Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

Iš tiesų tikras košmaras blink.gif Plaukai slenka siaubingai, nežinau ką ir bedaryti. Pamenu tas pat buvo ir pagimdžius dukrą. Teks eiti į kirpyklą keisti šukuoseną.
Atsakyti
Slenka smarkiai. Ir mažoji smaginasi pešdama mamą. Kokios šukuosenos dabar madingos? Gal netyčia tokios su nedaug plaukų smile.gif smile.gif smile.gif Būtų neblogai.
Atsakyti
Na , pasidalinsiu savo patirtimi , del plauku slinkimo smile.gif 4-a men po gimdymo pradejo slinkti ziauriai , bet as perdaug nesisielojau , maniau , kad cia tas pogimdyvinis slinkimas ir per 3 men turetu susitvarkyti , bet KLYDAU . Issityriau plaukus , pradejau mezoterapijos sesnsus Sugiharos 3 , taip pat ploviau galva Lacmes sampunu nuo slinkimo , 2k/sav tryniau galvos oda koncentratu nuo slinkimo sumaisytu su zensenio extraktu , taciau stabilizavosi tik po 6-to ar 7-to mezoterapijos seanso . Zodziu liko dar 1 procedura ir ,tikiuosi, bus galas mano kancioms lotuliukas.gif
Atsakyti
slenka ir man - jau baisu darosi - toks jausmas, kad tuoj visai nieko neliks. O taip tikėjausi atsiaugint kasas, nes nėštumo metu gerai plaukai augo. Taigi laukiu tinkamos menulio fazės ir varysiu kirpyklon - trumpinsiu savo garbanas doh.gif
Atsakyti
Pas mane ta pati problema..Irgi maniau kirpt plaukus,ir buva labai gaila nes auginu kasas, bet kirpeja nekirpo, o pasiule FITOVAL vitaminu pagert..Dabar nusipirkau tuos vitaminus, mokejau 21.01lt..Dar yra FITOVAL sampunas, kainuoja ~14lt..Sake geras dalykas..Tai vitaminai yra specialiai skirti nuo plauku slinkimo..Tai siulyciau pabandyti, jei gaila kirpti savo kaseles.. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutė @ 2006 01 02, 23:25)
Pas mane ta pati problema..Irgi maniau kirpt plaukus,ir buva labai gaila nes auginu kasas, bet kirpeja nekirpo, o pasiule FITOVAL vitaminu pagert..Dabar nusipirkau tuos vitaminus, mokejau 21.01lt..Dar yra FITOVAL sampunas, kainuoja ~14lt..Sake geras dalykas..Tai vitaminai yra specialiai skirti nuo plauku slinkimo..Tai siulyciau pabandyti, jei gaila kirpti savo kaseles.. mirksiukas.gif  4u.gif


kaži ar maitinančioms galima tų vitaminų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutė @ 2006 01 02, 23:25)
Pas mane ta pati problema..Irgi maniau kirpt plaukus,ir buva labai gaila nes auginu kasas, bet kirpeja nekirpo, o pasiule FITOVAL vitaminu pagert..Dabar nusipirkau tuos vitaminus, mokejau 21.01lt..Dar yra FITOVAL sampunas, kainuoja ~14lt..Sake geras dalykas..Tai vitaminai yra specialiai skirti nuo plauku slinkimo..Tai siulyciau pabandyti, jei gaila kirpti savo kaseles.. mirksiukas.gif  4u.gif

ar dar vis naudoji tuos vitaminus ir kiek laiko juos gert ar padejo bent kiek wub.gif
Atsakyti
QUOTE(PaMeL @ 2006 01 03, 16:04)
ar dar vis naudoji tuos vitaminus ir kiek laiko juos gert ar padejo bent kiek wub.gif



Vartoju savaite laiko, tai kol kas nieko nepastebiu.. schmoll.gif Siaip tai ir nera ko tiketis po tokio trumpo laiko.. ax.gif O galima ar ne, tai informaciniame lapelyje, parasyta kad neatlikti bandymai..Rekomenduojama gerti po 2-3kaps. per para, bet as geriu tik viena..Pakuoteje yra 60kaps, tai arba 1-2men..Ir ju sudetyje beveik vien tik B grupes vitaminai,stai parasysiu sudeti..
Kapsuleje yra:
Medicinines mieles 200mg,
Cistinas 100mg
Vitaminai B5 35mg
B1 2mg
B2 2mg
B6 2mg
Biotinas 0.1mg
B12 2mg
Folio rugstis 0.2mg
Gelezis 10mg
Cinkas 5mg
Varis 1mg..
Spreskite pacios, kas galima, ir ko negalima..As jau beveik nemaitinu krutim.. verysad.gif Nusikirpti yra labai lengva, ir pats lengviausias budas isspresti problemas, bet juk po to atauginti taip sunku.. doh.gif Mane beveik visi ikalbinejo kirptis, doh.gif bet pasakiau, kad apsisarvuosiu kantrybe ir darysiu viska kad tik isgelbeciau savo plaukucius.. schmoll.gif biggrin.gif Sekmes.. 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutė: 05 sausio 2006 - 13:57
QUOTE(Jurgutė @ 2006 01 05, 13:50)
Vartoju savaite laiko, tai kol kas nieko nepastebiu.. schmoll.gif Siaip tai ir nera ko tiketis po tokio trumpo laiko.. ax.gif O galima ar ne, tai informaciniame lapelyje, parasyta kad neatlikti bandymai..Rekomenduojama gerti po 2-3kaps. per para, bet as geriu tik viena..Pakuoteje yra 60kaps, tai arba 1-2men..Ir ju sudetyje beveik vien tik B grupes vitaminai,stai parasysiu sudeti..
Nusikirpti yra labai lengva, ir pats lengviausias budas isspresti problemas, bet juk po to atauginti taip sunku.. doh.gif Mane beveik visi ikalbinejo kirptis,  doh.gif bet pasakiau, kad apsisarvuosiu kantrybe ir darysiu viska kad tik isgelbeciau savo plaukucius.. schmoll.gif  biggrin.gif Sekmes.. 4u.gif  mirksiukas.gif

as ir nenoriu kirptis apsiverkciau verysad.gif verysad.gif
geriu ir as kokios pora savaiciu vitaminus ziuresiu kas bus nes pries kokius pora metu geriau tuos perfectil 3 men nu tai labai man jie padejo tai tikiuosi ir dabar taip bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(PaMeL @ 2006 01 05, 18:24)
as ir nenoriu kirptis apsiverkciau verysad.gif  verysad.gif
geriu ir as kokios pora savaiciu vitaminus ziuresiu kas bus nes pries kokius pora metu geriau tuos perfectil 3 men nu tai labai man jie padejo tai tikiuosi ir dabar taip bus thumbup.gif



Tai kaip supratau, tu geri perfectil..Kiek zinau jie veikia ir nagus ir oda, o FITOVAL yra grynai skirti nuo plauku slinkimo..
Atsakyti
plaukai ir man žiauriai slenka, net baisu šukuotis ar galvą plauti, nes atrodo kad nebeliks plaukų doh.gif
o man kaip tik atrodo geriau patrumpi tuos slenkančius plaukus nei toliau auginti liekanas biggrin.gif (tik neįsižeiskit auginančios) ir gerti vitaminus. juk ar taip ar taip slenka. tai geriau pasitrumpinti ir gerti vitaminus, kad nauji ataugtų stipresni mirksiukas.gif
Atsakyti
galiu pasiulyt kauke gera.
na man plaukai slinko kuokstais (bet ne po gimdymo,o neaisku kodel)
isspausti svogunu sulciu (as su cesnakine spaudziu) na kokius 3 svogunus vidutinius.paskui i ta skistyma 1-2 tryniai.dar prie viso sito galima idet ricinos aliejaus sauksta.
istrinti saknis ir palaikyt koki pusvalandi.paskui splaust su sampunu.priemone super,jau po pirmo karto jauciasi rezultatas!!!
taip isgydziau plauku slinkima. tikrai nepatingekit ir pabandykit.
Atsakyti