Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

sveiki mazdiečiai,
prisijungsiu prie jusu...
as ir MB turim mazada323f, maniske 99 m., o MB lyg 91 m. (na ta, kaip as ja vadinu varle lotuliukas.gif )
abu esam aptenkinti jomis.... mb tai isvis ji nemirtinga, kiek ji iskentejus, bet vistiek varo.....
ateityje planuojam jis mazda 3 karavana, as mazda 3 ax.gif
Atsakyti
Sveikutės,
gal netyčia kuri susidūrėt ir žinot kiek maždaug kainuoja priekinės mazdukės stabdžių kaladėlės g.gif MB kažkur girdėjo, kad tokiai senutei kaip mano 91m. 323 kažkur apie 300-400lt ar gali būt teisybė blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 09 03, 09:40)
Sveikutės,
gal netyčia kuri susidūrėt ir žinot kiek maždaug kainuoja priekinės mazdukės stabdžių kaladėlės  g.gif MB kažkur girdėjo, kad tokiai senutei kaip mano 91m. 323 kažkur apie 300-400lt ar gali būt teisybė  blink.gif  blink.gif  blink.gif

na tiksliai nzn bet tiek tikrai nekainuoja...MB panasiu metu, tai tikrai jis tiek nemoketu..manau apie koki gal 50 lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 09 03, 09:54)
na tiksliai nzn bet tiek tikrai nekainuoja...MB panasiu metu, tai tikrai jis tiek nemoketu..manau apie koki gal 50 lt g.gif


Tai va man ir pasirodė keista, nes mes Mazdų niekad neturėję, o šita taip netyčia pasitaikė gerai išlaikyta ir papigiai tai ir pasiėmiau, nes pas mus audzelkos arba golfukai buvo tai dabar kas kart vis kažką naujo atrandu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 09 03, 10:28)
Tai va man ir pasirodė keista, nes mes Mazdų niekad neturėję, o šita taip netyčia pasitaikė gerai išlaikyta ir papigiai tai ir pasiėmiau, nes pas mus audzelkos arba golfukai buvo tai dabar kas kart vis kažką naujo atrandu  hihihi.gif

na detaliu kainos nemanau,kad dideles tokiu metu masinoms g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 09 03, 10:32)
na detaliu kainos nemanau,kad dideles tokiu metu masinoms g.gif


Aš kai išvis nelabai gaudausi detalių kainose tai žagtelėjau kai pasakė, nes vyro Audi detalės pigesnės nors ta Audi naujesnė nei mano Mazdukė doh.gif
Atsakyti
Jungiuosi prie jusu mirksiukas.gif Pirmadieni parsivariau mazdyte 323 f thumbup.gif drinks_cheers.gif Belieka technikini susitvarkyti ir i trasa clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 09 03, 09:40)
Sveikutės,
gal netyčia kuri susidūrėt ir žinot kiek maždaug kainuoja priekinės mazdukės stabdžių kaladėlės  g.gif MB kažkur girdėjo, kad tokiai senutei kaip mano 91m. 323 kažkur apie 300-400lt ar gali būt teisybė  blink.gif  blink.gif  blink.gif


Netikiu ir nepatikėsiu....Nebent kokioj TANAGROJ....kur nereikėtų žiūrėti...
Saviškei 323P keičiau - gal 40 kainavo...Anksčiau turėtai 626 85m irgi panašiai kainuodavo...
Pirkit LIRO ar ACURA parduotuvėse...arba gariūnuose.
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 09 03, 21:07)
Jungiuosi prie jusu  mirksiukas.gif  Pirmadieni parsivariau mazdyte 323 f  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  Belieka technikini susitvarkyti ir i trasa  clap.gif

sveikinu!!!
kokiu metu? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2008 09 04, 07:52)
Netikiu ir nepatikėsiu....Nebent kokioj TANAGROJ....kur nereikėtų žiūrėti...
Saviškei 323P keičiau - gal 40 kainavo...Anksčiau turėtai 626 85m irgi panašiai kainuodavo...
Pirkit LIRO ar ACURA parduotuvėse...arba gariūnuose.


Cha dėl kaladėlių 100km važiuot tai įtariu kaip ir neapsimoka, bandysiu ieškot Liro Kaune man atrodo turėtų būt g.gif g.gif ačiū už informaciją tikrai nuraminot, o tai plaukai jau buvo pradėję šiauštis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 09 04, 08:48)
Cha dėl kaladėlių 100km važiuot tai įtariu kaip ir neapsimoka, bandysiu ieškot Liro Kaune man atrodo turėtų būt  g.gif  g.gif ačiū už informaciją tikrai nuraminot, o tai plaukai jau buvo pradėję šiauštis  blush2.gif

irnesakyk.gif taip kad nepergyvenk

o manoji mazduke apgedo, pradejo pro kazkoki voztuveli benzina leisti ant variklio blink.gif kokia sav taip pravazynejau, na pasmirda pasmirda...kol nepradarem variklio ir nepamatem kad ten daros doh.gif
o kiek praskambinau parduotuves neveza tokiu detaliu, nebent is gamyklos uzsakytu...
reiks palakstyti po lauzynus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 09 04, 09:02)
irnesakyk.gif taip kad nepergyvenk

o manoji mazduke apgedo, pradejo pro kazkoki voztuveli benzina leisti ant variklio blink.gif  kokia sav taip pravazynejau, na pasmirda pasmirda...kol nepradarem variklio ir nepamatem kad ten daros doh.gif
o kiek praskambinau parduotuves neveza tokiu detaliu, nebent is gamyklos uzsakytu...
reiks palakstyti po lauzynus doh.gif


Nu va tai tau verysad.gif
Atsakyti