskas priklauso nuo greičio  ax.gif ), o mieste apie 8


dekoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 09 11, 08:15)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
aš galvoju apie kokia čia saviškę kalbi blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Apie mazda 323 f 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Katastrofa @ 2008 09 11, 14:38)
maniškė yra 95m pabaigos. trasoj susurbia 5-6l (aišku viskas priklauso nuo greičio  ax.gif ), o mieste apie 8

Mano mazda 323 f 96 metu, tai man rodos ant tiesiosios apie 7 ryja verysad.gif Bet dar tiksliai nezinau, nes neseniai nusipirkau ir dar neisvaziavau viso bako. Kai isvazinesiu galesiu paskaiciuoti smile.gif
Atsakyti
Nu va manoji suvalgo 7-8l labai tiksliai paskaičiuot neišėjo, nes dar buvo likę kokie 10l tai pagal tai ką nuvažiavom ir supylėm lyg ir taip gaunasi, nu plius dar ką trasoj surijo, nes dar nemažai sugainiojom savaitgalį g.gif
Atsakyti