Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

praejus 3 menesiams po gimdymo man labai pradejo slinkti plaukai bet po kokiu 2 menesiu sustojo ir dabar viskas gerai
Atsakyti
daugaiu plauku isslinkt turetu nes kai laukiausi beveik nei veinas neiskrito plaukai dvigubai sustorejo:) o kai baigiau maitint pradejo slinkt bet kirpeja rekomendavo kaukiu serumu plaukam ir viskas susitvarke.smile.gif
Atsakyti
Per nestuke.gif man irgi neiškrito nei vienas plaukas biggrin.gif Per nestuke.gif palukai buvo stori ir labai greitai augo smile.gif Bet po gimdymo ir iki dabar tai kažkas baisaus blink.gif cray.gif Plaukai krenta kuokštais, ant kilimo mano plaukų daugiau nei mano šunio doh.gif Bandžiau gerti vitaminus, tryniau visokiais aliejais, dėjau kaukes, bet viskas veltui verysad.gif Aš taip tikiuosi, kad kai baigsiu maitinti viskas susitvarkys ax.gif
Atsakyti
Man slinko plaukai 5 mėn. ax.gif Nors dar maitinu mažylį, tačiau panašu, kad jau viskas tvarkosi bigsmile.gif
Atsakyti
Man slinko plaukai 5 mėn. ax.gif Nors dar maitinu mažylį, tačiau panašu, kad jau viskas tvarkosi bigsmile.gif
Atsakyti
Man slinko plaukai 5 mėn. ax.gif Nors dar maitinu mažylį, tačiau panašu, kad jau viskas tvarkosi bigsmile.gif
Atsakyti
Man slinko plaukai 5 mėn. ax.gif Nors dar maitinu mažylį, tačiau panašu, kad jau viskas tvarkosi bigsmile.gif
Atsakyti
Man plaukai pradėjo slinkti, kai mažylei buvo 3 mėn., po 2 mėn. viskas praėjo mirksiukas.gif Dabar pradėjo atauginėti plaukai, tai turiu tokius juokingus kirpčiukus ant kaktos umn.gif biggrin.gif Tikiuosi jie greit ataugs g.gif O prieš tai ,tai buvo košmaras doh.gif fear.gif plaukai buvo visur, net porą kart teko iš mažylės burnos traukti doh.gif Na dabar tai viskas susitvarkė, nors ir jokių priemonių spec. nenaudojau schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės.
Aš auginu beveik 3mėnesių dukrytę. Prieš porą savaičių pradėjo žiauriai slinkti plaukai. Anksčiau negalėdavau su paprasta gumele surišti plaukų (stori), o dabar net kelis kartus apsuku. Man gydytoja sakė, kad tai kraujo perpylimo, atsparumo sumažėjimo pasekmė ir liepė gerti vitaminus, skirtus organizmui stiprinti. cry.gif Na bet tikėkimės, jog viskas bus thumbup.gif . Smagaus vaikučių auginimo soske.gif ir džiugių, svajones išpildančių newyear.gif Tegul 000054.gif būna dosnus dovanomis ir džiugesiu.
Atsakyti
sveikutes

man pradejo slinkti prejus 2 men po gimdymo, na bet dar nepasakyciau, kad kuokstais, bet vistiek gaila plauku
verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Ir man praėjus trims mėnesiams po gimdymo pradėjo slinkti plaukai. Dar ir dabar tebeslenka, bet žymiai mažiau. Jau toks moters organizmas ir ne ką tu čia pakeisi. tongue.gif
Atsakyti
o man va po metu pradejo taip slinkt plaukai kad manau jog liksiu plika geritu metu doh.gif verysad.gif dusas uzsikemsa kai maudasu nu siaubas pradejau gert vitaminus ziuresiu kaip bus wub.gif
Atsakyti