Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

Ir man buvo ta pati problema. Visus 3 kartus. Naudojau šias priemones paeiliui, ir turbūt visas kompleksas pagelbėjo:
Duonos kaukė. Užplikau ramunėlių, ir po 5 minučių ta arbata užpilu juodos duonos keletą riekių. Ji suminkštėja, pasidaro košė, tą košę įtrini į plaukus ir užsirišus senu rankšluosčiu pabūni kokį pusvalandį. Reikia labai gerai išskalauti! Plaukai būna super, švelnūs, žvilga, nu super.
Kiaušinio trynys. Tiesiog įsitrini tryniu ir išplauni galvą. Tik reikia skalauti drungnu vandeniu, nes kitaip gali trupinukų likti (nuo karšto vandens trynys sušoka į gumulėlius)
Dilgėlių nuoviru - po trinkimo perplauti galvą.
Bespalve chna - tokius pakučius perku ir pagal instrukciją. Tuo pačiu ir veido kaukę pasidarau.
Kosmetologinis žibalas - labai daug vargo išskalaujant, tai retai naudojau.
Dar gerai padeda trintas česnakas, tik bėda, kad paskui plaukai, pagavę vandens lietaus, baseino) ima tragiškai smirdėti.

Tik nesakykit, kad tokiems dalykams neturite laiko! Neturite nebent noro, o laiko net ir su 3 pabiručiais randu.
Atsakyti
Ir šampūnai man asmeniškai geriausi lietuviški, ypač su kiaušiniu arba dilgėlėm.
Atsakyti
O man tai pradėjo retėti garbanos maždaug savaitė po gimdymo blink.gif Leliukui greitai jau 3 mėn, tačiau net nėra požymių, kad mažiau slinktų schmoll.gif Vitaminus geriu pilnu tempu, bet....Manau, reiks pamėginti perskalaut su ajero šaknim
Atsakyti
O kiek laiko vidutiniškai tie plaukai slenka?? Ar čia kiekvienai individualiai g.gif Man jau beveik plikė šviečia, o pagerėjimo jokio schmoll.gif
Atsakyti
Nu va pagaliau! Mano mazylei dabar puse metu ir man plaukai maziau slenka,apstojo. Intensyviai slinko kazkur tris menesius. Viena kirpeja sake,kad nieko nepakeisim mielosios, taip buna kai baigi maitint ir tai tesiasi apie 3 menesius. Ko as tik nedariau, bet tikrai niekas nepadejo! O dabar patys nustojo,nes pakankamai islinko! Matosi tokie atauginejantys. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnixa @ 2005 10 28, 15:05)
Nu va pagaliau! Mano mazylei dabar puse metu ir man plaukai maziau slenka,apstojo. Intensyviai slinko kazkur tris menesius. Viena kirpeja sake,kad nieko nepakeisim mielosios, taip buna kai baigi maitint ir tai tesiasi apie 3 menesius. Ko as tik nedariau, bet tikrai niekas nepadejo! O dabar patys nustojo,nes pakankamai islinko! Matosi tokie atauginejantys.  smile.gif

Tai tu nebemaitini pati? Nori pasakyti, kad plaukai slinks tol, kol maitinsiu leliuką verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
skaiciau, kad po nestumo, kai baigi maitint arba anksciau, nustoja gamintis kazkoks hormonas, kuris, nestumo metu neleisdavo plaukams iskristi, del to atrodydavo, kad plaukai suvesejo. na va tai kai jis nustoja gamintis, tai visi tie plaukai kurie nestumo metu naturaliai turejo iskristi,bet neiskrito, uz visa ta laika ir iskrenta : doh.gif uztai ir atrodo, kad plaukai nerealiai pradeda slinkt... zodziu procesas nesulaikomas, ir nieks nepades... o visos priemones padeda tik likusiems plaukams... ax.gif

nu tikiuos aiskiai parasiau, a to siandien galva nevirina visiskai doh.gif blush2.gif
Atsakyti
cry.gif man net graudu, kaip retėja mano ševeliūra:) ir vitaminus geriu ir ko tik nedarau... vat dabar persiskalavau dilgėlių ir ajerų nuoviru, gal kiek pagelbės ax.gif
... bent tiems likusiems.
Atsakyti
Man plaukai slinko iki kol dukrai suejo 7 men. Jau buvau issigandusi, kad visai nupliksiu. Visa laika geriau vitaminus ir kuri laika dariau kaukes-kiausinio trynys+medus+ricinu aliejus+alyvuogiu aliejus. Bet manau, kad tiesiog atejo laikas, kai jie turejo nustoti slinkti. Dabar jau ataugineja.Beje, iki siol maitinu dukra savo pienu.
Atsakyti
Mane jau baimė ima, kas liks iš mano plauku cry.gif . Niekada tankios ševeliūros neturėjau, o dabar visai šakės. Tuoj mergytei bus 8 mėn., dar maitinu, bet plaukai krenta kuokštais, nors plaunu dilgėlėmis, geriu vitaminus - niekas nepadeda schmoll.gif . Gerai, kad nors matosi ataugantys plaukai, nes tikrai galima nuplikti.
Atsakyti
QUOTE(kliopa @ 2004 08 09, 18:55)
Man po abieju gimdymu baisiai  blink.gif slinko plaukai - kuokstais rinkdavau nuo peciu. Buvau labai persigandusi, nes atrode, kad tuoj plika liksiu. Po keliu menesiu slinkti nustojo ir eme ataugineti. Tai ant kaktos net toks juokingas eziukas stirksojo  biggrin.gif Taigi naujai iskeptos mamytes, nesijaudinkit, plaukai tikrai ataugs  smile.gif

P.S. blogiausiu atveju, liksit plikos  tongue.gif  cool.gif

Prajuokinai su savo PS
Atsakyti
Man po gimdymo irgi nerealiai slinko plaukai, tačiau kai nustojau maitint
(po 6mėn) jie liovėsi tai smarkiai kritę. Jau apsidžiaugiau, bet......
dabar vėl inirtingai palieka mano galvą cry.gif
Jau tikrai tuoj peršviečiama pasidarys cray.gif
Atsakyti