Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

QUOTE(Carevna @ 2008 09 05, 09:37)
Tai va aš kaip tik taip ir padariau, pripyliau pilną tai kuro rodyklė persivertė jau net už F raidės  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

irnesakyk.gif nesvarbu kiek ji ten uzsiverte...tik kai pilsi kita karta, tai vel iki galo pripilk....
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 09 05, 09:39)
irnesakyk.gif nesvarbu kiek ji ten uzsiverte...tik kai pilsi kita karta, tai vel iki galo pripilk....


Dėl manęs tai tegul vartosi kiek tik jinai nori lotuliukas.gif o tavo mašiniuke kai išjungi variklį rodyklė nusileidžia žemyn ar visada kuro rodo tiek kiek bake yra?
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 09 05, 09:42)
Dėl manęs tai tegul vartosi kiek tik jinai nori  lotuliukas.gif o tavo mašiniuke kai išjungi variklį rodyklė nusileidžia žemyn ar visada kuro rodo tiek kiek bake yra?

g.gif geras klausimas.... schmoll.gif
kadangi duju rodykle bagazinej, tai nelabai zinau kaip ji ten kilojasi ar ne g.gif lotuliukas.gif

o benzino tai stovi vietoj drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 09 05, 09:48)
g.gif  geras klausimas.... schmoll.gif
kadangi duju rodykle bagazinej, tai nelabai zinau kaip ji ten kilojasi ar ne g.gif  lotuliukas.gif

o benzino tai stovi vietoj drinks_cheers.gif


tai nei kiek benzino nepili?
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 09 05, 09:57)
tai nei kiek benzino nepili?

laaaaaaaaaabai retai....nes ir ziema man gerai kuriasi ant duju.....
tai daznaiusiai tokie neplanuoti pylimai buna...
va buvau paskolinusi masina (nes kalblys yra), tai duju netilpo, nes pilnas buvo, tai vat benzino ipyle g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 09 05, 10:12)
laaaaaaaaaabai retai....nes ir ziema man gerai kuriasi ant duju.....
tai daznaiusiai tokie neplanuoti pylimai buna...
va buvau paskolinusi masina (nes kalblys yra), tai duju netilpo, nes pilnas buvo, tai vat benzino ipyle g.gif


Nu jo vistiek pigiau, atsimenu pirkom MB dyzelį, nes pigus kuras buvo, mažai suryja, tai dabar gavosi, kad mano pigiau kainuoja doh.gif o šiaip tai svarbu mašinai gerai, tik mane tas klaksėjimas erzina, su dyzeliuku kiek važinėjau bet vistiek nepripratau, o dar ta audinė didelė kaip laivas niekur netelpu aš su ja eina peklon doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Negerai yra jau tiek taupyt kad visai benzino nenaudot...Reikia duoti kažkiek purkštukams padirbėt. Mano brolis taip renault 21 variklį sudirbo...irgi taupė, gerai vedasi, kam tas benzas....Dabar variklis benzu jau visai nedirba, TA nepraeina, o remontuot kainuotų brangiau nei ta jo sena renuškė verta....
O jei tuščią baką laikyt - siurblys sudegs.
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2008 09 05, 13:01)
Negerai yra jau tiek taupyt kad visai benzino nenaudot...Reikia duoti kažkiek purkštukams padirbėt. Mano brolis taip renault 21 variklį sudirbo...irgi taupė, gerai vedasi, kam tas benzas....Dabar variklis benzu jau visai nedirba, TA nepraeina, o remontuot kainuotų brangiau nei ta jo sena renuškė verta....
O jei tuščią baką laikyt - siurblys sudegs.

cia visai ne del taupymo... ax.gif
buna,kad bezina pasijungiu, kai reikia daugiau jegos, nes lyg siek tiek geriau ant benzino traukia....zinau,kad negerai visada ant duju.... o ziema karts nuo karto uzgesinu ant benzino, kad ryte ant jo uzsikurtu blush2.gif
o jo visada pas mane min puse bako ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2008 09 05, 13:01)
Negerai yra jau tiek taupyt kad visai benzino nenaudot...Reikia duoti kažkiek purkštukams padirbėt. Mano brolis taip renault 21 variklį sudirbo...irgi taupė, gerai vedasi, kam tas benzas....Dabar variklis benzu jau visai nedirba, TA nepraeina, o remontuot kainuotų brangiau nei ta jo sena renuškė verta....
O jei tuščią baką laikyt - siurblys sudegs.


O čia tai išmintis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif gyvenime nebūčiau dasigalvojus, žinojau, kad nėra tos dujos labai gerai, bet kad taip prisižaist galima tai siaubas blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 09 05, 08:42)
sveika prisijungus mirksiukas.gif
na pagrindinis skirtumas - smarve doh.gif  nu man kaip smirda tie dyzeliai doh.gif

o MB sutvarke mano mazduka clap.gif
tiksliau kaimynas bande suvirinti ta detale, bet dar labiau sugadino doh.gif  tai teko ir jam pasistengti kad ja gauti lotuliukas.gif
ir dar karta pasitvirtino, kad mazdai 323F tinka 626 detales g.gif

nu mano nesmirda g.gif as zinau kaip buna kad dyzeliai smirda,esu su tokiu vaziavus,bet mano nesmirdi,gal cia nuo bukles priklauso,as visus filtrus pasikeiciau ir dirzeliu,nes pirkau naudota,bet bukle tai ideali,na taip sake tevas,o jis mechanikas,pats viska tikrino. jis man sake kad nauji modeliai neturi smirdet dyzeliu,nes sistema gerai sutvarkyta
Papildyta:
QUOTE(Carevna @ 2008 09 05, 09:42)
Dėl manęs tai tegul vartosi kiek tik jinai nori  lotuliukas.gif o tavo mašiniuke kai išjungi variklį rodyklė nusileidžia žemyn ar visada kuro rodo tiek kiek bake yra?

tai kiek zinau kai isjungtas variklis visos rodykles nusileidzia,net kur priekinis skydelis elektrinis nerodo nes uzkesta g.gif nors ne rodo kai variklis neijungtas,bet reikia rakteli asukti(tik dar ne ant degimo)kas turi dyzeli tai zino,nes reikia pakaitinti kad uzsivestu,tai aktualu ziema
Atsakyti
QUOTE(orch.ideja @ 2008 09 05, 16:31)
tai kiek zinau kai isjungtas variklis visos rodykles nusileidzia,net kur priekinis skydelis elektrinis nerodo nes uzkesta g.gif  nors ne rodo kai variklis neijungtas,bet reikia rakteli asukti(tik dar ne ant degimo)kas turi dyzeli tai zino,nes reikia pakaitinti kad uzsivestu,tai aktualu ziema


Nu va pas mane šiaip benzas bet išėmus raktelį rodyklė pūpso savo vietoj ir tūlas pilietis gali apsižiūrėt kiek aš bake turiu doh.gif doh.gif doh.gif sakau gal kas sugedę g.gif g.gif MB pirmą kart mato, kad rodyklė nenusileistų, sakė tokių mašinų nečiupinėjęs tai net nežino kas kaip turi būt doh.gif doh.gif

Oxen, ką tamstos išmintis gali šiuo klausimu pasakyt g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 09 05, 18:12)
Nu va pas mane šiaip benzas bet išėmus raktelį rodyklė pūpso savo vietoj ir tūlas pilietis gali apsižiūrėt kiek aš bake turiu  doh.gif  doh.gif  doh.gif sakau gal kas sugedę  g.gif  g.gif MB pirmą kart mato, kad rodyklė nenusileistų, sakė tokių mašinų nečiupinėjęs tai net nežino kas kaip turi būt  doh.gif  doh.gif

Oxen, ką tamstos išmintis gali šiuo klausimu pasakyt  g.gif  g.gif

na yra mašinų įvairių ir su ivairiais kuro matavimo rodikliais... vieniems nukrenta, ktiems nea...pas MB (91 m) nukrenta, pas mane (99 m) nenukrenta.... g.gif
Atsakyti