Įkraunama...
Įkraunama...

Mazda 323

sveikutes mamytes ir ne mamytes smile.gif , gal kuri turite mazda 323, vairuojate? kokie ispudziai? problemos..itt
Atsakyti
Pas mane Mazda 323f. Efke, kitaip sakant wub.gif wub.gif wub.gif O kokia pas tave?
Atsakyti


labas mergickos smile.gif
as irgi kartais efkute pavairuoju, nors siaip dazniausiai draugas su ja laksto. na man ji smagiai vairuojasi, o svarbiausia - patinka kad graziai atrodo biggrin.gif taip ir buvo, kai su draugu masinos ieskojom, pamaciau ir vsio - sakiau man kitu nereikia, nebeieskom, sitos noriu! biggrin.gif
Atsakyti
laba smile.gif pas mane irgi efke (323F) dyzelis. Siaip jau kiek maciau mieste tai ju nedaug yra..o jus kaip manote?
na man irgi ji labai patinka smile.gif
Atsakyti
Efkiu nedaug? Na, gal tada tik as jas taip pastebiu lotuliukas.gif Man ji fainute tokia, gal kiek zemoka kartais atrodydavo, bet viena fakta zinau - geriau nedaryti avarijos, kur reiketu veliau paciai apmoketi lempu keitima.... Bijau teigti, gal info mano apsenusi, bet kai teko dometis, tai vienos tokios malonybes lempos tvarkymas kashtavo... 800Lt mazdaug... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhucka @ 2006 06 15, 23:41)
Efkiu nedaug? Na, gal tada tik as jas taip pastebiu  lotuliukas.gif Man ji fainute tokia, gal kiek zemoka kartais atrodydavo, bet viena fakta zinau - geriau nedaryti avarijos, kur reiketu veliau paciai apmoketi lempu keitima.... Bijau teigti, gal info mano apsenusi, bet kai teko dometis, tai vienos tokios malonybes lempos tvarkymas kashtavo... 800Lt mazdaug...  doh.gif

Shiaip viskas nuo modelio priklauso.
323F buvo 3 kartos.
Mes turim 323F '98 metu.
Atsakyti
mano 95' wub.gif BA. O BJ (98') - man tai jau ne efke schmoll.gif neturi nei to isskirtinumo, nei verzlumo, o dar dyzelis... doh.gif
Atsakyti
musu irgi 95. na del popiuliarumo tai as ju tikrai daug mieste matau, kazkaip anksciau lyg nebudavo, o gal tiesiog neatkreipdavau demesio.
girdejau, kad pagrindine mazdu beda - bildejimas. mes jau ir patys isitikinom, kiek betvarkytum, vis kazkas barska ir viskas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo verra: 16 birželio 2006 - 10:20
Turim mazdą 323 86 metų universalą.
Sena, sunkiai vairuojama, nu bet kantri zaraza. Nu negenda nors tu ką. Ir dar ne labai surūdijus. biggrin.gif Žinoma planuojam keisti šiemet ir taupumo sumetimais ne į mazdą... nu bet taip mums jos su vyru gaila biggrin.gif, nugi ji dar važiuoja... dar pernai aš su ja po visą Lietuvą trankiausi ir nieko.
O kiek su ja šaldytuvų, skalbimo mašinų, plytelių ir viso kito pervežta...
Atsakyti
mano 323F -99metu dyzelis su 2l varikliu tai kuo puikiausias- bent jau taupi masina, greita ir daug kitu privalumu. tongue.gif
Aplamai detales nera is pigiuju, bet keitem neseniai priekini zibinta tai kaina 200lt- nera super brangiai, aisku originalus kazkiek brangesnis bet tikrai ne 800lt.

4u.gif


Papildyta:
del populiarumo turejau omeny naujas mazdas 323F nuo `98, `99 metu, kad ju kol kas mieste nera daug, kaip pvz, senu mazdu ar golfu. ax.gif
Atsakyti
Sveikos, as ir vazineju su mazda 323, bet kad labai jau maza ji ax.gif
Atsakyti
mazda 323 C '96 irgi puiki masinyte mirksiukas.gif moteriska tokia, dvieju duru, lengva valdyti tokia... rolleyes.gif
Atsakyti