Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

QUOTE(Simona @ 2005 04 25, 09:06)
Man irgi galo nematyti cry.gif . Is graziu ilgu plauku liko kazkokia nusiurusi peles uodega. Kosmetologe patare padaryti tokia kauke ricinos aliejus, alyvuogiu aliejus, medus, konjakas, kiausinio trynys (nebutinai). Dar nebandziau, bet butinai reiks pasidaryti, nes nusibodo sluoti kuokstus plauku nuo grindu. Dabar naudoju Vichy ampules, kazkokio juntamo pegerejimo nepajutau (sunaudojau 6 ampules).

Aš bandžiau tokią kaukę, tik dar bananą reikėjo įtrinti, bet nieko. Ir negaliu po to plaukų kvapo pakęsti. Man tai jie dar ilgai smirda. Bet vistiek nepadėjo, o vonia ir tolia nuo mano plaukų kemšasi. unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes. Man slinkti pradejo nuo gimdymo praejus mazdauk dviem su puse menesio, dabar dukrytei keturi, o as vis kankinuosi su plaukais, bijau sukuotis, o ka jau kalbet apie galvos plovima verysad.gif nezinau ar pades, bet daugiau negaliu taip ziuret ir laukt, nusipirkau sarmoj toki stimuliuojanti sampuna OKARA ir kazkokias ampoles pries plovima reikia issitept,tada plaut su sampunu, o po to kitokia ampole nuo slinkimo ismasazuot po plovimo. Ir dar drauge sake, kad daukam padejo,pirkau heomopatinej vaistinelej tokius zirniukus nuo plauku slinkimo, reikia gert po 9 tris kart dienoj,jie pigus, kainuoja virs 3 litu.Taiva dar tik pradejau gert tikiuosi pades, o jei ne tai bent zinosiu, kad dariau kazka smile.gif
Atsakyti
Geras sampunas nuo plauku slinkimo "Pregaine", kaina apie 18lt. Bet verta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inguca2 @ 2005 08 16, 22:45)
Sveikutes. Man slinkti pradejo nuo gimdymo praejus mazdauk dviem su puse menesio, dabar dukrytei keturi, o as vis kankinuosi su plaukais, bijau sukuotis, o ka jau kalbet apie galvos plovima verysad.gif nezinau ar pades, bet daugiau negaliu taip ziuret ir laukt, nusipirkau sarmoj toki stimuliuojanti sampuna OKARA ir kazkokias ampoles pries plovima reikia issitept,tada plaut su sampunu, o po to  kitokia ampole nuo slinkimo ismasazuot po plovimo. Ir dar drauge sake, kad daukam padejo,pirkau heomopatinej vaistinelej tokius zirniukus nuo plauku slinkimo, reikia gert po 9 tris kart dienoj,jie pigus, kainuoja virs 3 litu.Taiva dar tik pradejau gert tikiuosi pades, o jei ne tai bent zinosiu, kad dariau kazka smile.gif

O kaip tie žirniukai vadinasi?
Atsakyti
Sveikutės
Po gimdymo plaukai slenka todėl,kad nėštumo metu jie nustoja slinkti.Tuo laikotarpiu neiškrenta nei vienas plaukas,na nebent išpeštų kas nors. biggrin.gif Taip yra dėl organizmo hormoninių pokyčių. Po gimdymo vistiek turi kažkiek tų plaukelių iškristi.Ir nieko čia nepadarysi. schmoll.gif Pastiprinti plaukus galima įvairiausiomis kaukėmis plaukams. Nuplikti dar gal nei viena nenupliko. Man po gimdymo taip šiek tiek suplonėjo plaukai, bet po kiek laiko jie ėmė atauginėti. Nemalonu,bet ko tik moterys nepatiria savo kailiu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2005 08 21, 22:39)
O kaip tie žirniukai vadinasi?

Tiesiog zirniukai, reika pas vaistininke taip ir paprasyt zirniuku nuo plauku slinkimo rolleyes.gif
Atsakyti
Mielos mamytes,man padejo "MARGARITA",naudojau ir balzama.Netik nustojo slinkti,bet ir eme ataugineti palei kakta.Tikiuosi pades.Beje,jis nebrangus,kazkas apie 4lt.Tik reiks paieskot,nes ziuriu,kad nebevisuose prekybos centruose yra. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimin @ 2005 08 22, 01:04)
Sveikutės
Po gimdymo plaukai slenka todėl,kad nėštumo metu jie nustoja slinkti.Tuo laikotarpiu neiškrenta nei vienas plaukas,na nebent išpeštų kas nors. biggrin.gif Taip yra dėl organizmo hormoninių pokyčių. Po gimdymo vistiek turi kažkiek tų plaukelių iškristi.Ir nieko čia nepadarysi. schmoll.gif  Pastiprinti plaukus galima įvairiausiomis kaukėmis plaukams. Nuplikti dar gal nei viena nenupliko. Man po gimdymo taip šiek tiek suplonėjo plaukai, bet po kiek laiko jie ėmė atauginėti. Nemalonu,bet ko tik moterys nepatiria savo kailiu. doh.gif



Tikra tiesa. Nestumo metu plaukai moterims neslenka (na neiskrenta dienos norma kas yra ~100 plauku), pagimdzius tos dienos normos ima kristi, reikia gi uz nestumo perioda visiems plaukams iskristi. Man ir biski slenka, daugiau nei paprastai biggrin.gif , bet prisimenu, kad buvo ir blogiau kai egzai kokie ziema, ar siaip kokia depresija... Naudoju kaukes ir sampunus plaukams pagelbeti ir dziaugiuosi savo Mazaja ax.gif
Atsakyti
Nuo plauku slinkimo padeda dilginiu kauke.Man patare kirpeja.Sake kad po gimdimo buvo labai silpni plaukai tai prisirinko piktuju dilginiu ,sumale mesmale ir ta mase istrindavo galva palaikydavo kelias minutes ir perskalaudavo.sake kad plaukai ne tik atsigavo ,bet dar veslesni pasidare nei pries nestuma.Man taip pat slenka ,bet geriu tik vitaminus KALCIS+MAGNIS+CINKAS,PRENETALI.Dar praejo tik savaite nuo to kai pradejau gerti todel nezinau ar padeda.
Atsakyti
Man pradėjo slinkti plaukai praėjus 3 mėn. po gimdymo. Tuoj mergytei bus 6 mėn., o plaukai slenka "pilnu" tempu cry.gif . Girdėjau, kad kol maitinsiu, tol nesibaigs slinkimas. Siaubas, mano buvo visada silpnoki plaukai, tai dabar baisu, kad nenuplikčiau, tuo labaiu, kad norėčiau maitinti iki metų.
Atsakyti
Sveikos mamutes smile.gif
Zinau labai gera ir veiksminga priemone nuo plauku slinkimo - padejo man po gimdymo, kai buvo eme laaabai slinkt plaukai.
Dabar nors pupuliui jau du metukai, vel kazkodel uzejo ta pati problema. Tai vat: nusiperki vaistinej Ajeru saknu (smulkintu), uzplikai puodeli (apie 250 ml, i juos det apie sauksta ajeru), palaikai apie 15 min ir nukosi. Tada po galvos isplovimo ir nuskalavimo pili ant galvos odos po truputi ir siek tiek itrini. Galima trupuciuka nuskalauti,galima ir visai neskalauti - odos nedirgina. Po 3-4 naugojimu (kaskart plaunant galva), vis ryskiau ir ryskiau matosi rezultatas. As savo kurse naudojimo dabartinio jau 2 kartus taip ploviau, ir jau ryyskiai jauciasi, kad maziau slenka. O po to ir visai sustos. Taigi mamutes - pabandykit nesigilesit. O sampunai tai man jokie nepadejo.
Beda ta, kad siuo momentu uzpuole ne tik plauku slinkimas, bet ir pleiskanos... Turbut organizmui biski striuka su vitaminais. Tai as nusipirkau gydomaji ALPECIN sampuna ir kondicionieriu nuo pleiskanu, bet jis tik po 1 ir 2 karto dave rezultata. O dabar - dar blogiau... Tai vat su slinkimu jau baigiu susitvarkyt, o gal kas patars gera recepta nuo pleiskanu, mainais i manaji 4u.gif ?
Lauksiu atsakymu, o kas isbandys mano priemone (beje cia mano mamos receptas,liaudiskas,taip sakant) - ir pasidalinimo gautais rezultatais. ax.gif
Atsakyti
Man taip pat plaukai slenka kuokstais blink.gif Isbandziau viska - ampoles ivairiausias, serumines kapsules ( jos kazkiek padejo), ivairiausius balzamus ir nieko ... Dabar perskalauju su plikytomis dilgelemis, lygtai gereja.
Atsakyti